Autor Wątek: EFT  (Przeczytany 40571 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-01-12, 12:29:55 »
Dariusz
Będzie jeszcze w styczniu:)



Dariusz

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dariusz Łuszcz
  • Status: Obserwator
[#]   « 2020-01-10, 22:12:00 »
Moja książka już w Empiku https://www.empik.com/moc-zmian-jest-w-tobie-tender-wolf-sylwia-a,p1237521177,ksiazka-p
Tematy do pracy ze sobą przekrojowo. M.in. podręcznik praktyka EFT.

Mam nadzieję, że przysłuży się ludziom w rozwoju jak najlepiej:)

Przydałby się ebook.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-01-10, 18:28:23 »
Jeszcze spis treści:

Wstęp
Rozdziały:
1. Technika Emocjonalnej Wolności – EFT
2. Na co można stosować EFT
3. Dlaczego EFT – Technika Emocjonalnej Wolności
4. Co daje opukiwanie
5. Czym jest EFT – Tapping
6. Afirmacje i intencje w EFT
7. Emocje i uczucia wyższe
8. Przekonania
9. Ciało
10. Umysł
11. Samoświadomość
12. Struktury podświadomości
13. Dzieciństwo – najszczęśliwszy czy najbardziej tragiczny okres życia
14. Traumy
15. Sukcesy, realizacja planów i celów
16. Tworzenie swojego życia
17. Związki
18. Poczucie własnej wartości
19. Energia
20. Zasoby – jakie mam, a jakich mi brakuje
21. Wdzięczność
22. Wybaczanie
23. Nauka i praktyka EFT
24. Wątpliwości, sabotaż, opór
25. Przykładowy temat
26. Kiedy EFT nie działa
27. Zalety EFT

Słowniczek
Podziękowania

:)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2020-01-07, 21:21:41 »
Moja książka już w Empiku https://www.empik.com/moc-zmian-jest-w-tobie-tender-wolf-sylwia-a,p1237521177,ksiazka-p
Tematy do pracy ze sobą przekrojowo. M.in. podręcznik praktyka EFT.

Mam nadzieję, że przysłuży się ludziom w rozwoju jak najlepiej:)

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-10-30, 22:11:28 »

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-02-18, 17:39:35 »
Na moją logikę i znajomość geografii, to z Holandii, UK, Niemiec jest blizej do Paryza ;) podobnie z poziomu 5-10tys pln Paryz wydaje się bardziej przystępny niz z poziomu 1,5-3,5tys (z czego nic nie zostaje) a do LA z Polski nawet samoloty nie lataja ;) z Paryza juz tak, bezposrednie :)

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-18, 16:21:19 »
Ja duzo nie afirmowalem na te tematy
U mnie to wszystko dziala tak, ze sila zyciowa sama mnie pcha do realizacji czegos

Ostatnio właśnie wrzuciłem na luz... tzn. staram się  świadomie otworzyć na ta siłę, która mnie pcha  w odpowiednim kierunku jak to ująłeś. I  widzę, że coś tam się dzieje, powolutku, ale tak :)

Afirmacje mi pomogły, bo miałem kocioł odnośnie podstawowych przekonań  takich choćby jak: bezpieczeństwo (odczuwałem lęki społeczne), pewność siebie, akceptacja  siebie itd.  zacząłem jak by wracać do swojej macierzystej pewności siebie która utracilem  przez nauczycieli w szkolach, negatywne doswiadczenia itp. itd.


mam silne i odważne pragnienia
ale musza byc pewne warunki spelnione , bym ku nich zmierzał 
pewne energie muszą byc na swoim miejscu, bez rozpraszania sie blahostkami takimi jak np finanse, oplaty, sfrustrowani życiem ludzie itp
WIEM CZEGO CHCĘ I TO AZ ZA DOBRZE

