Autor Wątek: Hiperwentylacja, tężyczka a uzdrawianie  (Przeczytany 22095 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-03, 02:38:40 »
Jak powszechnie wiadomo bez oddechu nie ma życia.
Oddech powinien płynąć przez ciało spokojnie, bez żadnych przeszkód, przez gardło aż do brzucha.
Każdy problem w obrębie szyi, klatki piersiowej, brzucha, miednicy może mieć wpływ na jakość oddechu, na jakość naszego życia.
https://www.facebook.com/domrehab/photos/a.250021188366270.55838.102798379755219/941841532517562/?type=3

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-11-21, 07:41:46 »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-10-26, 20:50:08 »
BRAKUJE CI MAGNEZU? PRZECZYTAJ, ZANIM SIĘGNIESZ PO TABLETKI
Zanim sięgniesz po tabletki, zobacz, jak łatwo i szybko uzupełnić magnez naturalnymi metodami.
http://pl.blastingnews.com/kulinaria/2015/10/brakuje-ci-magnezu-przeczytaj-zanim-siegniesz-po-tabletki-00594371.html

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-09-14, 23:26:33 »
matek
A zbadałeś miejsce spania,czy nie jest zapromieniowane?

Problem rozdymają ci, którzy nigdy nie widzieli ataku paniki prowadzącego do teżyczki.
No i podpuszczeni przez róznego rodzaju zbawców ludzkości przed metodami niekonwencjonalnymi (czyli szatańskimi) :)
« Ostatnia zmiana: 2015-09-14, 23:28:42 wysłana przez Leszek.Zadlo »

matek

  • Gość
[#]   « 2015-09-14, 22:53:01 »
Ja tam nie wiem zupelnie o co to zamieszanie z tezyczka przy rebirthingu, chyba tylko po to zeby sie czegos przyczepic. Mnie wykrecalo w spirale przy pierwszych sesjach, a nic mi sie zlego od tego nie stalo. Przeciwnie, te sesje przeczyscily z wielka sila najwiekszy, najbardziej podstawowy szlam energetyczny jaki we mnie zalegal. Podobnie, ale z mniejsza sila wykrecalo mnie podczas "sudarszan krija" na Sztuce Zycia, na ktorej bylem zanim podjalem pierwsze sesje rebirthingu.

I w ogole, ja tam "wykrecanie" podczas sesji zawsze lubilem, bo widzialem ze jest efekt:)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-09-14, 22:35:30 »
Poznałem tydzień temu w Anglii kobietę ,psycholog zajmującą się od wielu lat pracą z ludźmi z syndromem hiperwentylacji .Powiedziałem jej ,że praktykowałem rebirthing .Odpowiedziała ,że świetnie i ,że jeśli chce może pożyczyć mi książki o rebirthingu .Długo z nią nie rozmawiałem ale jak dla mnie już samo to świadczy raczej o tym ,że ten syndrom chorobowy nie ma nic wspólnego z tężyczką przy rebirthingu.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-09-14, 20:35:34 »
Zaburzenie funkcji poznawczych może być też chwilowe, stałe na jakiś temat lub na czyjś temat;)

mandi

  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-13, 09:50:23 »
Inga,
Czy możesz sprostować, że Twoja wypowiedź jest uwagą dla Leszka, a nie diagnozą dla mnie?

mandi

  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-12, 12:32:51 »
Pierwsze zdanie Leszka we wcześniejszym wpisie:
"Na hiperwentylacji oparty jest REBIRTHING..."
Drugie zdanie leszka w kolejnym wpisie:
" Nie uważam, że rebirthing jest oparty na hiperwentylacji."

To jest krętactwo czy "zaburzenia funkcji poznawczych, a wtedy potrzebne byłoby badanie u neuropsychologa."?

Leszku, szkoda, że się nie zgodziłeś na fragment filmu, bo to wiele by wyjaśniło. Spróbuję to jednak znaleźć i zrobić stenogram z Twojego wykładu. Wiesz, próbujesz ze mnie zrobić kłamczucha, więc muszę dbać o mój honor, nie zostawiasz mi wyboru. Nie zapominaj, że jest to dyskusja, do której mam prawo i mam prawo mieć inne zdanie. Nawypisywałeś wcześniej mnóstwo sprzecznych informacji i teraz dyskutujemy sobie, jak to na forum. Nie martw się o mnie i moją kondycję w taki sposób, w którym chcesz mnie poniżyć. Ze mną i moim zdrowiem wszystko ok. nie martwcie się zanadto.


Inga

  • Gość
[#]   « 2015-09-12, 11:47:37 »
Raczej nie muszę czytać bo sama mam to zaburzenie.
 Mandi ewentualnie mogłby mieć zaburzenia funkcji poznawczych, a wtedy potrzebne byłoby badanie u neuropsychologa.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-09-12, 11:11:49 »
mandi
Teraz to już się czepiasz dla samego czepiania!
Jedno  jest pewne, że NIE MASZ osobistych DOŚWIADCZEN, NIE WIESZ, NIE ROZUMIESZ, a wyobraźnia Cię zawodzi!
1. Nie uważam, że rebirthing jest oparty na hiperwentylacji. Ja to wiem, że pierwsze sesje MOGĄ wywołać hiperwentylację.
 2 Regreserzy MUSZĄ wiedzieć, na czym polega rebirthing i co sie z nim może wiązać.
3. Ucze rebirthingu, ponieważ jest to bardzo prosta i skuteczna terapia oddechowa, ktora pomogła uwolnić się od tężyczki pomad 2,5 milionom ludzi! Nikomu przy tym nie zaszkodziła! A więc obawy zarówno Twoja jak i rzekomych autorytetów, które Cię zastraszają, NIJAK się mają do rzeczywistości!

