Autor Wątek: Hipnoza regresyjna = najciekawsze sesje  (Przeczytany 42016 razy)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-07-24, 12:30:47 »
Wiking23

Nom nic nam nie pozostaje jak tylko podnosic swoja swiadomosc - czego Tobie i sobie zycze :)

Ano :) Bo co innego robić :)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-07-23, 11:52:52 »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-07-23, 11:52:24 »
Wiking23

Nom nic nam nie pozostaje jak tylko podnosic swoja swiadomosc - czego Tobie i sobie zycze :)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-07-18, 13:54:21 »
człowiek to jednak bateryjka, ile astrali można zasilać nie wiedząc o tym.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-07-01, 20:38:41 »
Dla mnie najlepsza sesja ever

Dziewczyny rozwijaja sie :)

Aneta - Milena - Ewelina - Gdy zwatpienie w siebie toruje droge ingerentom

https://www.youtube.com/watch?v=0H2_lPuWDOE

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-29, 12:02:59 »
kolejna sesja bardzo dobrze przeprowadzona\

https://www.youtube.com/watch?v=3_-Ga4RCUZo  - Ula

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-29, 12:01:51 »
maja

To co istotne a jednoczesnie sie mowi o tym malo - to systematyczna praca nad soba i uwalnianie blokad energetycznych oraz wszelkich traum jako pozywek dla bytow roznej masci - ja systematycznie uwalniam i oczyszczam swoje zaciemnienia w ciele energetycznym i moja refleksja jest taka ze po prostu cos sporego ostatnimi czasy rozpuscilam i bylam gotowa na odciecie pewnych podlaczen - uwazam jednakze ze nawet jakbym nie zglosila sie na sesje hipnotyczna to i tak by same podczepienia odpadaly wraz ze wzrostem systematycznym swiadomosci i nawet wystarczyloby ogladanie sesji innych ludzi

A na sesje sie zglosilam z ciekawosci oraz poznawczo i absolutnie nie zaluje - cal czas uwazamze tobyla najlepsza inwestcjamoja  w zyciu

Pozdrawiam - idx za tym co czujesz i  sorry za interpunkcje ale klawiatura mi szwankuje:)

maja

  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-16, 14:56:01 »
monkas

Dobrze, że ty masz aż tyle pouzdrawiane, że możesz dawać rady i wskazówki innym, takim właśnie niepouzdrawianym jak ja. Jakby ich w ogóle potrzebowali czy chcieli - ale to przecież nieistotne, narzekają.

"wlazłaś w moja przestrzeń z niby próbą poznania odczuć". Tak tak.
Bo spytałam na forum.

Szkoda gadać.
(i już tylko już zaśmiecamy ten wątek)

« Ostatnia zmiana: 2019-06-16, 14:58:29 wysłana przez maja »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-13, 19:34:54 »
Fragment 6º RU treningu metodą Grifasi 1º stopnia

https://www.youtube.com/watch?v=TI-qNcVMLzM

maja

  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-10, 00:34:00 »
Karina

No krótko ;) ale dobre i to. Dzięki :) też pozdrawiam.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-09, 12:31:05 »
 maja

Poniewaz mi sie nie za bardzo składa żeby coś napisać więcej to napiszę jednym zdaniem: WARTO iść na sesję i poznawczo zeby poszerzyć wiedzę o sobie i skorzystać z uwolnienia z podpięć. Przynajmniej ten jeden raz jest warto absolutnie to zrobić -ja uważam ze to była najlepsza inwestycja w siebie. Pozdrawiam :)

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-05, 10:04:44 »
maja

też lubię bezpośrednio i

ja z Tobą walki nię toczę, ale może potrzebujesz coś odreagować, ( z Tatą uzdrowione ?)

nic mi do Twojego rozumienia, jest tylko Twoje i jesteś za nie wyłącznie odpowiedzialna, i przyjmijmy że jesteśmy kwita OK? ( w kwesti ptotekcjonanlnego tonu)

bo co to niby miło być z Twojej strony ?

***Ale chyba odczułbyś, że coś takiego się działo?***

wiec wygląda mi to tak że biorąc pod uwagę Twoje radosne odreagowanie miałaś nie do końca czyste intencje pytając, używając Twoich słów, wlazłaś w moja przestrzeń z niby próbą poznania odczuć a potem narzekasz że ja wszedłem w Twoją i przekierowałem Twoje pytania do samej siebie.





maja

  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-04, 22:57:26 »
monkas

A może lepszy będzie mocniejszy przekaz. Bardziej wprost. Bo owszem, pokój, ale nie za wszelką cenę ;P
Więc powiem inaczej: ja się nawet cieszę, że cię nie rozumiem. To co piszesz jest dla mnie pokrętne.

Nie wiem czy to zauważasz czy nie, ale przybrałeś wobec mnie protekcjonalny ton.
I życzenia miłego dnia itd na koniec brzmiały przy tym nieco sztucznie.
Ja już wolałabym bez pięknych życzeń ale i bez tego"mistrzowania", wskazówek i teoretycznej gadki.
Bo nie prosiłam o te rzeczy, a ty mi z tym wyjechałeś. "Wiedząc lepiej".


"...A jakże ;), aczkolwiek na drugim miejscu, na pierwszym dla mojej wolności i szczęścia"
Kwestionujesz moje pytania, wskazujesz, wyznaczasz ich inny,"o wiele lepszy"(wg ciebie) i właściwszy kierunek - dla swojej własnej wolności i szczęścia?? ...Że co?...
Bo co ty masz do moich pytań? I co one mają do twojej wolności i szczęścia?

Cóż, ode mnie wygląda to tak, że włazisz mi w moją przestrzeń, i się panoszysz z nieproszonymi wskazówkami, tam, gdzie nie powinieneś. Obym cię po prostu źle rozumiała.

Nie chcesz odpowiadać czy uważasz pytania za niewłaściwe, w niewłaściwym kierunku - no to nie odpowiadasz. Motywując (lub i nie) dlaczego.
A nie, że niby mi odpowiadasz, ale zaraz potem się wymądrzasz, jak to pytania były nie takie, i wskazujesz jakie powinny być. Po kiego?...
« Ostatnia zmiana: 2019-06-04, 23:01:48 wysłana przez maja »

monkas

  • Wiadomości: 408
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-04, 11:36:02 »
maja

ważne ze rozumiesz i czujesz siebie.
miłego :)

maja

  • Wiadomości: 168
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2019-06-04, 11:17:54 »
Karina

Byłoby super. Będę zaglądać :)

monkas

Teraz nawet nie rozumiem tego co piszesz, ale nie ma sensu ciągnąć tematu, za duży rozdźwięk.
Miłego :)