No i to jest piekne co napisales! Powiem Ci tak, mam w sobie  2  takie pragnienia, jedno ciągnie sie za mna od okolo 15 lat, kolejne od okolo 8 :) Ale tak  realistycznie patrząc, właśnie nie realizuje ich przez rozproszenie "błahostkami":

a) jakies tam ograniczajce przekonania z tylu glowy mowia - to nie dla ciebie, niby wiem ze to g... prawda, ale jakies tam blokady są

b) finanse i oplaty, stad frustracje i brak energii... Wyrabiam ledwo ledwo...   Glownie to jest problem, bo z ludzmi mam coraz lepsze relacje, a jeszcze nie tak dawno temu bylo istne szalenstwo. No i ze starymi tez slabo bylo,  ale ostatnio troche ponaprawialem i jest spokojniej.


co cię trzyma w PL skoro juz teraz marzy ci się Francja i US jeśli można wiedzieć ?

ja siedze poza PL, choc troche tesknie , ale chyba nie za miejscem, tylko za czym innym co tam jest 
w sumie mało mam tam przywiazan, ale pewne są , poniekad jakas moja czesc zycia będzie tam
ale jak wejde w głębsze energie to jednak Zachod ze mną harmonizuje i tez konkretne miejsca, inne niz jestem

W sumie dobre pytanie... No na pewno pieniadze mnie tutaj trzymają i caly mindset zwiazny z prosperity który mam.  Raczej taki slaby jak widzisz, choc mam przeblyski.  Zamieszkac  z dnia na dzien w Paryzu albo w L.A. to w tym momencie dla mnie troche abstrakcja. Ale strasznie mnie ciagnie w takie miejsca.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-02-18, 14:49:36 »
Ja duzo nie afirmowalem na te tematy
U mnie to wszystko dziala tak, ze sila zyciowa sama mnie pcha do realizacji czegos
mam silne i odważne pragnienia
ale musza byc pewne warunki spelnione , bym ku nich zmierzał 
pewne energie muszą byc na swoim miejscu, bez rozpraszania sie blahostkami takimi jak np finanse, oplaty, sfrustrowani życiem ludzie itp
WIEM CZEGO CHCĘ I TO AZ ZA DOBRZE

co cię trzyma w PL skoro juz teraz marzy ci się Francja i US jeśli można wiedzieć ?

ja siedze poza PL, choc troche tesknie , ale chyba nie za miejscem, tylko za czym innym co tam jest 
w sumie mało mam tam przywiazan, ale pewne są , poniekad jakas moja czesc zycia będzie tam
ale jak wejde w głębsze energie to jednak Zachod ze mną harmonizuje i tez konkretne miejsca, inne niz jestem

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-18, 14:23:35 »
dzieki medżik, biore sie do roboty! :)

PS. poki co widze sie w PL przez kolejne 5 lat powiedzmy... pozniej marza mi sie Francja albo US. No ale angielski znam bardzo dobrze, francuski slabo :) naucze sie w sumie mam czas ;]

Ty siedziesz poza PL?

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-02-18, 13:55:55 »
>>>>>>>Podręcznik EFT


Danny, pisalem ci juz ! (cytat na dole)

trzeba stawiac sobie realistyczne cele imho (najlepiej prowadzace do celu wiekszego) , potem uzywac do nich afirmacji, tym sposobem ja ide
moze sa inne, lepsze, jak np afirmowanie od razu bogactwa, ale jak jednoczesnie odczuwa sie braki , podswiadomosc moze tego nie łyknąć

Na tyle na ile znam twoja sytuacje - moja rada nie bedzie mistrzowsko-oświecajaca, powie ci to każdy polski hydraulik w Reichu i pracownik fabryki w UK -
najprostszy sposob na wieksze pieniadze niz w PL (gdy sie startuje od zera), to znalezienie pracy w kraju innym niz PL.

