Autor Wątek: EFT  (Przeczytany 40590 razy)

taoish

  • Wiadomości: 92
  • Płeć: Mężczyzna
  • Marcin Wysocki, Samodzielny Rozwój Duchowy
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-09-29, 13:28:53 »
Nie jestem wielkim praktykiem EFT i mam pytanie. Jak najpoprawniej zrobić ustawienie na emocje które się pojawiły w konkretnej sytuacji w przeszłości i są nadal w podświadomości?
1) Mimo, że mam ochote rozwalić X to ...
2) Mimo że miałem ochote rozwalić X to...
Jest sens dodawać coś do tego ?
3) Mimo że miałem ochote rozwalić X gdy robił to i to, był taki i taki" ?
4) Mimo że mam ochote rozwalić X bo jest taki i taki, niedobry
5) Mimo że miałem ochote rozwalić X bo był niedobry
A może jeszcze inaczej ?

Czas teraźniejszy ma sens o tyle że dla podświadomości to jak by nadal dzieje się... i zawsze znajduje się ktoś kto z chęcia wciela się w role pana X (bo to pan x utorował te ścieżki w mojej podświadomości), na niego jestem wkurwiony, sądze że nie warto zajmować się późniejszymi.

Jestem na niego wkurzony też, nie wiem czy opukiwać wkurzenie, nie wiem czym się różni konkretne wkurzenie od "checi rozwalenia".
« Ostatnia zmiana: 2013-09-29, 13:31:40 wysłana przez taoish »

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-07-15, 21:12:45 »
Bardzo fajne filmiki prezentujące ustawienia oraz całe sesje EFT:

http://www.youtube.com/watch?v=-mNaso8psW4  - Jestem rozczarowaniem dla mojej rodziny

http://www.youtube.com/watch?v=1Mqs_zC7Jgo - Dlaczego dostajesz to, czego nie chcesz

Lena

  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
  • Masażystka, nauczycielka Lomi lomi nui
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-04-11, 09:31:04 »
Czy możecie podpowiedzieć ustawienie na alergię? Nie wiem o co chodzi ale alergiczne reakcje mam nawet podczas oglądania zdjęcia psa czy kota na monitorze komputera... a kiedyś miałam psa i nic się nie działo.

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2013-03-31, 04:16:07 »
Nie wracałem do tej sesji, ale pracuję dalej w temacie na różne sposoby. Coraz lepiej, dziękuję.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2013-03-27, 10:28:35 »
Seba,
Jak tam kontakt ze sobą - polepszył się? Bo u mnie różnie z tym. :)

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2013-03-19, 19:21:48 »
Mariomar
Mi też wywalało po eft, właściwie to po porannej kundalini jodze, ale ona zadziałała w ten sposób dzięki nagraniu tego filmiku i wychodziły mi  silne emocje nienawiści do pewnego rodzaju kobiet. Pozwoliłem sobie na to, przetrzymałem dzień w pracy, przy okazji starałem się odpuszczać będąc w pracy, a teraz zrobię sobie sesję w temacie.

Myślę, że jak wywalają emocję, to dobrze jest oczyszczać aż do poczucia luzu, a potem dalej wzmacniać kontakt ze sobą. Mam zamiar nagrać jeszcze kilka filmików w temacie, jak już przyjdzie taka potrzeba

To możliwe że w trójkę nam wychodzą podobne energie.

Miło że ktoś mnie lubi :)

Dużo ludzi sie mnie boi i projektuje na mnie swoje lęki i słuchanie takich ludzi zawsze blokowało mnie na oczyszczenie tej karmy, oni za cholerę nie chcą żebym ja znowu poczuł w sobie moc i niezależność. No ale nie wszyscy tacy są. Grunt to nie przejmować się i starać się o czystość intencji.

Długo miałem problem z rozwijaniem mocy, pomaga mi to, że od kiedy ruszyłem temat zawsze proszę o to żeby ta moc osobista z czakry podstawy, jej rozwój był wspierany i chroniony przez boską moc z korony, która u mnie akurat na daną chwilę silniejsza jest :)
« Ostatnia zmiana: 2013-03-19, 19:24:36 wysłana przez Sebastian »

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2013-03-19, 18:37:42 »
Seba,
Teraz jeszcze raz zrobiłem to EFT z Tobą na kontakt ze sobą - wyszedł mi totalny ból w środku w kontakcie ze sobą, i nienawiść i wściekłość do siebie. To powoduje, że uciekam od siebie. Jak myślisz, powtarzać to EFT aż do skutku, aż puści ten ból i ta nienawiść i wściekłość?

