Autor Wątek: Numerologia  (Przeczytany 98580 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-02-27, 19:15:06 »
Numerologia w praktyce - Czworki


https://www.youtube.com/watch?v=_2n5UTZcXj0

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-01-26, 21:53:32 »
Numerologia w praktyce - Trojki

https://www.youtube.com/watch?v=omhTSTHz21Y

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-01-26, 18:36:37 »

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-01-15, 13:34:41 »
Dla miłośników liczb numerologia Roku 2018
Czego możemy się spodziewać. ....

Suma wszystkich cyfr roku 2018 daje nam dumną, mistrzowską 11 – czy po takiej liczbie roku możemy spodziewać się małych rzeczy? Oczywiście, że nie! Spodziewajmy się… niespodziewanego.

Mistrzowska 11 kojarzona jest z misją. Dodaje odwagi, siły i talentów. Wskazuje na intuicję. Reprezentuje moc twórczą i kreatywność. To liczba o głęboki znaczeniu duchowym, przedstawia transformację. Jedenaście jest symbolem wyboru – możemy wybrać, czy zostajemy w 3 wymiarze, czy przechodzimy do wymiaru 5, na wyższy poziom duchowości. W teorii, po zredukowaniu liczby 11, przechodzimy do 2, co oznacza kontynuowanie pomysłów rozpoczętych w roku 2017 – 2017 to jedynka, czyli rok, który rozpoczął nowy, 9 letni cykl.


Wibracja roku jest jak energetyczna nakładka na nasz rok osobisty oraz rok numerologiczny. Daje nam informacje o tym, jakie zewnętrzne wpływy towarzyszą nam podczas całego roku. Zaznajomienie się z tą energią pozwala uświadomić sobie jakie działania warto podjąć w tym czasie. Odpowiednie wykorzystanie wibracji roku daje nam wsparcie i pomoc w osiąganiu celów.

Napływ świeżych energii roku 2018 mogliśmy płynnie odczuwać wraz z numerologicznym rozpoczęciem roku 2018 – 20 września 2017 roku. Od tamtego momentu energia mieszała się, aby z początkiem stycznia pokazać nam się w jak najczystszej i najmocniejszej postaci. Możemy poczuć pełną piersią w którym kierunku zmierza rok 2018.

Rok 2018 będzie nauczycielem – nauczy nas tolerancji, pokaże, jak współpracować z innymi, jak doceniać rodzinę oraz przyjaciół. Zademonstruje na czym polega zdrowe konkurowanie ze sobą oraz jakie niebezpieczeństwa niesie siłowe rozwiązywanie problemów.

Rok 2018 będzie również skierowany na własne wnętrze – uwaga przejdzie z materii na szukanie doświadczeń. Przyjrzymy się swoim pasjom lub znajdziemy zupełnie nowe. Zaczniemy również szukać drogi w kierunku realizowania marzeń. To będzie idealny czas na to, aby za każdym razem, kiedy przychodzi nam wyjść ze strefy komfortu, zapytać siebie: co najgorszego może się stać? i po prostu pozwolić życiu toczyć się dalej, bo nie mamy nic do stracenia. Po ramieniu zostaną poklepani przede wszystkim artyści. Twórcy będą wspierani przez energię liczby mistrzowskiej, dzięki czemu nie będą narzekać na brak weny twórczej. Czeka ich kreatywny rozwój oraz doskonalenie umiejętności. 11 sprzyja myślicielom, filozofom, artystom, nauczycielom, aktorom, malarzom, pisarzom oraz wszystkim tym, którzy pokazują siebie w sposób kreatywny – inspirują, pokazują, nauczają i pomagają.

Numerologia 2018 mówi również: działaj! Nie czekaj, aż coś samo do ciebie przyjdzie. Sam sięgaj po to, czego pragniesz: nawiązuj nowe znajomości, zamykaj i otwieraj nowe rozdziały. Pogłębiaj relacje, zacieśniaj więzi i nie czekaj na to, aż ktoś zrobi to za ciebie. Wyjdź na przeciw swoim marzeniom, miłości, spójrz w oczy przeciwnościom losu.

W tym roku mamy okazję coraz częściej słyszeć głos serca. Uda nam się odłożyć na bok ego i zagłębić się we własne wnętrze. Dzięki temu, odkryjemy swoją misję i drogę życia. Przestaniemy się bać pokazywać siebie, nie będziemy udawać ani grać, będziemy sobą.

Liczba 11 będzie wspierać w pokochaniu i zaakceptowaniu siebie i swojego życia. Będziemy kreować swoją rzeczywistość, odsuniemy się od negatywnych osób, będziemy szanować swój czas i swoją energię. Zdobędziemy odwagę do bycia sobą i życia we własnym tempie.

Rok 2018 będzie czyścił wszystko to, co jest sztucznie podtrzymywane, dzieje się bez sensu i szkodzi – dlatego możemy spodziewać się rozpadów tych związków partnerskich i biznesowych, które nie rokują najlepiej.

