Autor Wątek: Agresja i satanizm  (Przeczytany 15017 razy)

Pierun

  • Wiadomości: 59
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-10-12, 15:26:03 »
Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
-dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
-bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:
-czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
-tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy
Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:
-czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
-tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy
Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta:
-dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
-bo w nim znajdują się Polacy
-Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
-ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-18, 00:40:21 »
Pisałas o Gdańsku, to w Gdańsku mi chodziło koło Długiej, najwyższa wieża, tam jest bazylika, niezła energia :)
W Wejh Masłowska mieszkała i tworzyła powieść dresiarską, więc klimat jest specyficzny
« Ostatnia zmiana: 2016-07-18, 00:43:50 wysłana przez Darek »

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-07-17, 23:55:45 »
Wejcherowskiej? Nie. Ale jakoś cale miasto mi nie pasowalo bardzo, nie pamietam bym tak zle gdziekolwiek sie czula. Ktoś znajomy mowil, ze miasto, pewnie czesc, jest w dawnym korycie rzeki. Nie znam sie, ale cos mi mowi, ze to tez ma wplyw.
A samo miasteczko ładne bardzo, przytulne. Jednak, gdy odjeżdzałam skm juz za miastem, poczułam mega ulgę i powiew świeżosci :D

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-17, 23:22:41 »
Hehe no Wejherowo ma swój klimat ;)
A byłaś w bazylice? Mi tam się podoba

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-07-17, 22:26:15 »
Leszek

"A swoją drogą, wokół kościołów nigdy nie widziałem tego, o czym pisze Mariomar.
Tylko w 1 z nich (Kościół św. Brygidy w Gdańsku, parafia L. Wałęsy), zauważyłem agresywny, zły i złowieszczy astral we wnętrzu kościoła."

To ciekawe bo to moj ulubiony kościol w Gdansku, a konkretnie kaplica pod wieżą. Takm podobno jest miejsce mocy i faktycznie bardzo fajnie się tam czułam. Tam jak dla mnie była pradawna druidyczna uzdrawiająca energia.
Bylam tam ostatnio i nie czułam  nic niepokojącego. Coś się działo jeszcze przy samym ołtarzu ale nie czułam tego negatywnie. A np w innych kościołach czasem czuje np mocno wryty w ściany lęk przed karą Boską. Zwłaszcza w tych starych, średniowiecznych.
A może nie jestem podatna akurat na te energie...?

Natomiast z miasta Wejcherowo uciekałam aż się za mną kurzyło ;) Nie mogłam tam wytrzymać, tak źle i ciężko się czułam.
« Ostatnia zmiana: 2016-07-17, 22:31:30 wysłana przez Laka »

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-17, 22:23:56 »
Specjalnie dla Mariomara na wszystkie jego traumy zza światów:

https://www.youtube.com/watch?v=p0H5JnNXpTM

Ladaco

  • Wiadomości: 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-07-17, 19:58:53 »
Pare lat temu jedna pani jasnowidz mi objawila (posrod innych rzeczy), ze mam zakodowana misje zniszczenia piekla i przejecia wladzy na ziemi. Zabrzmialo tak, ze normalnie... Jeszcze mi cos mowila, ze ona na codzien pracuje w piekle, wiec jej nie straszna ta moja duszyczka.
Reszte mniej wiecej kumam, te Atlantydy itd, tylko poza "Przedwiecznymi". O co to z tym chodzi? Co jest tak nazywane? Obilo mi sie to o uszy, ale jakos mnie troche ominelo. Laboratorium, hodowli, to tak jak te historie o kosmitach co kraza?
... miałem z tego pewne korzyści - możliwość zabijania ludzi ...
lol;)

Użytkownik583

  • Gość
[#]   « 2016-07-17, 19:31:44 »
I jeszcze jak widzę Atlantydę.

Z tego czasu nic nie pamiętałem, ale powoli zaczyna się coś z mroków wyłaniać.
Obecnie, Atlantyda jawi mi się jako ciemna, czarna skorupa, otoczona tarczami (coś, jakie miały rzymskie wojska w Asteriksie i Obeliksie), i nic nie ma.
Ale pod tymi tarczami już widzę, że płonie ogień, że jest życie, że Atlantyda się nie skończyła. Ona tylko miała wyglądać na martwą. I bardzo silnie broni się Atlantyda, aby jej nie ujrzeć.
A w środku tej ciemnej masy nadal działają władcy Atlantydy.

Podobnie Przedwieczni są bardzo schowani, w zasadzie nieobecni, ale zaczynam sobie przypominać skrajnie makabryczne operacje, jakie robili na moim umyśle. To właśnie wówczas, w bardzo dawnych czasach, zostałem zniszczony przez Przedwiecznych i zaprzęgnięty do życia w laboratorium jako niewolnik, w laboratorium i hodowli, która ma miejsce obecnie na Ziemi.

Ale czuję, że gdy zrzucę strach przez Atlantydą i Przedwiecznymi, przed astralem, piekłem i kościołem katolickim (notabene dziełem szatana), to uwolnię się od wszystkich swoich największych traum. Czego sobie (i wszystkim, którzy posiadają takie skrajnie silne obciążenia) życzę. :)
« Ostatnia zmiana: 2017-09-21, 22:36:06 wysłana przez almighty »

Użytkownik583

  • Gość
[#]   « 2016-07-17, 19:24:53 »
Jak zacząłem rozpracowywać moje lęki, to widzę, że za nimi kryją się siły ciemności.

Widzę, że największe obciążenia i największe spustoszenie w mojej psychice mam z różnych stref astralu:
1. najgorsze sito ze mnie uczynili Przedwieczni,
2. oraz szefowie Atlantydy,
3. nie wiele mniejsze - władcy piekła, wraz z demonami,
4. a następnie szefowie i strażnicy z pozostałej części astralu,
5. oraz hierarchowie kościoła katolickiego.

