Autor Wątek: EFT  (Przeczytany 40568 razy)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-22, 11:41:51 »
Jako, że EFT na mnie fajnie działa ale nie znam się na rundzie pozytywnej:) Chciałem was zapytać o radę.
chciałem przy pomocy eft poafirmować sobie afki na pracę na z elementami prawa przyciągania.
Tylko nie wiem jak sformułować zdanie ustawienie. Czy ma być forma dokonana w takich przypadkach?
mam takie zdanie:
to jest dobre i korzystne dla mnie kiedy mam dobrą pracę(tu myślę nie o tej co mam teraz ale o tej lepszej)
I pytanie odnośnie wynagrodzenia teraz np zarabiam 2 000zł a chciałbym te 4 000 zł.
to zdanie by wglądał tak:
To jest dobre i korzystne dla mnie kiedy zarabiam 4 000zł?? czy tak jest dobrze czy powinno być lepiej to jest dobre o korzystne dla mnie kiedy będę zarabiał 4 000zł??
wydaje mi się, że powinny być ustawienia w formie dokonanej czyli takiej jakbym już teraz zarabił, miał itp ale czy aby mam rację?
Doradźcie:)



medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-08-03, 15:48:27 »
Gratulacje Leszek!

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-08-01, 21:07:21 »
No, ciekawa sesja była :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-08-01, 12:51:06 »
Dziś z rana Karolina robila mi sesję WHH. Oj działo się :)
Przede wszystkim wyszła sprawa moich napięć w brzuchu, związanych ze złością. Byłem kilka razy zdziwiony.
Najpierw zaczął mi wychodzić dziadek, który zmarł na 2 klata przed moimi narodzinami. Dlatego nie dałem rady wcześniej tego zrozumieć i uwolnić. Od dziadka czułem nienawiść do siebie. Nie rozumiałem, jak to możliwe, skoro nie żył podczas mojego zapłodnienia? Ale wyszło, że po śmierci nie odszedł, tylko się wtrącał w sprawy rodziny.
Potem przyszła kolej na tradycję rodzinną związaną z babcią. I tu zaskoczenie! Za mną ustawił się długi rząd .... zakonnic. Tak, moja babcia spedziła dzieciństwo w klasztorze i od sióstr przejęła obrzydzenie do mężczyzn oraz seksu. W trakcie uwalniania od presji zakonnic, odeszło wiele klątw. 
Teraz czuję się zdecydowanie lżej i przyjemniej :)

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-07-29, 09:06:25 »
Michal,
tak tez jest ok 
najwazniejsze bys pozwolil sobie odczuwac zlosc czy dana/e emocje, jednoczesnie opukujac
odnosnie zlosci to dobrze sprawdzaja sie punkty przy brwiach i na zakonczeniach obojczykow i jakze niedoceniana gamma
:)
« Ostatnia zmiana: 2015-07-29, 09:09:28 wysłana przez carolieen »

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-29, 08:48:05 »
carolieen dziękuję ci za inspiracje dot wdzięczności. Postaram się korzystać z tego.
Ja robię inaczej rundy negatywne.
Punkt karate:
Pomimo tego że czuję złość to i tak w pełni i świadomie kocham i akceptuje siebie. Podczas tego opukiwania staram się skupiać na tym uczuciu.
Potem lecę te punkty i w myślach albo skupiam się na złości albo co drugi punkt myślę pomimo tego że czuję złóść, kolejny punkt to drugi człon zdania to i tak...
Czy tak też jest dobrze?

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-07-29, 08:31:53 »
Michal,

- odnosnie negatywnych przekonan:
sprawdz jakie emocje i odczucia wiaza sie z konkretnym przekonaniem, sprecyzuj dokladnie jak reagujesz na nie i opukaj wszystko co calkowitej neutralnosci

- jesli chodzi o rundy pozytywne w EFT:
najlepiej zaczac od delikatnego przejscia z negatywnych do pozytywnych zeby stopniowo przyzwyczaic system, ponizej podaje przyklad na "zlosci":

RUNDA NEGATYWNA

brew – ta złość
bok oka – ta złość we mnie
pod okiem – ta złość, na myśl o której czuję dyskomfort w ciele
pod nosem – to złość, która wyzwala w moim ciele napięcie i ucisk
broda –  ten ucisk i napięcie w moim ciele na myśl o złości
obojczyk – całe to napięcie i ucisk w moim ciele, gdziekolwiek je czuję (można zamknąć oczy, skupić się na tym ucisku, napięciu, tam gdzie się je czuje w ciele i chwilę dłużej opukiwać)
głowa –  ta złość i wszystkie reakcje mojego ciała na nie

Opukiwać robiąc kilka rundek do momentu aż poczuje się realną ulgę w ciele, rozluźnienie, napięcia mocno się obniżą.