Według chińskiego horoskopu, rok 2018 jest rokiem psa (16 luty 2018 – 4 luty 2019). Rok psa oznacza dokładnie to samo, co liczba 11: pokój, akceptację, współpracę, opiekę i harmonię. Czeka nas czas przedkładania jakości ponad ilość, czas testowania lojalności i wierności, ścisła współpraca i praca nad wszelkiego rodzaju relacjami.

Akademia Ducha
przekleiłam to z grupy FB - Kocham życie

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-01-13, 12:37:40 »
Numerologia w praktyce - Dwójki

https://www.youtube.com/watch?v=YgC1crNQwt8

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-01-12, 20:30:17 »
Numerologia w praktyce - Jedynki

https://www.youtube.com/watch?v=gz9_agJbjpQ

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-18, 09:45:51 »


Co do bycia niewolnikiem czy wogóle odnośnie utraty wolności to na to może wskazywać wibracja 2 w ustawieniach początkowych:

"W wibracji 2 - Drogi Życia, Dnia Narodzin, Warunku Wcielenia, motywacji do działania lub pierwszego cyklu Formującego Osobowość spotykają się istoty karmicznie poszukujące zdolności do pracy w grupie.
Mamy do czynienia z osobami, które w przeszłych wcieleniach nie posiadały silnego poczucia własnej wartości. Często były dominowane przez silniejsze autorytety i dla przetrwania podporządkowały się tyranii. Nadmierna uczuciowość prowadzi do postawy poddaństwa, mamy w często w przeszłości przeżyte doświadczenia niewolnika lub ofiary ciemiężenia w rodzinie. Z zawikłanych lęków i zrujnowanej samooceny powstają kłopotliwe w tym wcieleniu nawyki: zależność od innych, nadwrażliwość uczuciowa, wstydliwość i niepewność."

Kurcze, ale masakra! Właśnie dlatego nielubie empatii, czy uczuciowości, bo zawsze wychodziłem najgorzej na tym w retrospekcji. Teraz uznaje to wręcz za słabość, poza tym nie jednokrotnie słyszałem, coś ty taki wrażliwy, jakby to moja winna była że tak reaguje, jak reaguje gdy ktoś mnie szturcha, albo obrażał albo coś innego. Bo przecież gdyby ktoś był miły to pewnie zareagowałbym pozytywnie, proste.

Stąd tak pojechałem po zniewoleniu i niewolnictwie, właśnie w kontekście, że empatia, uczuciowość i wrażliwość to słabość i ostatecznie prowadzi do niewolnictwa.


Wolałbym nie być 2, wydaje mi się że bycie 2 to bycie słabym, zawsze na szarym końcu.


Nie wiem czy to ze względu że zakończył się ten rok karmiczny, czy u mnie zakończył się jakiś etap, ale czuje że coś się zakończyło, a nowe zaczeło - lub też nowe się zaczyna, chociaż nie mogę znaleźć swojego miejsca w tym. To jest tak że jakbym potrzebował bardziej uzewnętrzniać swoje wnętrze, lub też odsłaniać się, z drugiej strony mam z tym same niemiłe skojarzenia, i doświadczenia, właśnie z odsłanianiem się, bo odsłanianie się to wrażliwość. Ciągle mną to macha, właśnie przejawianie się, chęć, potem zasłanianie się. Z jednego w drugie. Coś się kończy coś zaczyna.


Jak tak jeszcze dodam że Lilliole zrobiła mi na priva, krótką, acz mega treściwą analizę, i po prostu jestem zaskoczony jak to się wpisuje w różne życiowe moje takie tam, mimo że numerologia, nie wiem, jak to ma działać, a też mam swoje awersje chociażby jak się okazało do 2 - jako niewolnictwa. Ciekawostka, jest taka że od chyba kilku miesięcy nosiłem się z zamiarem, zrobienia jakieś analizy numerologicznej/astrologicznej, i zawsze miałem jakieś dziwne lęki, albo że to bzdety itd. Teraz dotarło do mnie, że chciałem uniknąć wszelkich sygnałów, wskazówek, tego że jestem niewolnikiem, pod tyranią.

Przed chwilą miałem coś napisać ważnego, a coś innego zwróciło moją uwagę, i mi wypadło, a już mam. W wątku wewnętrznego dziecka, ztriggerował mnie filmik na YT Laleczka, nie lubię tego słowa, to własnie takie uprzedniotowienie drugiej osoby, traktowanie jak przedmiot, nie jak ludzkie stworzenie, właśnie tak jak traktowało się niewolników. Niewolnik zaspokaja potrzeby Pana/Tyrana. Tak jak lalka, zaspokaja, potrzeby toksycznego rodzica, jest do zabawy/"miłości" dla rodzica, który tej miłości nie ma, i ściąga ją z dziecka - dziecko jest wtedy zabawką po prostu. Zabawka.Przedmiot.Własność. Całkowicie postawienie świata na głowie.



Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-10-12, 18:32:33 »

Nie przeliczyłam swojego roku osobistego. Ja mam 5. Czyli 8 i 5. To może być szalony rok. Nie lubię 5. Tych nagłych zmian. Mi to raczej nie zrównoważy 8. Ale jeżeli 5 w osobistym, to może będzie to wewnętrzna potrzeba. Może jest szansa na polubienie zmian. 

