Autor Wątek: Czego mężczyźni oczekują od kobiet i wzajemnie :))  (Przeczytany 47333 razy)

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-06-19, 21:06:40 »
To jeszcze dodajmy że to mężczyźni/osoby którzy szukają w partnerce zaspokojenia ich niezaspokojonych potrzeb z dzieciństwa :) i z syndromem odrzucenia ich potrzeb (dlatego męczą kobietę, jakby tego nie było, spotkali by kobietę która cieszy się zaspokajaniem ich potrzeb).

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-06-19, 21:00:58 »
Dla równowagi niech o tym napisze jakiś mężczyzna.

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-06-19, 20:51:58 »
Polscy mężczyźni bardzo często oczekują od kobiet- partnerek czy żon zaspakajania ich potrzeb, ponieważ podświadomie widzą w tych kobietach swoją matkę więc oczekują że one tak jak matka w dzieciństwie, teraz będą zaspokajać ich potrzeby. Róznica jest taka że od partnerek oczekują jeszcze zaspokojenia ich potrzeb seksualnych.
[x]

Inga, to może tak dla równowagi napisz jeszcze czego bardzo często oczekują od mężczyzn polskie kobiety ....

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-06-19, 15:41:30 »
Generalizacje zawsze zależą od punktu świadomości/przytomności

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-06-19, 15:37:21 »
Marcin
Ja znam tylko polskich i dlatego wypowiadam się tylko o nich.

Tu nie chodzi o to kto więcej zarabia, tylko o wyłudzanie pieniędzy od kobiety. Ja np wtedy w ogóle nie zarabiałam  a oni tak.

marcin

  • Gość
[#]   « 2013-06-19, 15:30:20 »
od partnerek oczekują jeszcze zaspokojenia ich potrzeb seksualnych.
A taka postawa wynika z ich niedojrzałośći emocjonalnej i nie umiejętnośći samodzielnego zaspokojenia tych potrzeb.

Ja Inga sądze, że oni są jednak w stanie zaspokajać sami swoje potrzeby seksualne, tyle że to za mało i nie jest to pełne zaspokojenie ;))

A jeśli chodzi o pieniądze, częściej jednak facet zarabia więcej i sytuacja jest odwrotna. Poza tym, czy nie-polscy mężczyźni nie mają matek i w związku z tym jakiś wzorców związanych z zaspokajaniem potrzeb ?

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-06-19, 15:13:07 »
Polscy mężczyźni bardzo często oczekują od kobiet- partnerek czy żon zaspakajania ich potrzeb, ponieważ podświadomie widzą w tych kobietach swoją matkę więc oczekują że one tak jak matka w dzieciństwie, teraz będą zaspokajać ich potrzeby. Róznica jest taka że od partnerek oczekują jeszcze zaspokojenia ich potrzeb seksualnych.
A taka postawa wynika z ich niedojrzałośći emocjonalnej i nie umiejętnośći samodzielnego zaspokojenia tych potrzeb.
Przykładem jest branie pieniędzy przez chłopaka od swojej dziewczyny co ewidentnie pokazuje że on widzi w niej matkę ( tę która dawała i opiekowała się ) a nie równoprawną partnerkę.
Ja w ten sposób matkowałam moim dwu partnerom.

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-06-18, 13:23:38 »
a ja kiedyś słyszałem fajne powiedzenie

"Mężczyzna chce być kimś, a kobieta kimś dla kogoś"
no i chyba coś w tym z prawdy jest :)

aha i jeszcze jedno zabawne:

- Skoro mężczyźni są z Marsa, to niech tam wracają!
- A skoro kobiety są z Wenus, to też niech tam wracają!
... i wreszcie będzie spokój na Ziemi !! :)

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-06-17, 21:55:39 »
O teraz zobaczyłam, że Leszek to zamieścił kilka postów niżej;-)))))

Tulia

  • Wiadomości: 538
  • Płeć: Kobieta
  • Katarzyna Jezierna, www.zyciezaniolami.pl
  • Status: Regreser
[#]   « 2013-06-17, 21:53:58 »
Wędrowiec
kupilismy to na prezent i całe obejrzliśmy - świetne porady -jak się oczywiscie oddzieli to co mocno religilne;-)
Pudełka i kabelki sa The Best;-)))

Swego czasu rozpropagowałam to wśród znajomych - na youtubie są fragmenty http://www.youtube.com/watch?v=3XjUFYxSxDk

Wedrowiec

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-06-17, 19:17:30 »

WojtekD

  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-06-17, 10:30:09 »
Ola

DOObree :)

Humor w tych sprawach pozwala nabrać dystansu i pomaga w uzdrowieniu :D


Ola

  • Gość
[#]   « 2013-06-16, 23:53:45 »
Leszek, dobre. a tu jeszcze bardziej obrazowo http://youtu.be/-4EDhdAHrOg ;))

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-06-16, 14:42:08 »
Właśnie o tym pisze w książce Mężczyźni są z Marsa a kobiety z Wenus.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-06-16, 06:20:49 »
Świetny wykład o różnicach między kobietami a mężczyznami i ich oczekiwaniach:
http://www.youtube.com/watch?v=Wl7gep9f16M
:)