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2013-03-19, 10:08:41 »
Seba,
dla mnie to strzał w dziesiątkę na teraz. Ja też coraz bardziej odcinam się od siebie tak, że nie jestem w stanie wytrzymać sam ze sobą. Zrobiłem cały zabieg EFT razem z Tobą, najpierw czułem się dziwnie przy 1. rundce. Potem, po tym spotkaniu się ze sobą, 2. rundka przyniosła mi spokój i radość, aż mi się chciało śmiać do Ciebie. Hehe, fajne. Teraz czuję taki luz i lepiej ze sobą. Czekam na kolejne odcinki.

P.S. Dziś czytając w innym miejscu wątki moje, Bronkersa i Twoje a propo karmy wojownika i assura, poczułem tak jak, Bonkers, że nbałem się Ciebie w przeszłości, a zarazem masz te same energie co ja i Bonkers. Czyli coś się zaczyna oczyszczać i wychodzić na światło dzienne. :)
A po tej sesji EFT poczułem, że polubiłem Cię jeszcze bardziej, że zrobił się jakiś ciepły kontakt między nami (nie myl z gejostwem :) ). Może coś się zaczęło uzdrawiać z naszej przeszłości. :)

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2013-03-18, 23:53:50 »
Ruszyłem nowy temat - zauważyłem że głębiej odcinam się od siebie i trudno mi zaakceptować przytomny spokój - to filmik który nagrałem w związku z tym, nagrywanie go dało ciekawe efekty

http://www.youtube.com/watch?v=wipJuNqku9s&feature=youtu.be

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-01-27, 19:53:17 »
http://www.andromeda.org.pl/sylwia/

filmik z Sylvią :-))
tylko strasznie mi sie tnie, nie da się oglądać

poledwica

  • Wiadomości: 385
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-01-04, 08:00:44 »
Grażyna Anna,
Mam takie same lęki:) Nie wiem czy precyzyjnie sie wyraże - otóż ja miałam dużo zaślepien odnośnie tematu błąd - i kara - u mnie było jeszcze, że może mnie spotkać kara od Boga.
Najlepsze było w tym było, że chodziłam spanikowana i skoncentrowana na lęku przed, co notabene nawet nie wiedziałam co to jest i kiedy popełniam ten błąd. W momencie kiedy doświadczyłam błędu opadły lęki - wtedy też pomyślałam : o kórde popełniłam bład, ale chociaż wiem co zmienić i żadna kara mnie za to nie spotyka - bo tylko ja ja sobie dawałam:)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-01-03, 19:23:12 »
A wiesz, że to dobry pomysł :)

carolieen

  • Wiadomości: 1 062
  • Płeć: Kobieta
    • www.openwings.pl
  • Karolina Kozielska, terapia WHH i Stanów Szczytowych, zebiegi węzłów karmicznych, www.openwings.pl,
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-01-03, 18:51:02 »
Grażynka,
a spróbuj wyobrazić sobie przez chwilę co by mogło się najgorszego stać gdybyś rzeczywiście popełniła taki błąd jakiego się boisz i pozwól sobie odczuć wszystko co się pojawi i wtedy opukać

Racjonalizacja typu "głowy mi nie zetną" jest też pewnego rodzaju ucieczką, odskocznią by nie czuć strachu, ale prawdziwe uwolnienie daje właśnie konfrontacja z nim, wtedy on automatycznie znika a i Ty zaczynasz czuć bezsens tego strachu.

« Ostatnia zmiana: 2013-01-03, 18:53:05 wysłana przez carolieen »

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-01-03, 13:29:14 »
Jak stwierdziłam, że przecież mi głowy nie zetną ;) to trochę zelżało :)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-01-03, 13:07:55 »
Tak naprawdę nic poważnego chyba nie może mnie spotkać.
Ale podświadomość boi się kary i wymyśla jakieś straszliwe scenariusze. Tak jakby to była kwestia życia i śmierci.

W każdym bądź razie leki są związane z 3 czakrą.
« Ostatnia zmiana: 2013-01-03, 13:14:23 wysłana przez Grażyna Anna »