Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111724 razy)

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-06-04, 10:36:38 »
Chyba rzeczywiście źle zaczęlam.
-u mnie odpowiedzialność powoduje, że sięgam po coś z czym wiem, że sobie poradzę. I tu mały problem-są rzeczy z ktorymi sobie nie radzę i wiem, że na tyle jestem odpowiedzialna, ze sie nie wyglupię siegajac po to. I to jest ok, ale... i tu sedno-czasem sa to rzeczy obiektywnie dobre.
Przyklad jestem przyzwyczajona do mojej wady wzroku wiec swiadomie zamykam sie na mozliwosc jej poprawy chociaz wiem ze istnieje i to jest dobre.
-i teraz konkretyzuje pytanie-czy mozna przefkowac rozszerzenie odpowiedzialnosci na zasadzie-jestem wystarczajaco odpowiedzialna zeby  poprawic wzrok?

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-06-04, 09:03:51 »
Iustitia, temat odpowiedzialności wałkuję od co najmniej półtora roku.
Była to dla mnie czarna magia.
Na teraz doszłam do wniosku, że moja odpowiedzialność, to to co ja mogę zrobić, bez włażenia w paradę w to, co inni mogą zrobić.
Nadal rozgryzam temat, bo mam jeszcze problem z określeniem tego co do innych należy.

A Leszka afki genialne.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-06-04, 07:32:46 »
Rezygnuję z odpowiedzialności za innych. Wybieram odpowiedzialność za siebie i swoje życie.
Rezygnuję z władzy nad innymi, wybieram całkowitą władzę nad sobą i swoim własnym zyciem.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-06-04, 04:57:43 »
Fajnie, że poruszyłaś ten temat, ale nie bardzo wiem co masz na myśli. Piszesz bardzo ogólnie. Chcesz odpowiadać za siebie, a nie za innych. Dobrze zrozumiałam? O jakie aspekty chcesz rozszerzyć odpowiedzialność?


Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-06-04, 01:44:38 »
A jeszcze jedno-jak rozszerzyć odpowiedzialność o to co chcę. Bo już wiem, ze chce odpowiadac za moje a nie za czyjeś
I w moim są aspekty, ktorych nie wybralam do tej pory bo przerosla mnie odpowiedzialność, chociaż to jest korzystne

Dzięki z góry:)

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-06-03, 12:03:45 »
Dzięki:)
zwróciliście uwagę na aspekty, których w ogole nie dostrzegalam. Wiem co robić

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-06-03, 09:09:51 »
Iustitia
Może to jest Twoja motywacja do działania. Mieć takie okoliczności w/do działania.
No a do tego jak nie wyrabiasz, to też pś w ten sposób udowadnia, że nie jesteś odpowiedzialna.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-06-03, 06:23:32 »
Na pierwszy rzut oka wydaje mi się, że odpowiedzialność może twojej podświadomości kojarzyć się właśnie z tym co się dzieje. Zawaleniem pracą, masa obowiązków niemożliwych do wywiązania się. Po prostu pokazuje ci czym jest dla niej odpowiedzialność.
Może powinnaś najpierw zdefiniować pojęcie odpowiedzialności.
I nasuwa mi się taka afka: Mogę być odpowiedzialna i mieć wystarczająco dużo czasu. albo Uwalniam się od przekonania, że odpowiedzialność to mnóstwo obowiązków niemożliwych do spełnienia.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-06-03, 00:53:41 »
Próbuję przerobić odpowiedzialność
Coś nie tak bo jestem zawalona terminami, wszędzie spóźniona i właściwie wszystko na wczoraj
Poproszę o propozycje przerobienia i afki

Z gory dziękuję

Michał

  • Wiadomości: 108
  • Michał Blachowski
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-26, 19:07:00 »
Poniżej wrzucam linka do dwóch dekretów, z którymi kiedyś pracowałem. Bardzo mi pomogły.
Może komuś się przydadzą :))

http://sciezkaswiatla.republika.pl/page127873130950cc7f09ba043.html

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-10, 19:47:58 »
muchas gracias :))


Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-10, 16:17:20 »
Wypróbować.
Bo o tym, co się niektórym przez lata wydawało, dużo tu napisano.

zly_zajac

  • Wiadomości: 94
  • Płeć: Mężczyzna
  • duszpasterz podwórkowy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-05-10, 16:12:19 »
Ok, więc co do wprowadzania nowego programu podczas EFT

http://www.youtube.com/watch?v=EXtywJ_ozyY ;)

skoro opukiwanie atakuje meridiany, to poprzez manipulacje energią można by było osiągnąc szybsze rezultaty, utrwalając energie-świadomośći w ciałkach, czyli najpierw uwolnić negatywne osądy, a potem wtłoczyć nowe przekonanie podczas gdy energia będzie krązyła..

wydaje mi się to o wiele skuteczniejsze od afirmacji, ale faktycznie może najlepiej wypróbowac i jedno i drugie :)



Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-05-10, 14:38:03 »
Dobór metody musi być adekwatny do skutkow, jakie chcemy osiągnąć.
Uwalniając się, uwalniamy się, pozbywamy się starego programu. Afirmując lub wizualizując wprowadzamy nowy program. I tu uwaga - afirmacja MUSI BYĆ KONKRETNA I W TEMACIE, a nie ogolnikowa. Musi wyrażąć stan, jaki mamy osiągnąć PO skończeniu afirmowania czy wizualizacji.