Autor Wątek: Kwestia duszy i rozwoju  (Przeczytany 37619 razy)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-25, 00:28:58 »
Olga

To znaczy, że to co nazywasz duszą, nie jest ani pś, ani WJ, tylko jeszcze czymś pomiędzy? Tak to czujesz?

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-08-24, 23:15:35 »
Olga
To super, ze mozesz przekazac cos duszy :) gdybym miala mozliwos chciałabym ze swoją pogadac, zapytac o kilka spraw i poprosic o cos

Karola
tez tak postrzegam duszę i WJ, ktore jest oswieconą częscia duszy

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-24, 23:06:47 »
Wybacz ale nieodpowiem ci w jednostkach miary:D
Ale mogę w jednostkach boskich:

WJ/Duch
PŚ/ niskie Ja

Dusza: nie jest ani WJ ani PŚ, wiesz Karola, dochodze do wniosku że pracuję jednocześnie na kilku poziomach, bo i niskie ja [ pś] i wyrzej. Ale nie jest to WJ więc okresliłam to sobie duszą ;)

Narazie nie będe tego rozważać głębiej, bo to nie kostka rubika. To co piszę nie opiera się na tym co czytałam, tylko na tym czego doświadczam, więc mogę jeszcze w pełni nie umiec wyrazić się:)
Wraz z medytacją przyjda odpowiedzi, za jakis czas.


Czym się różni dusza od Wj, dusza nie jest z założenia oświecona, jest czymś na poziomie czego pracujesz ze sobą, min [ tak to odbieram]
« Ostatnia zmiana: 2012-08-24, 23:09:05 wysłana przez Olga »

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-24, 22:57:10 »
mi chodziło o coś innego, czym różni się dusza od WJ, jak to czujesz?

Ja to czuję tak, że WJ jest jakby mniejsze od duszy, zawiera się w niej, jest tą boską częścią, którą możemy w pełni przejawić. Duszę zaś odbieram jako coś, co ma konkretny plan do wykonania, ma jakby swoje pochodzenie, które pewne rzeczy determinuje odnośnie danej istoty. Choć nie wiem czy tak rzeczywiście jest.

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-24, 22:25:48 »
Mariusz ok

Wj dla mnie jest bardziej jak Duch [ ale nie że taki z horrorów: p] Jest boskością.
A pś jest dla mnie czymś niskim. Niższym Ja.



Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-08-24, 21:57:33 »
Olga
Wysłąłem ci PW

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-24, 21:10:00 »
Olga,
a jak czujesz duszę, jak to się ma do WJ, pś wg Ciebie?

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-24, 20:50:23 »
No i dusza nie jest WJ ani PŚ.


Moje WJ mówi mi że dobrze czuję:) Ja ufam

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-08-24, 20:31:56 »
Indra
Rozmawiam, widzę, czuję, słyszę, ale tylko wtedy gdy chcę, lub gdy ma iść istotny przekaz.

:)

Aha, może dodam czym jest dla mnie dusza, bo z tym określeniem często jest zamotka. W sumie nie wiem na 100% czy to co okreslam duszą- nią jest czy też jest inną częścią. Najlepiej jakby trzeźwy jasnowidz powiedział mi czy dobrze określam to z czym pracuję:)
Mam kontakt z tą częścią nas która jest jakby nasza matrycą. Wypełnioną różnymi energiami, historią, doświadczeniem, to zawiera informacje nt karmy, dobrej, złej itd. A także zawiera infomacje o wyrzszych światach, wyrzszych stanach
« Ostatnia zmiana: 2012-08-24, 20:42:07 wysłana przez Olga »

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-08-23, 18:50:59 »
Olga
W trakcie swoich zabiegów rozmawiasz, czy też jakby odczuwasz duszę osób, którym wypalasz węzły? Jakoś mnie to interesuje, ciekawa jestem :)
« Ostatnia zmiana: 2012-08-30, 16:12:53 wysłana przez almighty »