Autor Wątek: Pytanie do wszystkich, nie tylko ekspertow ale i watpiacych tez :)  (Przeczytany 34755 razy)

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-05, 13:39:20 »
Bóg jest nie sprawiedliwy! Nigdy nie dostaję żadnych pretensjonalnych wiadomości ni spamu ;<
Ani anonsów!

Czy ja dla Boga istnieję??


czytam czytam i się śmieję, dzięki  :D

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-05, 13:38:16 »
ja zawsze miałem słabość do szatynek.
Jeśli tak ma się zachowywać jako osoba rozwijająca się duchowo, to ja dziękuję...

Martinus

  • Wiadomości: 313
  • Płeć: Mężczyzna
    • Terapia Duszy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-05, 13:36:19 »
matek
Okrutny by był, gdyby świat wyglądał tak jak opisujesz :D Różnorodność jest fajna, możliwość przejawiania się w niemal dowolny sposób też jest ciekawa. Ty wolisz blondynki, ja zawsze miałem słabość do szatynek. Ty byś chciał śniadanie do łóżka, ja wolę wspólne przygotowywanie go z ukochaną. Dla każdego coś miłego (bądź nie w zależności od preferencji :D) - mi się podoba to jak jest urządzona rzeczywistość.

Clint, już nie okłamuj samego siebie :). Mogę się założyć, że gdzieś tam w Tobie jest schowany prawdziwy facet, który chciałby się budzić w otoczeniu kilkunastu nagich seksownych kobiet. A nie jakieś wspólne śniadanka ;).

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-09-05, 13:35:21 »
Matek masz te fantazje :D pytaj mocniej i nie patrz w intencje, to może sie cos na świecie zmieni :)

Grazyna tak pytam bo dostałam na priv jakiąś pretensjonalną wiadomosć i wiem ze nie tylko ja dostalam, a przewija sie tam Tomek ;)

To w takim razie tego konkretnego nie znam ...

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-05, 13:33:34 »
Matek jakbyś to przeczytał to byś zobaczył ze poprzeczka abstrakcji jest podniesiona do sufitu ;)

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-09-05, 13:32:40 »
matek
Okrutny by był, gdyby świat wyglądał tak jak opisujesz :D Różnorodność jest fajna, możliwość przejawiania się w niemal dowolny sposób też jest ciekawa. Ty wolisz blondynki, ja zawsze miałem słabość do szatynek. Ty byś chciał śniadanie do łóżka, ja wolę wspólne przygotowywanie go z ukochaną. Dla każdego coś miłego (bądź nie w zależności od preferencji :D) - mi się podoba to jak jest urządzona rzeczywistość.

matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-05, 13:29:58 »
Davvidia,

haha, a ja myslalem ze pytajac o Tomka podnosisz poprzeczke abstrakcji;)

Martinus,

nie, nie, nie, blondynka po prawej,  brunetka po lewej:D
a moze...blondynka na dole a brunetka na gorze?
sam juz nie wiem:))

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-05, 13:26:37 »
Matek masz te fantazje :D pytaj mocniej i nie patrz w intencje, to może sie cos na świecie zmieni :)

Grazyna tak pytam bo dostałam na priv jakiąś pretensjonalną wiadomosć i wiem ze nie tylko ja dostalam, a przewija sie tam Tomek ;)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-09-05, 13:25:23 »
to ja jeszcze pytanie zadam: zna ktoś TOMKA? :D

Znam, co najmniej dwóch ;)

Martinus

  • Wiadomości: 313
  • Płeć: Mężczyzna
    • Terapia Duszy
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-05, 13:24:14 »
Czy to Bog jest taki okrutny?

Bardzo okrutny, bo ja wolałbym się budzić z blondyną po lewej i brunetką po prawej.

matek

  • Gość
[#]   « 2013-09-05, 13:21:53 »
No dobra, moje pytanie sformuluje troche inaczej.

Dlaczego, kiedy sie budze, blondyna z duzym biustem nie robi mi loda z polykiem, po czym dziekuje mi za najwspanialszy seks w jej zyciu, a nastepnie przynosi mi do lozka sniadanie, ktore uprzednio wyczytala z moich mysli?

Ba, pojde dalej: dlaczego nie doswiadczaja tego wszyscy inni mieszkancy Ziemi i innych planet, krotko mowiac: dlaczego Wszechswiat nie sklada sie wylacznie z blondyn z duzym biustem robiacych loda (z polykiem!!!), oraz mezczyzn, ktorym ten lod jest robiony?

Czy to Bog jest taki okrutny?

Davvidia

  • Wiadomości: 499
  • Płeć: Kobieta
    • http://www.podlasem.manifo.com
  • Regresja EFT Trener, NLP Coach zaśw. MEN
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-09-05, 13:21:09 »
to ja jeszcze pytanie zadam: zna ktoś TOMKA? :D

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-05, 13:20:24 »
Davidia: kto pyta nie bladzi I nie kreci sie w lesie po nocy w kolko.
Bo siedzi i pyta. No ale, przynajmniej nie błądzi, więc o tyle jest lepszy od tych naiwnych "szwędaczy" ;)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2013-09-05, 13:17:52 »
Cieszę się, że opowiastka się spodobała :)

I jeszcze taka moja refleksja ... <matek, to nie jest odpowiedź na twój post :P >
Faktem jest, że ludzie cierpią, trwają wojny, głód, jest przemoc wobec dzieci i kobiet itp.
Tyle tylko, że to cierpienie jest konsekwencją iluzji jakie ludzie mają w głowach, iluzji, którymi byli karmieni od dziecka i karmieni są nadal.
Niestety nie ma sposobu by te iluzje hurtem wszystkim ludziom za jednym zamachem wyłączyć (no chyba, że jesteśmy robotami/hologramami odtwarzającymi program, to może i dałoby radę ;)))

Każdy musi to zrobić sam indywidualnie, na własny rachunek.

A prawdziwa rzeczywistość jest poza iluzjami.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-09-05, 13:16:49 »
Skad mozna miec pewnosc ze minie?
Odpowiedz nieprawdziwa:D
Źle. Odpowiedź jest prawdziwa, ale jest banalnym ogólnikiem, który do niczego nie prowadzi.

Cytuj
Na tej samej co zawsze. Bądź nie.
Odpowiedź wewnętrznie sprzeczna.
Dodatkowo, czy naprawdę nasz świat w ustroju kapitalistycznym działa na tej samej zasadzie, jak w sekundę po Wielkim Wybuchu? Kiedyś gady były panami świata, a teraz są zepchnięte do znacznie mniejszej roli. Jak widać, natura też się zmienia.