Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111569 razy)

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-06-01, 18:09:21 »
Zed
A dlaczego nie wyjedziesz za granicę? Nie miałbyś wtedy powodów do narzekania

Sorry ze tak pozno odpisuje, dopiero teraz zauwazylem Twoj wpis.

To jest wlasnie najwiekszy paradoks tego, co odczuwam bo calym soba czuje ze tam swietnie poradzilbym sobie w zyciu, z praca ale cos totalnie silnie trzyma mnie tu, gdzie jestem i najgorsze w tym wszystkim jest to, ze kompletnie nie wiem, co to jest. To jest na takiej zasadzie, ze ciagle tutaj mam pod gorke a jednoczesnie mam jakas ogromna potrzebe bycia tutaj, sama mysl o tym, ze musialbym opuscic to miejsce (nie ludzi a miejsce a to jest roznica, przynajmniej jesli chodzi o wiekszosc osob ktore znam) powoduje uczucie tak ogromnej tesknoty i smutku, ze nie potrafie nad tym zapanowac. To bardzo rodzierajace uczucie.

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-05-31, 14:29:51 »
Zed
A dlaczego nie wyjedziesz za granicę? Nie miałbyś wtedy powodów do narzekania

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-31, 13:27:36 »
pokonuję przeszkody i ograniczenia ......
coś takiego może?

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-12, 16:14:56 »
Tak sobie teraz pomyslalem przez moment czy moze byc tak, ze moje narzekanie...wzielo sie nie z tego, ze czegos sobie nie uswiadamiam (ale to tez na pewno po czesci) a wlasnie ze swiadomosci ograniczen zewnetrznych i czy by tutaj nie poszukac czegos, wybadac czy nie ma tam jakis blokad, niecheci. Bo odkad pamietam, zawsze mialem ambicje na osiaganie czegos tylko czesto zatrzymywalo sie to na braku mozliwosci realizowania tego.

JenKa

  • Wiadomości: 287
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-12, 15:55:28 »
Skoro wiesz , że jest jakaś głębsza przyczyna, to już połowa sukcesu :)
Spróbuj może ze skojarzeniami, tylko zapisuj! Przeważnie te najważniejsze rzeczy, ledwie przyjdą do głowy, już uciekają - a to PŚ płata figle ;)

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-12, 15:41:13 »
Racja. Ale cos jest nie tak. Niby zaczalem nowa afirmacje i na poczatku wywalalo a teraz cisza i odnosze takie wrazenie, ze podswiadomosc nie zglasza sprzeciwu albo zglasza wciaz ten sam problem, ktore nijak skonkretyzowac. Chodzi o bardzo glebokie przekonanie na temat rzeczywistosci, w ktorej zyje ale okazuje sie, ze niechec do niej, brak mozliwosci realizowania tego czego bym chcial to jakby maska, pod ktora kryje sie jeszcze cos ale nie potrafie tego zdefiniowac.

Jest tutaj ktos kto porzadnie potrafi ukladac afirmacje? Ja czuje, ze mam jeszcze zbyt mala wiedze na ten temat raczej...

JenKa

  • Wiadomości: 287
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-08, 23:22:26 »
Zed1, rób tak, jak sam czujesz - przecież nikt nie zna cię lepiej od ciebie samego. No, może z wyjątkiem Stwórcy ;)

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-08, 17:07:28 »
Zed1
Ja Ci gdzieś ostatnio podałem afirmacje od których najlepiej zacząć.


Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-08, 15:06:24 »
Rozumiem tylko wyglada tez na to, ze dotarlem do jakby swiadomosci problemu ktory jest jak gdyby troche niezlezny ode mnie, przynajmniej poki co wszystko na to wskazuje. Kwestia jest fakt, ze pewne uwarunkowania zewnetrzne sa nie do sprzekoczenia. Tak mi wyszlo w tych afirmacjach albo ja tak czuje emocjonalnie.

Nie wiem, tak mi teraz przyszlo do glowy, czy zaraz po tej afirmacji na ktora tak reaguje nie pisac nastepnej w stylu [ Ja, xxx, juz teraz otwieram sie na wszelkie mozliwosci spelnienia, robienia tego czego pragne i zarabiania w tym, co mnie interesuje w otaczajacej mnie rzeczywistosci ].
« Ostatnia zmiana: 2014-05-08, 15:12:31 wysłana przez Zed1 »

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-05-08, 15:03:31 »
Zed
Afirmacje w takim przypadku są dobre, chociaż może z tego co Ci wychodzi możesz zbudować jeszcze bardziej odpowiednią. Z emocjami które pojawiają się przy afirmacjach i które są wyraźne, możesz spróbować w ten sposób o którym pisała Ci Karina (związany z wchodzeniem w emocje)

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-08, 14:58:21 »
A co zrobic, kiedy w pierwszym dniu po pisaniu afirmacji od razu wywalilo na maksa wszystkie rzeczy, ktore mi ciaza? Dalej pisac te afirmacje zeby utwierdzic podswiadomosc w pozytywnym mysleniu czy znowu cos zmienic? Bo wywala mi ciagle te sama rzecz.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-07, 17:31:44 »
Mi się bardzo spodobała afka: "Moja przyszłość jest radosna i bezpieczna oraz pełna cudownych niespodzianek".

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-07, 16:36:55 »
Afka chyba bardzo dobra i adekwatna, ale nie wiem czy będzie się tak łatwo na niej skupić, bo jest długa i złożona. Może coś krótkiego znajdziesz co podświadomość od razu chwyci.

Spoko, dzis probowalem i wywalalo jak sie patrzy, czyli dziala. W razie co skroce albo rozbije na dwie.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-05-07, 16:29:45 »
Afka chyba bardzo dobra i adekwatna, ale nie wiem czy będzie się tak łatwo na niej skupić, bo jest długa i złożona. Może coś krótkiego znajdziesz co podświadomość od razu chwyci. 

Zed1

  • Gość
[#]   « 2014-05-07, 09:40:50 »
Jak dla mnie to opisałeś że jesteś niezadowolony z życia.
I możesz jechać z tym tak:
Jestem niezadowolony z życia
Dlaczego?
Bo zycie jest takie i takie
Dlaczego?

I w ten sposób do czegoś dojdziesz, do jakiegoś początku.

W sumie to chyba dotarlem do sedna bo moment po przebudzeniu to dobry sprawdzian na to, co nam siedzi w ps kiedy jeszcze nie do konca jestesmy w pelni swiadomi a jednak juz na jawie: warunki i mozliwosci w miejscu w ktorym zyje nie daja mi mozliwosci spelnienia. Tak mysle, tak podsuwa mi podswiadomosc. Wywala mi od bardzo dawna, conajmniej od kilku lat. Prawda czy nie chyba trza by zaczac afirmowac wlasnie te kwestie.

Wiec chyba od dzis trzeba zaczac [ Ja, xxx, dostrzegam w miejscu w ktorym jestem i w rzeczywistosci w ktorej zyje warunki i mozliwosci do spelnienia, zarabiania pieniedzy i tego, czego pragne tu i teraz i w tym zyciu ] . Plus jeszcze tamta afimracja na potwierdzenie tego w zakresie ogolnym.