RUNDA POZYTYWNA (PRZEJŚCIE)
brew – jeszcze te napięcia
bok oka – jeszcze czuję napięcia i uciski w ciele na myśl o tej złości
pod okiem – jeszcze ta złość, która wywołuje w moim ciele napięcia
pod nosem – mimo to pozwalam sobie teraz uwolnić całkowicie wszystkie napięcia z ciała związane z tą złością
broda – nie jest mi to do niczego potrzebne, moje ciało czuje się o wiele lepiej bez napięć i tej złości
obojczyk – uwalniam te napięcia i uciski z mojego ciała, gdziekolwiek są
głowa – mogę być wolny od jakichkolwiek napięć i ucisków w moim ciele na myśl o tej złości

Powtórzyć kilka razy (można zmieniać kolejność)

RUNDA POZYTYWNA (SAME POZYTYWY)
brew – tu i teraz uwalniam wszelkie reakcje mojego ciała na myśl o złości
bok oka – wybieram całkowity spokój i rozluźnienie mojego ciała
pod okiem – mam prawo czuć całkowity spokój
pod nosem – całkowicie uwalniam się od resztek tej złości i wybieram odczuwanie spokoju
broda – jestem bezpieczny, moje ciało jest bezpieczne kiedy uwalniam z niego wszystkie napięcia i osiągam pełen spokój
obojczyk – jestem bezpieczny kiedy czuję rozluźnienie i spokój w sobie, w ciele
głowa – jestem spokojny, jestem rozluźniony, moje ciało jest spokojne, moje ciało jest rozluźnione

Dobrym zakończeniem rundek jest dodatkowo skupienie się na odczuwaniu wdzięczności; można kilka razy "przelecieć" po punktach z ustawieniami typu: jestem sobie wdzięczny za wykonaną pracę, jestem wdzięczny za to uwolnienie, dziękuję sobie, kocham siebie

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-07-28, 12:30:40 »
Jaki jest schemat tworzenia rund pozytywnych eft??

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-06-23, 11:37:28 »
Mam konkretne negatywne przekonania.
doradzi ktoś jak przy pomocy EFT uzdrawiać przekonania??

tod

  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-06-18, 16:17:03 »
Też zacząłem sobie robić parę dni temu EFT. Ja to jak nic nie przychodzi mi do głowy to opukuję się na taki ogólny problem np. lęk który czuję, a później często (ale nie zawsze) zaczynają się u mnie pojawiać konkretne myśli, konkretne problemy czy też jakieś sytuacje z jakimi ten ogólny lęk był związany. Więc wtedy zaczynam opukiwać się na te konkretne sprawy.
Mam raczej luźny stosunek do tych procedur i raczej traktuję to na zasadzie, że to ja dopasowuję metodę do siebie, a nie że siebie dopasowuję do metody.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-06-18, 10:57:46 »
Od kilku dni pracuje z EFT.
Mam mały kłopot nie potrafię dobre sobie uświadomić wszystkich emocji.
Coś we mnie siedzi i powoduje stres ie wiem co to jest za bardzo.
wiem, że mogę opukać sam ten stres ale to może być za ogólnie.

Myślałem nad takim ustawieniem:
pomimo tego, że nie potrafię uświadomić sobie swoich emocji to w pełni i całkowicie akceptuję i kocham siebie.
Myślicie że takie ustawienie może mi pomóc lepiej uświadomić sobie emocje i je potem skuteczniej wypukać?


Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-04-01, 18:20:05 »
Posiadam książkę "EFT - pukając do bram bogactwa". Polecam, bo dużo w niej ciekawych wyjaśnień i ustawień :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-04-01, 14:59:16 »
EFT - pukając do bram bogactwa-ze wzgląd  na tematykę.
ktoś czytał tą książkę i może polecić?

Wiele osób chwali sobie tę książkę.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2015-03-30, 13:39:51 »
Podstawy EFT
http://instytuteft.com/files/Ksiega_EFT_J.Chelmicka.pdf

Co do drugiego pytania - niestety nie znam tej książki

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-30, 13:33:30 »
Czy możecie polecić jakąś publikację dla kompletnie zielonego człowieka w tej tematyce?
EFT - pukając do bram bogactwa-ze wzgląd  na tematykę.
ktoś czytał tą książkę i może polecić?