Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 263558 razy)

BlueEyes

  • Gość
[#]   « 2016-02-25, 12:38:02 »
Ja bym od poziomu zrozumienia i poparcia dla korwina mierzył poziom rozwoju duchowego. Myślę że był by to lepszy wskaźnik niż ERD :}

Bo mówiło by to jak duże jest nasze EGO, które chce układać innym życie, oraz jak bardzo wolni jesteśmy aby móc żyć w normalnym wolnym kraju o własnych siłach bez pomocy centrali.



Jakby ktoś miał wątpliwości, to nie jest żart :]


Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-23, 19:58:42 »
Co  jeszcze  Korwin  mówi .Już  wiem : mówi na ludzi śmieci i chce
zalegalizować narkotyki .A co i w jaki sposób  wypowiada  się o kobietach,
to można  znaleźć  w  necie.
Jeżeli Korwin  tak powiedział , to nie ma to tamto.Przecież  wie  co  mówi.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-23, 13:10:14 »
Grześ,
no tak :)

Ale chodzi o to, żeby wyjśc poza system. Jakośc użyc systemu, zeby wyjść poza system :)). Bo ja tak czuję, że system używa nas, ludzi. Więc pewnie można i odwrotnie.

Grzes

  • Wiadomości: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-23, 12:58:31 »
Lilliole

Ludzie w obecnym ustroju mają być jak niewolnicy. Nikt nie chce samodzielnych ludzi, bo może się szybko skonczyć manipulowanie i okradanie. Dostajesz program w szkole i masz to wszystko wkuwać razem z propagandą, którą wyznaje obecna władza. Diziś jest PIS, więc jest duzo religii w szkołach. Jutro Palikot, więc dajemy promocje związków homo w przedszkolach. I nie ma, że ci się to nie podoba, czy wyznajesz inne wartości, o nie!

Korwin mówi od lat, że szkolnictwo powinni być prywatne, ale według mnie lepiej byłoby dawać bony edukacyjne na prywatne szkoły.


https://www.youtube.com/watch?v=9Y_BtRjNpLM

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-23, 11:04:54 »
"Polska Przebudzona ! Nie jesteś tu po to żeby zapierdalać ! Co robisz dla swojego plemienia ? "

https://www.youtube.com/watch?v=FK6vj58wIZU



KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-17, 13:20:28 »
Liliole,
Jasne, że w jakimś sensie ta historyjka (a już na pewno zachowanie głównych bohaterów) nie ma sensu :D Ale chodzi właśnie o te sensy, które jej nadamy. Tak to z przypowiastkami bywa.


Wiem :)
Każdy znajdzie swój sens. Ja tez znalazłam.

Inga

  • Gość
[#]   « 2016-02-17, 13:17:30 »
https://www.youtube.com/watch?v=k-mf6dhxDTU
O oczyszczaniu mieszkań, promieniowaniu symboli, rozwiązłośći seksualnej Osho i jego poziomie duchowym

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-17, 13:06:05 »
Cytuj
Cytuj
To chyba jakiś koan. Tak a propos to o co chodzi z tym odgłosem klaskania jedną ręką?

No właśnie o to chodzi, ze jest to koan, czyli odpowiedź na nie, nie płynie z umysłu lecz z trzewi, gdy będziesz gotowa.

muszka91

  • Wiadomości: 668
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

iloveperfumes

  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-02-16, 17:28:38 »
To chyba jakiś koan. Tak a propos to o co chodzi z tym odgłosem klaskania jedną ręką?

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-02-16, 14:49:19 »
Moja pierwsza myśl po przeczytaniu tej historyjki była taka, ale zaraz, zaraz, dlaczego stolarz, a nie murarz skoro chodzi o budowę domu?? Potem odpowiedziałam sama sobie, że dom mógł być z drewna i że nie ma się co czepiać szczegółów ;)

Najbliższa jest mi interpretacja zaproponowana przez BlueEyes :)

Liliole, Michał486
Jasne, że w jakimś sensie ta historyjka (a już na pewno zachowanie głównych bohaterów) nie ma sensu :D Ale chodzi właśnie o te sensy, które jej nadamy. Tak to z przypowiastkami bywa.

Maciejka
Rozbawiłaś mnie :D


Maciejka

  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-16, 13:25:35 »
Lubię jak zmyślone przypowiastki mają mimo to ręce i nogi.  Fachowiec, który całe swoje  życie pracował dobrze, nie będzie potrafił zrobić fuszerki po całości, odruchowo będzie robił dobrze. Serce nie ma tu nic do rzeczy, bez włożenia serca, to i tak będzie poprawna robota, co najwyżej bez efektu zapierającego dech w piersi. Ale moja podświadomość jak zwykle we wszystko wierzy co zobaczy, przeczyta i usłyszy i zrobiło mi się żal pracodawcy, chciał dobrze i taka przykrość. Normalnie się zdenerwowałam na tego emeryta-psychopatę;)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-02-16, 13:01:04 »
Jak na mój gust zawiodła komunikacja z obu stron.