Patrzę teraz wstecz  na poprzedni rok. Miałam 7 i 4 (w osobistym). Silna presja na rozwój duchowy, a w materii jak za pługiem.

Oj, a ja kocham 5 :) Bo uwielbiam zmiany, nawet te najbardziej szalone. A nawet tym bardziej szalone :) Zmiany to mój żywioł :D

Popatrz, a ja w poprzednim roku miałam układ 7 i 2 (w osobistym) i u mnie było odwrotnie. Totalny nacisk na materię, mało RD, bo nie miałam na to czasu. Pochłonęło mnie trzepanie kasy. Jeszcze nigdy się tak dobrze nie bawiłam.
Bo też nigdy mnie materia nie pociągala (a przynajmniej tak mi się zdawało), a tym bardziej pieniądze. Pogardzalam nimi ;) Ale teraz widzę, że przy tym można się fajnie bawić. No ale jeszcze trzeba moc je wydawać, bo robienie kasy dla samej kasy, kiedyś się nudzi. No i na mnie też przyszedł kres. I to dokładnie wtedy, gdy rok 7 się skończył, czyli we wrześniu.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-12, 16:30:19 »
Mój też 3. (osobisty) i też ogromna zmiana w porównaniu do poprzedniego. Też bardziej żywo się zrobiło :)

Co ciekawe numerologiczny rok to dla mnie 8 - czyli jak piszą w internecie rok konfrontacji z mocą.
"Ósemka przynosi dynamikę i energię witalną tak dużą, że półśrodki nas już nie interesują."

Tak właśnie czuję, zresztą mnie nigdy nie interesowały półśrodki, a teraz ta moja cecha została jeszcze wzmocniona ;)

A to nie jest miłe (bo ja "jestem" 6):
"Urodzeni w wibracjach numerologicznych mniej materialnych, na przykład Dwójki czy Szóstki, mogą nie czuć się w tym roku dobrze, ponieważ zmusza on do konfrontacji z materią, która bywa bezlitosna."

Jednak czuję, że ta 3. z roku osobistego da mi choć trochę ukojenia i zrównoważy ewentualną bezlitosność 8. ;)

Żeby nam się... :D

Nie przeliczyłam swojego roku osobistego. Ja mam 5. Czyli 8 i 5. To może być szalony rok. Nie lubię 5. Tych nagłych zmian. Mi to raczej nie zrównoważy 8. Ale jeżeli 5 w osobistym, to może będzie to wewnętrzna potrzeba. Może jest szansa na polubienie zmian. 

Patrzę teraz wstecz  na poprzedni rok. Miałam 7 i 4 (w osobistym). Silna presja na rozwój duchowy, a w materii jak za pługiem.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-12, 14:26:09 »
i nawet jesień wydaje się mniej ponura, bardziej magiczna, nie łapie przygnębienia ;) Kochane dziewczyny niech nam się darzy ;*

niech się darzy! :-D

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-12, 14:25:37 »
Mój też 3. (osobisty) i też ogromna zmiana w porównaniu do poprzedniego. Też bardziej żywo się zrobiło :)

Co ciekawe numerologiczny rok to dla mnie 8 - czyli jak piszą w internecie rok konfrontacji z mocą.
"Ósemka przynosi dynamikę i energię witalną tak dużą, że półśrodki nas już nie interesują."


Ja tam się cieszę na tę 8. Bo w poprzednim roku 7 mnie mocno zamknęła.

muszka91

  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-12, 12:42:19 »
i nawet jesień wydaje się mniej ponura, bardziej magiczna, nie łapie przygnębienia ;) Kochane dziewczyny niech nam się darzy ;*

Facilite

  • Gość
[#]   « 2017-10-12, 10:34:12 »
Mój też 3. (osobisty) i też ogromna zmiana w porównaniu do poprzedniego. Też bardziej żywo się zrobiło :)

Co ciekawe numerologiczny rok to dla mnie 8 - czyli jak piszą w internecie rok konfrontacji z mocą.
"Ósemka przynosi dynamikę i energię witalną tak dużą, że półśrodki nas już nie interesują."

Tak właśnie czuję, zresztą mnie nigdy nie interesowały półśrodki, a teraz ta moja cecha została jeszcze wzmocniona ;)

A to nie jest miłe (bo ja "jestem" 6):
"Urodzeni w wibracjach numerologicznych mniej materialnych, na przykład Dwójki czy Szóstki, mogą nie czuć się w tym roku dobrze, ponieważ zmusza on do konfrontacji z materią, która bywa bezlitosna."

Jednak czuję, że ta 3. z roku osobistego da mi choć trochę ukojenia i zrównoważy ewentualną bezlitosność 8. ;)

Żeby nam się... :D

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-12, 10:17:19 »
muszka91

Też tak czuję i też będzie to dla mnie rok trójki.

Żeby nam się fajnie zyło :)

muszka91

  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-12, 09:18:59 »
u mnie w tym roku rokiem osobistym będzie rok 3, od razu czuję,ze wszystko zrobiło się żywe , bardzo przypływają siły witalne, czuję,ze to będzie piękny rok ;)