Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111649 razy)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-08-22, 10:43:56 »
Pracując sobie z afirmacjami dot. prosperity odkryłem, że dla mojej pś na 1 miejscu na to wcielenie jest rozwój duchowy.
Postanowiłem przekonać moją pś, że pomiędzy życiem w materii rozwijaniu się w niej a rozwojem duchom nie ma dysonansu.

Możecie mi doradzić jakąś afke w temacie że życie w materii sprzyja rozwojowi duchowemu ,albo że pieniądze czy sukces materialny nie wyklucza rozwoju duchowego a może nawet go wspiera.

Tak sobie pomyślałem, że dopiero zdrowie i dostatek materialny umożliwia rozwój. Osoba chora lub biedna będzie miała inne zmartwienia na głowie jak medytacja. 

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-08-02, 09:44:03 »
Jest taka afirmacja lub część jakiejś afirmacji: Jestem w porządku i ..........
Moja podświadomość wygadała się, że to oznacza, że jak zawsze mam być w porządku wobec innych, nawet tych nie w porządku i nie życzliwych wobec mnie, a nie wobec siebie.

Dodałam w niej, że "jestem w porządku wobec siebie w zgodzie z ND......"itd
i od razu zaczęła się zmiana i zrozumienie tematu, że już nie swoim kosztem również w tym temacie.
Jak ważna jest czasami precyzja:)

Fajna intencja w związkach z tego wyszła:
Wybieram do kontaktu osoby, które są bezpieczne i w porządku wobec siebie i wobec mnie.
« Ostatnia zmiana: 2016-08-02, 09:51:19 wysłana przez Sylvia »

Ultraviolet

  • Wiadomości: 213
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-04, 13:15:13 »
mnie też pomagają słowa uwalniam , puszczam itp ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-07-03, 07:11:23 »
1. Przyznaję, że kilka razy też uzyłem takich afirmacji i wówczas było to właściwe. Jednak poza uwolnieniem od przymusu czy napięcia, niczego to nie zmieniło, czyli program pozostał, ale działał słabiej.
Jednakże zauważam, że wiele osób nadużywa tego typu afirmacji i dziwi się, że nic im się nie zmienia.

2 Zakładam, że Robert ma znacznie więcej lat niż ja i doświadczenia w pracy z klientami :)
Atak poważnie, na RSR chyba większość uczestników próbuje takich afirmacji.
« Ostatnia zmiana: 2016-07-03, 07:13:36 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-02, 20:07:37 »
1 To nie jest moje zdanie tylko tysięcy osób, które to praktykują.
2. Widocznie jesteś takim wyjątkiem, któremu to służy :)

1. Ja tez to praktykuję :) Tyle, że używam też afirmacji uwalniających. Używam tego co działa na podświadomość i jest skuteczne w danym przypadku, w danym czasie.


2. Nie sądzę, żebym była tu aż takim wyjątkiem skoro np. Robert Krakowiak w swojej książce Dzieci regresji opisał również takie afirmacje( i nazwał je afirmacjami uwalniajacymi). I zakładam, że nie napisał tego bo sobie naprędce wymyślił, tylko wypróbował na sobie i innych.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-07-02, 13:56:01 »
Ja kiedys dostałem od samego Opiekuna Duchowego afirmacje "Mogę nie podtrzymywać..." i tu były różne negatywy. Zgadzam się że to może byc tylko część metody bo w wyniku pisania wychodzą negatywy, które sa podstawą do zrobienie dekretu z pozytywami

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-07-02, 13:51:17 »
1 To nie jest moje zdanie tylko tysięcy osób, które to praktykują.
2. Widocznie jesteś takim wyjątkiem, któremu to służy :)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-02, 11:27:09 »
A tak wogóle to dziękuję Leszku za możliwośc przepracowania wzorców szkolnych. Rano właśnie uwalniałam się wahadłem od lęków szkolnych, lęku, że dostane "po łapkach" za złą odpowiedź, wzorca, że z nauczycielami sie nie dyskutuje  :-)) I od razu odzew :-)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-07-02, 11:07:11 »
Kolejny raz muszę przypomnieć, że zwrot "uwalniam się od..." nie jest afirmacją!
To najwyżej może być dobre przygotowanie do sesji regresingu.
W afirmacjach skupiamy się na POZYTYWNYM WYOBRAŻANIU i ODCZUWANIU zmiany na lepsze; zmiany, jakiej oczekujemy!

Może tak, może nie.
Szanuję Leszku Twoje zdanie, ale moje jest inne. Nie będę spierała się czyja prawda jest prawdziwsza.
Piszę ze swojego doświadczenia i ze swojego doświadczenia wiem, że dopóki omijałam w dekretach takie afirmacje (nie-afirmacje) i stosowałam tylko te "prawdziwe" nic sie nie zmieniało.
A jak używam takich nie-afirmacji ( zaczynających sie od "uwalniam", "nie muszę"- tak! zdarza mi się używać słowa "nie" w afirmacjach), to pozytywy same przychodzą i nie muszę ich zbytnio afirmować, bo taka jest natura człowieka: pełna miłości, radości, chęci tworzenia.
   

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-07-01, 22:36:20 »
Kolejny raz muszę przypomnieć, że zwrot "uwalniam się od..." nie jest afirmacją!
To najwyżej może być dobre przygotowanie do sesji regresingu.
W afirmacjach skupiamy się na POZYTYWNYM WYOBRAŻANIU i ODCZUWANIU zmiany na lepsze; zmiany, jakiej oczekujemy!

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-06-30, 23:46:04 »
Sylwia

Moja otwartość na to co dobre, korzystne i pozytywne dla mnie jest nieskończona i ciągle rośnie.;)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-06-30, 21:18:10 »
Dziękuję:)

Poczułam, że przydało by się coś jeszcze bardziej dosadnego i dosłownego.

Np. Jestem otwarta i przyjmuje bez hamowania i ograniczania  to co dobre, korzystne, pozytywne, najlepsze dla mnie.

Albo jeszcze coś....

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-06-29, 19:57:29 »
Uwalniam się od wszelkich lęków przed przyjęciem wszystkiego co dobre, korzystne, pozytywne dla mnie.
Uwalniam się od wszelkich wzorców, mechanizmów i przymusów by hamować i ograniczać to co dobre, korzystne, pozytywne dla mnie.
To całkowicie bezpieczne i w porządku wobec mnie i innych, gdy w pełni otwieram sie na to co dobre, korzystne, pozytywne dla mnie.
Nie muszę już hamowac tego co dla mnie dobre, korzystne i pozytywne. Moge to przyjąć. To co dobre, korzystne i pozytywne dla mnie jest róznież dobre, korzystne i pozytywne dla innych i dla świata.



Michał

  • Wiadomości: 108
  • Michał Blachowski
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-06-29, 17:04:24 »
Sylwia

Może:
Pozwalam sobie (i otwieram się )na to co dobre, korzystne i pozytywne dla mnie (i dla innych).
Działam i osiągam sukcesy. Jestem z tym bezpieczna, niewinna i w porządku.
To bezpieczne i korzystne, gdy działam i osiągam sukcesy.
Rozwijam się i działam w zgodzie z Najwyższym Dobrem.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-06-29, 13:36:46 »
Może ktoś ma wenę na afirmacje przeciwne do wzorca: hamuje i ograniczam to co dobre, korzystne, pozytywne dla mnie?