Autor Wątek: EFT  (Przeczytany 40581 razy)

Felicite

  • Gość
[#]   « 2011-11-21, 21:27:47 »
A ja kiedyś miałam sińce na ręce od intensywnego pukania ;)

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-11-21, 21:18:31 »
Ja kiedyś miałem okres że miałem 2-3h codzienie przez 2 miesiące, udało mi się puśicić mnóstwo emocji, żalu, nienawiści, głównie z dzieciństwa no i w  EFT zaczołem drążyć poprzednie wcielenia, emocje ale także intencje i wzorce,( trochę po omacku, bo wcześniej nie miałem doczynienia z porzednimi wcieleniami), aż do odkrycia że jest niebieskim aniołem, co było dla mnie szokiem, swego czasu :)

generalnie możliwości są spore, nie ucierpiałem przez tak intensywne opukiwanie, wręcz przeciwnie :)

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2011-11-21, 21:04:00 »
Dla mnie EFT jest genialne, bo kiedy opukuję dany temat, to potem w ciągu dnia czuję jak czysta energia wypełnia i drąży mi kolejne kanały energetyczne, albo wychodzą blokady, ale nie w męczący sposób bo one potem same z siebie się transformują. Przy żadnej innej metodzie mi się tak nie dzieje. Wspomagam się dekretami no i oczywiście w EFT przerabiam negatywy. Plus oddychanie rebirthingowe i przyciąganie do siebie życzliwych, pomocnych ludzi co ostatnio wreszcie się nieprzerwanie dzieje! Ostatnie dni mimo intensywnej pracy nad sobą i wywałek czuję się naprawdę dobrze:)

Jeszcze takie pytanie: czy są przeciwskazania do codziennego opukiwania? Opukuję się codziennie po około 20-30 minut i zewnętrzny bok dłoni mam taki zmęczony od opukiwania, mimo tego że robię to bardzo lekko. Najlepiej się czuję opukując punkt powyżej mostka, jakbym wprowadzał tam strzały czystej energii.
« Ostatnia zmiana: 2011-11-21, 21:07:03 wysłana przez Sebastian »

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-11-21, 16:32:24 »
Na przepracowanie negatywów: połączenie EFT i Hoopopono.

http://www.youtube.com/watch?v=fkKwfrFspfQ&feature=related

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-11-21, 15:11:05 »
Sebastian

Fajnie, że się przekonałeś do tak skutecznej metody:)

To co warto pamiętać (czytałam gdzieś tutaj, że na dekrety afirmacyjne EFT jest stosowane), to, że samo opukiwanie pozytywów nie zawsze działa, nawet może zwiększyć opór, bez przepracowania odwrócenia psychologicznego "Mimo, że........" i negatywów. Najczęściej trzeba najpierw przepracować negatywy, żeby poszło do przodu z pozytywami, szczególnie, na głębszych poziomach, żeby nie wróciło za jakiś czas, i w kreacji.
« Ostatnia zmiana: 2011-11-21, 15:13:34 wysłana przez Sylvia »

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2011-11-20, 19:11:58 »
Ostatnio przełemałem się do EFT i opukuję każdego dnia co uzupełnia czytanie dekretów. I znalazłem genialnego gościa opracowującego sesje EFT na youtubie - Brada Yates'a.

Spełnił on jedno z moich życzeń rozwojowych - znaleźć odpowiedź na to jak zająć się wk****mi ludźmi na drogach

http://www.youtube.com/watch?v=Hh7LCQRaidA