Autor Wątek: Wahadła ATL, OM i z wadżrami  (Przeczytany 98680 razy)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-01, 19:20:07 »
Masz racje,a te atl otwiera czakre serce,polecasz do odcinania psychotronuikow od siebie ?

To Twoje Serce tak ? Jeślli tak to Twoja wola/intencja  ma tu wyłącznie znaczenie...

"Dostrajam sie do Miłości, Wybieram Miłość, Otwieram moje Serce na Miłość , Pozwalam aby Miłość uzdrowiła/otworzyła moje Serce,  Mogę pokochać siebie takiego jaki jestem , Moją intencją jest pokochanie siebie takiego jaki jestem, Kocham siebie takiego jaki jestem.. "

oddychanie z Miłością:
prrawa ręka na sercu i na wydechu "Miłość"

Zamiast "odcinania" polecam uzdrawianie relacji /energii - tak jak w "Złośliwym Magu"

Mozesz spróbować oczyszczać serce tym wahadłem, spróbuj/poczuj; co czujesz na myśl że będziesz to robił ? Jak odczucia będą ok to działaj.

Tomek187

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-12-01, 18:15:10 »
Może dllatego że Miłość lepsza niż wachadło...
No i po co dostrajać sie/wybierać się  do psychiatryka skoro można dostroić się do Miłłości i psychicznego zdrowia które Miłość ze sobą niesie ...

Masz racje,a te atl otwiera czakre serce,polecasz do odcinania psychotronikow od siebie ?

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-12-01, 18:08:19 »

Dlaczego watek umarl ? czyzby wszyscy juz w psychiatryku ?

Może dllatego że Miłość lepsza niż wachadło...
No i po co dostrajać sie/wybierać się  do psychiatryka skoro można dostroić się do Miłłości i psychicznego zdrowia które Miłość ze sobą niesie ...

Tomek187

  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2018-12-01, 16:27:33 »
Witam

Mam pytanie czy wahadlem ATL faktycznie moge odciac wampira ?
Dlaczego watek umarl ? czyzby wszyscy juz w psychiatryku ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-07-10, 04:04:09 »
Ostre OM i ostre z wadżrami (lepsze od Gorausa).

Wedrowiec

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-07-09, 20:12:31 »
Które z wahadeł najlepiej się nadaje do wypalania węzłów karmicznych?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-03-24, 03:03:20 »
Brudne sekrety talizmanów, czyli czarna magia w działaniu
http://www.ezosfera.pl/leszek/artykul/680

Ewika

  • Wiadomości: 100
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-03-23, 23:22:06 »
Nabyłam ufoludka :) To maleństwo, Pan Piotr postawił mi je na szafie, bo na razie nie mam miejsca niżej. Inne odpromienniki muszą być na podłodze. I dałam starego ATLa do przeróbki,żeby sam się odpromieniowywał.  Będzie bezpieczniejszy....

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-19, 13:36:46 »
Michał486
Często można. Przedmioty raczej wahadłem. Miejsca białą szałwią i wahadłem. Chociaż zdarzą się takie kody, że to może być za mało. Zależy na jakim poziomie są te programy.

Kornel
Ich odpowiedzialność to ich odpowiedzialność, jednak nie o to chodziło. Tematem jest jak nie wchodzić w to pole energetyczne niskich energii i jak dokonać pozytywnej zmiany bez destrukcji i jeszcze na tym skorzystać.  Jak wziąć odpowiedzialność za siebie i nie zwalać jej na innych, nawet jeśli przez jakiś czas poddało się jakimś programom. 
Na niektórych działa taki program w przedmiocie, na innych nie działa i wiara rzeczywiście nie zawsze ma coś z tym wspólnego. Bardziej intencje i ochrona mają znaczenie.



Amulety mają emanować energią kształtu, a nie mieć wkodowane programy i większość tak ma. Te z metali szlachetnych i tak zawsze się oczyszcza przed noszeniem w wodzie z solą, a jeśli są jakieś wątpliwości, to robi więcej.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-19, 13:30:49 »
Kornel
Cytuj
Popatrzmy inaczej. Po takiej informacji mozna załozyć że ktoś kto to programuje jest w systemie niskiej magii - jak powiedziałaś.
A ja kupując przedmiot w dobrej wierze  ufam ze jest czysty i wolny od niskich wibracji - i co mam o tym teraz mysleć ?
tak do tego podchodząc to "po takiej informacji" zaczynasz wierzyć w to co ktoś Ci powiedział i raptem to zakładając w efekcie tracisz wiarę i zaufanie do tego kto wykonał takie wahadła... albo nie, kwestia wyboru i tego co lub kto w danym momencie wydaje się być bardziej wiarygodny i na kogo przelewasz tę swoją "dobrą wiarę i zaufanie"

można i warto oczyszczać te i inne przedmioty, więc kwestia celowych czy nieświadomych programów pochodzących od innych nie jest aż takim problemem, choć czasem wymaga pewnych zabiegów i czasu, więc bywa że najlepszym wyjściem jest pozbycie się tego, ale to nie jest reguła   

Cytuj
Mam wiele przykładów że osoby które mniemają o sobie że są wyżej niż reszta pełzaków - okradają tychże nieświadomych z czego tylko można. Bo jest owieczką nieprawdaż ? A pasterz ma prawo do strzyzenia ... to przykład z kk .
a z czego są okradani katolicy przez swoich kapłanów? : )