Dzięki afirmacjom jednak mozesz trafic w fajne miejsce, a nie na "chybil trafil". Trzeba tez być cierpliwym i dążyc do celu ktory sie afirmuje, nie rzucac sie na pierwsze ochlapy, chyba ze to juz to.

Prostota ;)

Jeśli nie podoba ci się to, znajdż jakis inny realistyczny cel. Np prace za dana kase w polsce. Sa ludzie ktorzy tak skutecznie afirmowali kwoty jakie zarabiaja.

Cytuj

afirmować to co się chce osiągnąć , w moim przypadku musiałem przerobić, że (wyszlo w kolumnie)
- to możliwe
- to bezpieczne  (obciązenia i nieprzyjemne sytuacje sie klaniały tutaj)
- to dobre dla mnie (taki dodatek do tego ze to bezpieczne)
Dobrze wczesniej wyczaic jakies inspiracje co do najlepszego rozwiazania dla siebie, zeby cel byl harmonijny z czyimś życiem, ja nie do konca go zrealizowalem, choc mialem wglądy.
Swego czasu dobrze to rozeznałem afkami "Bóg już teraz daje mi to co ma dla mnie najlepszego" "Już teraz dzieje się w moim życiu wola Boga"

i pieprzyc opory i wymowki ktore masz na mysl o afirmowaniu - just  do it, to bezpieczne ;)


może będzie trzeba jeszcze "mam wszelkie środki i mozliwosci", w zaleznosci od podswiadomosci
« Ostatnia zmiana: 2016-02-18, 14:04:54 wysłana przez medżikowsky »

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-18, 13:29:08 »
Danny7, na temat eft są dobre książki na ten temat. Dobrej literatury nie brakuje. bo w sumie to jest prosta metoda.

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-18, 13:22:07 »
tez tak mialem z tym gaszeniem pozarow... zabieralem sie za wszystko na raz :)

ale tak jak napisal medżikowski, afirmacje bym polecal ;)

pisałem prawie 3 lata... niektóre były głupie, niektóre trafne w punkt - i najwięcej w mojej głowie zmieniło się właśnie dzięki nim. ostatnio trochę od nich odpoczywam, ale jeszcze mam co nie co do popisania  ;)

z kolei moje pytanie - gdzie moge znalezc jakies dobrze poukladane informacje odnosnie  EFT bo nie wiem  nic na ten temat a duzo sie to przewija na forum jako dobra metoda...

dzięki!

a jeszcze jedno
@medżi

afirmacje na prosperity stosowales? hune? medytacje? wiesz przeciez chlopie ze jestem teraz w finansowej dupie, help me! ;)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-18, 13:13:23 »
medżikowsky
Przyznam, że nigdy nie zajmowałem się afirmacjami na poważnie. Zawsze mnie one nudziły.
Działam nieco z doskoku do tematu. Myślę sobie nad czymś czekam aż się odezwie wewnętrzny krytyk i spokojnie sobie wypukuje negatywy które wyjdą.
Tak nieco skacze po tematach. Bardziej przypomina to rozwój na zasadzie gaszenia pożarów jak jakieś zaplanowane działanie ale efekty to w moim przypadku daje. Choć zawsze by się chciało więcej i szybciej.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2016-02-18, 13:03:04 »
Michal
Nie lepiej popisac afirmacje i podzialac na negatywy z kolumny reakcji poprzez eft?
Nie znam sie na opukiwaniu pozytywow tego typu
Natomiast super dziala opukiwanie 'pozytywnych" emocji w celu pozbycia sie ich. Dajmy na to satysfakcja z dręczenia kogos, że wyciagne od razu taki hardkor, dla przykladu.
« Ostatnia zmiana: 2016-02-18, 13:09:32 wysłana przez medżikowsky »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-02-18, 08:57:17 »
Pewnie nie było tu:
Boję się wyzdrowieć - Brad Yates, metoda EFT po polsku
https://www.youtube.com/watch?v=FoXziHPd65s