Natomiast zniszczenie szło od powyższych 5 sfer astralu poprzez ludzi i istoty na ziemi - to ich się najbardziej boję.

Mechanizm był prosty:
1. Najpierw różne strefy astralu, aby mnie zwerbować, potęgowały we mnie uczucie strachu, aż do skrajnej paniki i przerażenia - bardzo często przez swoje sługi na Ziemi - różnych ludzi,
2. Następnie, gdyż koszmar strachu sięgał zenitu, a był to głównie strach, związany z moim przetrwaniem - czy w astralu, czy potem tu - na Ziemi, zaczynałem tak się bać, że mnie zniszczą i zabiją, że ze strachu, zaczynałem prosić np. przedwiecznych, astral czy kościół, aby mnie ochronił i uratował. No i poddawałem się mu.
3. No i wtedy - w imię mojej ochrony - następowało zniszczenie mnie, mojej osobowości, mojej duszy i mojej psychiki. Ze strachu stawałem się posłuszną marionetką władców różnych sfer astralu. Owszem, miałem z tego pewne korzyści - władzę, możliwość zabijania ludzi, seks, ale więcej było wad.
4. I w ten sposób, poprzez skrajnie silny strach, wszystkie w/w strefy astralu miały/mają nade mną panowanie.

Oczywiście, będąc marionetką astralu, przedwiecznych czy kościoła, miałem oddawać swoją energię, być swoistym generatorem energii, no i miałem nic nie mówić o Prawdzie, jaką wiele razy widziałem.
Bo nikt z ludzi, zwłaszcza na Ziemi, nie miał się dowiedzieć, jak jest naprawdę, że ponad siłami ciemności, które sprawują władzę na Ziemi od wieków, jest Światło. Jak wielu "światłych" ludzi na Ziemi czerpie swoją "moc" z sił ciemności - o, to była największa tajemnica.


« Ostatnia zmiana: 2017-09-21, 22:39:11 wysłana przez almighty »

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-17, 18:54:03 »
Leszek
A jak widzisz Bazylikę Mariacką? Bo np. mój znajomy widzi tam aurę bez skupienia, normalnie musi się skupić chwilę

Użytkownik583

  • Gość
[#]   « 2016-07-17, 18:34:59 »
I jeszcze widzę, że władza w mojej korporacji jest pod wpływem sił ciemności i władców z następujących stref astralu:

1. magowie w korporacji najbardziej czerpie swoją moc i władzę (i są pod ich wpływem) bezpośrednio od szefów Atlantydy i szefów Przedwiecznych,
2. następnie - nieco mniej - z piekła i ze "zwykłego" astralu,
3. a najmniej z Kościoła Katolickiego.

Jakoś mało się o tym mówi, ale widzę, że na losy świata nadal przemożny wpływ mają panowie Atlantydy oraz Przedwieczni, oraz władcy piekła. Są wręcz wszechobecni, a ich wpływy są bardzo silne, przynajmniej w naszym kraju (układy, korporacje, kościół, władza, itp.)
« Ostatnia zmiana: 2017-09-21, 22:49:40 wysłana przez almighty »

Użytkownik583

  • Gość
[#]   « 2016-07-17, 18:14:23 »
W mojej korporacji widzę, że na jej czele - jako właściciel, stoi silny mag, który czerpie z astralnych sił ciemności na potęgę, a obok niego, również ze ścisłego zarządu, jest również silny mag - wcielony jaszczur, który również mocno siedzi w siłach ciemności.

Na dodatek, obie te osoby, oraz wiele im podobnych, ścierają się ze sobą na codzień i walczą ze sobą w ukryty sposób, a jednocześnie są od siebie mocno zależne poprzez właśnie te siły ciemności.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-21, 22:49:51 wysłana przez almighty »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-07-16, 07:33:04 »
Kiedy na II st. Huny mam prowadzić naukę egzorcyzmowania, to od pewnego czasu wcześniej (np. kilka godzin), w poblizu gromadzą się duchy, które chcą się załapać na darmowy egzorcyzm.

Informacja w astralu roznosi się inaczej niż w mediach :)

A swoją drogą, wokół kościołów nigdy nie widziałem tego, o czym pisze Mariomar.
Tylko w 1 z nich (Kościół św. Brygidy w Gdańsku, parafia L. Wałęsy), zauważyłem agresywny, zły i złowieszczy astral we wnętrzu kościoła.

Użytkownik583

  • Gość
[#]   « 2016-07-15, 11:41:18 »
I co ciekawe  - w nawiązaniu do filmiku na forum o magii w korporacjach - rzeczywiście potwierdzam, że w korporacjach, podobnie jak w kościołach, bardzo mocno działają siły ciemności.

I im wyższe stanowisko, tym przeważnie coraz silniejsi dawno magowie je obsadzaja. Wręcz, w korporacjach widzę całe klany dawnych magów, którzy do tej pory mocno korzystają z sił ciemności.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-21, 22:50:01 wysłana przez almighty »

Użytkownik583

  • Gość
[#]   « 2016-07-15, 11:35:51 »
Smog sił ciemności nad bazyliką w Polsce był cały czas - jeszcze przed mszą i przed przyjściem dzieci niepełnosprawnych.

Owszem, część dzieci przyszła do kościoła ze swoimi siłami ciemności, ale to nie było związane z siłami ciemności, które na stałe pokrywały od góry całą bazylikę.

I taka czapa sił ciemności jest nad większością kościołów w Polsce, jeśli nie nad wszystkimi.

Ssą w czasie mszy wszystko od ludzi. W końcu to Kościół szatana.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-21, 22:50:09 wysłana przez almighty »