Cytuj
Nie mozna mówić że działa tylko to w co wierzymy. Tak nie jest. Takie gadki sa po to by uśpić czujność potencjalnych owieczek.
Zaprogramowany przedmiot działa wg programu - czy wierzymy w to czy nie.
jest też druga strona tego - coś co nie jest negatywnie zaprogramowane traktowane jest pod wpływem takiej czy innej wiary jako szkodliwe (przykład podejścia "egzorcystów" kk do wahadeł i wszystkiego tego co sklasyfikowano jako "narzędzia demoniczne" - ludziom pod wpływem tego rodzaju klasyfikacji "oczy się otwierają" i nagle znajdują potwierdzenia szkodliwości tego wszystkiego co wcześniej traktowali jako pozytywne,  zwłaszcza jak ich ktoś przekonująco nastraszy)  i tutaj najlepszym lekarstwem na to jest nauczenie się rozpoznawania tego z czym jakiś przedmiot faktycznie nas łączy, można to zrobić np. za pomocą wahadła ; )  a nie tylko brania na wiarę tego co mówi producent, a potem dla odmiany tego co komuś się na opak objawiło, co powiedział ksiądz itd., bo jest to dość chwiejna wiara i opierając się na niej ma się takie właśnie reakcje i skutki

Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-12-19, 12:03:18 »
Nie oceniam czy to prawda, bo nie znam sprawy, jednak każdy przedmiot można przeprogramować, bo to przedmiot, a fizyczne niszczenie, to wiara w moc zła i bycie w strukturze niskiej magii. Demonizowanie demonów tylko dodaje im mocy.

W Theta Healing uczy się robienia takich przeprogramowań przedmiotów, miejsc, z lekkością i łatwością z poziomu światła i miłości:)

Popatrzmy inaczej. Po takiej informacji mozna załozyć że ktoś kto to programuje jest w systemie niskiej magii - jak powiedziałaś.
A ja kupując przedmiot w dobrej wierze  ufam ze jest czysty i wolny od niskich wibracji - i co mam o tym teraz mysleć ?
Mam wiele przykładów że osoby które mniemają o sobie że są wyżej niż reszta pełzaków - okradają tychże nieświadomych z czego tylko można. Bo jest owieczką nieprawdaż ? A pasterz ma prawo do strzyzenia ... to przykład z kk .
Takie na przykład amulety produkowane i sprzedawane przez osoby z jakąś tam renomą - to co - goły kamyczek czy przedmiot celowo wyprodukowany i wgrano weń program /mówi się ze pozytywny ale czy na pewno ? /

Nie mozna mówić że działa tylko to w co wierzymy. Tak nie jest. Takie gadki sa po to by uśpić czujność potencjalnych owieczek.
Zaprogramowany przedmiot działa wg programu - czy wierzymy w to czy nie.


Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-19, 09:35:54 »
Czy można taki przedmiot rozprogramować białą szałwią lub po prostu wahadłem?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-19, 09:33:21 »
Bo własnie wczoraj dotarło do mnie info od wiarygodnego / dotąd / człowieka że jeden (oby ) z wytwórców programuje swoje wyroby tak że poprzez nie częstuje" się maną pechowego własciciela.

Nie oceniam czy to prawda, bo nie znam sprawy, jednak każdy przedmiot można przeprogramować, bo to przedmiot, a fizyczne niszczenie, to wiara w moc zła i bycie w strukturze niskiej magii. Demonizowanie demonów tylko dodaje im mocy.

W Theta Healing uczy się robienia takich przeprogramowań przedmiotów, miejsc, z lekkością i łatwością z poziomu światła i miłości:)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-18, 20:19:09 »

 ciekawe jakie właściwości miałoby wahadło z takimi kryształami:
http://materialyinzynierskie.pl/niemal-idealne-monokrysztaly-z-nanoczasteczek-dna/
: )

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-18, 19:39:49 »
 lęki (w tym te wzbudzane przez innych) będące podstawą do tworzenia przez umysł różnych negatywnych wyobrażeń, nie są dobrymi doradcami : )

więc o wyobrażeniach podszytych lękami:
1. kryształy w wahadłach się nie duszą bo nie potrzebują powietrza do oddychania
2. kryształy w wahadłach nie mają potrzeby wydostania się bo  ani nie chodzą ani nie mają spraw na mieście do załatwienia
3. kryształy nie mają potrzeby mycia się z zaprogramowanych informacji i energii
4. można programować je i deprogramować również w wahadłach i nie trzeba ich usuwać
5. silne przekonanie że są zabrudzone, zmanipulowane/zaprogramowane przez producenta na wampiryzm etc.  i nie da się ich oczyścić wynika z  zaprogramowania siebie/bycia zaprogramowanym przez innych  (często o podłożu lękowym ze skłonnościami do tworzenia pseudoduchowych objawień i ulegania im), co może a nie musi przenosić się na wahadła, więc najczęściej wystarczy uwolnić siebie od tego rodzaju programów raptem skojarzonych z wahadłem (w tym od odczuć na nie nałożonych np. o duszeniu się, potrzebie wydostania się, poczucia bycia zabrudzonym etc.) , najwyżej można potem oczyścić też z nich i wahadło, na odwrót raczej nie da rady  ; )
6. jedno z takich  przekonań: wg katolików (zwłaszcza "egzorcystów" z tego kręgu)  wahadła z definicji łączą z diabłem ; ) i nie da się tego zmienić, trzeba je fizycznie niszczyć
7. zamiast programować wahadła i kryształy swoimi lękami i wyobrażeniami, a potem usuwania tego fizycznie i niszczenia ich,  warto użyć je do uwalniania się od tych problemów i usuwania ich z własnego wnętrza : )