Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51326 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-26, 22:45:31 »
Niezły odlot jak na początek weekendu :)
Co to będzie w niedzielę? Aż strach sobie wyobrazić :)

Jajko

  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-05-26, 22:42:21 »
Przecież to jest kolejny jego atak. Biast mu d.pę suszy, że coraz słabiej go karmi, więc na rzęsach staje, żeby trochę paszy dorwać LOL
Najlepsze lekarstwo - nie reagować.
PS Nie nie jestem opętany LOL

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-26, 22:30:37 »
Leszku

Dlaczego przypuszczasz, że zdziecinniałe osoby muszą wejść do królestwa niebieskiego? Może nie chcą?

Szczęście, to jest szczęscie. Nie ma różnicy, czy jakaś osoba jest szczęśliwa jeżdżąc samochodem, czy karząca komuś wydłubać oczy :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-26, 21:04:15 »
Niech więc dzieciaki przeżywają swoje chwile radości. Niech się cieszą na poziomie swojego zrozumienia. Akurat ezoteryka to nie zabawa dla nich.

"Aby wejść do Królestwa powinniście się stać JAK DZIECI" (Jezus), a nie zdziecinnieć :)
WSZYSTKO W SWOIM CZASIE.

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-26, 12:22:01 »
L,


W zasadzie większość ludzi w rozwoju chce urzeczywistnić swoje szczęście, i pewną dziecięcą wręcz spontaniczność i radość z życia, aby sobie po prostu istnieć radośnie i przejawiać się ... jak dzieci.


Poza tym gdzie nie gdzie mówi się że trzeba stać się dzieckiem aby wejść do królestwa bożego... czy tak jest czy tak nie jest, któż to wie ?


Natomiast wiem że przedwieczni, jak wody święconej unikają "dzieci", tudzież stosują wszelkie możliwe techniki aby zablokować, lub odciągnąć innych od przejawiania się, swojego wnętrza, lub też od każdej sensownej metody, która pozwoliła by komuś, połączyć się ze swoim wnętrzem, swoim wewnętrznym dzieckiem, czy istnieniem itd. Chodzi o takie rzeczy jak nie pozwolić dziecku na przeżycie swojego cierpienie, nie pozwolić mu płakać, co łatwo realizować poprzez kierowanie jednolitej przekazu opartego na poczuci winny, zawstydzaniu, i wyśmiewaniu. Idąc dalej także nie pozwala się mu przeżywać swoich chwili radości, a także odbiera mu się zazwyczaj wszystko co może sprawić że zacznie przeżywać swoje wewnętrzne stany szczęśliwości i radości, np. poprzez negowanie, umniejszanie, spłaszczanie, a także i wyśmiewanie.




I'm the Doctor, and I save people.
And if anyone happens to be listening,
and you've got any kind of a problem with that,
to hell with you!"

https://www.youtube.com/watch?v=5eyV5vU0dEU




healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-26, 11:28:22 »
Leszku

Nie trzeba mieć 100 lat i 20 tysięcy godzin medytacji, żeby być dojrzałym duchowo.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-25, 23:48:12 »
Poziom niektórych ostatnich postów wskazuje, że mogą je pisać dzieciaki. Fakt, ze inteligentne, ale duchowo niedojrzałe.

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 23:45:17 »
. Zanczy to, że istota taka nie cierpiała absolutnie wcale. Więc dlaczego istoty cierpią,(...)
Skąd wszedł Ci do umysłu i  serca ( oraz, najprawdopodobniej, wątroby- tak to jakoś czuję tu) pomysł , że kiedyś nie cierpiałeś? Nie uważasz ,że pomysł, jakoby  Twoja dusza kiedyś nie cierpiała ( oczywiście w sensie egzystencjalnym),   że był   taki moment w przeszłości, od którego zaczęła cierpieć, jest jakis taki ... niedojrzały, dziecinny? Poza tym zauważam w Twoich wypowiedziach jakiś rodzaj Twojego  przekonania ( domniemania?), że troche znasz Boga. "Jakiemi zmysłyma"  ( egzotyka wymagana;-)) poznajesz Boga?

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 23:34:34 »
Pmyliłem się. Emanacją bezwarunkowej miłości jest bezwarukowa miłość. Ja to odczuwam jako nieprzerwany orgazm świadomości.
Czy mógłbys przyblizyc ten temat tego orgazmu świadomości? W szczególności chodzi mi postęp zwiazany z większą otwartościa  niz tylko na katolicko-buddyjskie klimaty. Czy miłośc bezwarunkowa ( jako orgazm nieprzerwany świadomości)  ma lepszy dostęp do  społeczeństwa otwartego ? Bardzo prosze o rozwikłanie tej kwestii. Czy społeczeństwa zamkniete takie jak np społ niemieckie czy islandzkie ma przechlapane w związku z tym?

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-25, 13:28:43 »
Ułożyłem modlitwę o uwolnienie od niektórych rodzajów astralu m.in. od zbiesienia. Miedzy innymi ohydny astral posiada wahadło ATL

Boże proszę Cię o uwolnienie od wszystkich praktyk magicznych. Proszę Cię o doświadczanie duchowości takiej, jaką Ty chcesz,bo wiem, że to jest dla mnie najlepsze.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Bies

Jajko

  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-05-25, 09:36:17 »

>https://www.youtube.com/watch?v=Tw41zjwiTIM

I ten moment... jak mu trzecie oko znika i się w gada zamienia...

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 07:19:29 »
Nie chciałem tego, ale skoro do tego doszło...

to moja ulubiona ostatnio bajka to one punch man. Niesamowity jest aspekt komediowy, przerośnięta forma potworów i technik vs saitama - hero for fun.



Are you stupid ? you cannot just go around blowing up other planets to lighten up you boring life!

https://www.youtube.com/watch?v=Tw41zjwiTIM

« Ostatnia zmiana: 2017-05-25, 07:24:11 wysłana przez Wiking23 »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-25, 04:17:19 »
Do tego poziomu jeszcze nie dorosłem. Ale przynajmniej mam teraz wiedzę nt. Ciebie oraz poziomu twojej świadomości :)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-25, 04:00:44 »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-25, 03:09:42 »
healingintelect
Cla chcącego nic trudnego :)