4. Oczywiście, że się nie zgodzę na wypreparowanie kawałka mojego nagrania i na złośliwe skomentowanie go.

5. Za diagnozę nic nie płacisz, bo jej nie dokonałem. Aby dokonać diagnozy, psychiatra musiałby Cię obserwować przez kilka miesięcy! Dlaczego Ci to zasugerowałem?  Po prostu, martwię się o Ciebie i o Twoją kondycję psychiczną, tak jak Ty martwisz się o zdrowie moich klientów.
Lubisz to, prawda?
Róznica jest jednak poważna. Moi klienci po sesjach wychodzą zdrowsi. Ty coraz bardziej wikłasz się w sprawy, które Cię denerwują, pogłębiając tym samym stres, czyli chorobę, a o których nie masz pojęcia.

Wniosek końcowy:
Przestań męczyć d.... :)

Inga
Poczytaj o tych zaburzeniach. Jedną z ważniejszych cech jest niezrozumienie i przekręcanie czytanego tekstu!

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-09-12, 11:04:17 »
A dlaczego akurat schizotypowycvh ?

mandi

  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-12, 08:10:43 »
Leszku,
Zostały mi po Tobie jeszcze 3 płyty i chyba jedna książka. Wiem czego uczyłeś. Pamiętam jak w Katowicach podczas sesji grupowej na samym początku przestrzegałeś przed tężyczką, jak ją opisywałeś. Pamiętam, że najpierw był rebirthing jako przedsionek do regresingu. Pokazywałeś jak oddychać . To było chyba w 2008 roku. Nie jestem pewny, ale gdzieś na którejś płycie z „Rocznej Szkoły Regresingu” (nie jestem regres erem) jest podobny fragment. Mam pytanie Leszku, czy jeśli znajdę ten fragment, to czy mogę wrzucić go do sieci za Twoją zgodą? Wiesz, muszę się zabezpieczyć przed konsekwencjami, prawa autorskie itp. To tak a propos łgarstwa.

„Na hiperwentylacji oparty jest REBIRTHING, a nie regresing!”

Jeśli uważasz, że rebirthing jest oparty na hiperwentylacji, to dlaczego go stosujesz?

Leszku, a jeśli trafi do Ciebie ktoś z tężyczką, o której nie wie i o której Ty nie wiesz? Czy masz świadomość, że możesz takiego nieszczęśnika „dobić”?
Moje zdanie jest takie, jeśli podczas sesji pojawiają się takie objawy jak drętwienie części ciała, to już mamy pierwsze efekty hiperwentylacji. Póki co jesteśmy „skazani” na nasze ciało i ono nam mówi co możemy z nim robić, a czego nie.
A propos diagnozy dot, „objawów schizotypowych”, to mam się z tobą rozliczyć? Pieniążki na konto, czy wypłata osobiście?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-09-11, 23:07:51 »
mandi
Na hiperwentylacji oparty jest REBIRTHING, a nie regresing!

Jak można tak pokręcić, żeby zdanie "oddech dotlenia" zrozumieć że "hiperwentylacja "nadtlenia"?
To jakiś chaos myślowy, a nie zdrowa logika!
Proponuję Ci przejście gruntownych badań pod kątem zaburzeń schizotypowych, bo to w konsekwencji może się dla Ciebie okazać bardzo niebezpieczne!

Poza tym, ładnie tak kłamać? Przecież Ty NIGDY nie korzystałeś z regresingu! Ani nawet nie widziałeś sesji!
Gdybyś korzystał, to wiedziałbyś, że napisałeś nieprawdę o rzekomej hiperwentylacji w regresingu!
No ale, kto był na regresingu i Cię czyta, ten doskonale wie, że łżesz. Tylko jeszcze nie wiemy, w jakim celu?
Przyznasz się?

« Ostatnia zmiana: 2015-09-11, 23:17:01 wysłana przez Leszek.Zadlo »

mandi

  • Wiadomości: 15
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-09-11, 22:13:52 »
Leszku,

"Rzeczywiście, rozmowa z kimś, kto zamiast rozumieć, złośliwie interpretuje, nie ma sensu. "


Mylisz się. To ty albo nic nie rozumiesz, albo kurczowo trzymasz się teoryjek, których nie potrafisz udowodnić. Uważam, że kompletnie nie masz racji jeśli chodzi o hiperwentylację. na której opierasz regresing. Każdy kto był na sesji dobrze wie jak się oddycha, jak długo i dla jakiego efektu. Dobrze wiedzą ci co byli jak wygląda tężyczka i jak "smakuje". Myślę, że piszesz te zapewnienia o "objawach tęzyczkopodobnych", które tęzyczką nie są, dla nowych klientów. Starzy klienci nie dadzą się nabrać, jedynie mogą się czuć zniesmaczeni obłudą. Wiem, że trudno jest się przyznać do błędu, no ale jeśli po 35 latach praktyki uważasz, że hiperwentylacja "nadtlenia", to jak można wierzyć w Twoją wiedzę? A już chciałem się pożegnać. Nie prowokuj mnie, tylko chwyć za książki i zmień coś na lepsze dla bezpieczeństwa klientów. Zacznij od tego, że podczas hiperwentylacji dochodzi do zwężenia naczyń krwionośnych i następuje niedotlenienie mózgu.
« Ostatnia zmiana: 2015-09-11, 22:16:59 wysłana przez mandi »