Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 263529 razy)

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-03, 13:28:17 »
Medytację dla Polski uważam za świetny pomysł, chcę jednak zadać jedno, z pozoru naiwne, pytanie: czy to rzeczywiście chodzi o te PIENIĄDZE? O turystykę, NOWOCZESNE domy i mieszkania, samochody? Czy rzeczywiście potrzebujemy tych kolorowych papierków z zagranicy?
Przy wizualizacji dobrobytu, proponowałbym położyć nacisk na UPROSZCZENIE życia. Na odwrót od konsumpcjonizmu, od 'postępowych' wynalazków, które często niewiele wnoszą, a bardzo komplikują nasze życie, są natomiast potrzebne żydowskim koncernom do nakręcania gospodarki. Proponuję uwzględnić w wizualizacji obraz, że coraz bardziej liczą się realnie potrzebne i korzystne DOBRA, a pieniądze są na drugim planie. Obraz, w którym ludzie wracają do dawnych, prostych technik, w którym wyzwalają się spod jarzma plastikowych maszyn, a zaczynają widzieć radość w tworzeniu własnymi rękoma. Obraz, w którym ludzie stają się odpowiedzialni i samodzielni, potrafią wymieniać się dobrami, a nie tylko pieniędzmi. W którym samodzielność społeczeństwa sprawia, że Polska jako kraj staje się samodzielna i niezależna.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-03, 11:06:34 »
Medytacja dla przyszłości Polski

Uwagi wstępne:
1. Jeśli nie wierzysz, że to coś może zmienić, nawet nie czytaj tego tekstu, gdyż twoja niewiara pogłębi tylko zwątpienie słabych i wątpiących.
2. Pod żadnym pozorem nie wolno wizualizować, która opcja polityczna zwycięży w wyborach! Jedyne, co wolno, to wyobrażać sobie, że władzę mają uczciwi i kompetentni fachowcy!
3. Nie wolno wizualizaowć, że ktoś zostaje ukarany za doprowadzenie Polski na skraj ruiny. Nie wolno, ponieważ wszyscy - mimo woli - mamy w tym udział.
4. Poniżej podaję instrukcję do wizualizacji.

Należy ją przemyśleć, dopracować część 1. według własnych pomysłów, spisać, dodać do całości

1, 2 i 3 część zamieszczonego tekstu, nauczyć się na pamięć i powtarzać w medytacyjnym stanie świadomości, bądź przynajmniej w relaksie, przez co najmniej 3 tygodnie!

Wizualizacja ma kilka części:

1. Poprawa własnego, indywidualnego losu (tu nie wtrącam się w szczegóły); powinna objąć wizję swego lepszego funkcjonowania w społeczności i w systemie ekonomicznym (np.: zarabiam dużo i z łatwością, stać mnie na wszystko, prowadzę interesy z miłymi i kompetentnymi ludźmi, którym dobrze się powodzi, przyjmuję pieniądze od ludzi, którzy mnie kochają i chętnie płacę im za ich wysokiej jakości usługi, towary. Itp.). Dostrzegam szansę odniesienia sukcesu, dobrego zarobkowania i wykorzystuję tę szansę. Ważne: jestem przebojowy, niepowtarzalny i mam do zaoferowania coś, za co inni dobrze mi płacą!

2. Poprawa w kraju: Czuję się bezpiecznie na myśl o przyszłości kraju, ponieważ władzę mają w nim uczciwi i kompetentni fachowcy! Wyobrażam sobie, że Sejm i Rząd wprowadzają reformy ułatwiające życie wszystkim ludziom. Reformy te ułatwiają i upraszczają podejmowanie i prowadzenie działalności gospodarczej. Zwiększają szanse zarabiania pieniędzy. Doskonale działają punkty informujące o potrzebach gospodarczych regionów i całego kraju. Do społeczeństwa płynie uczciwa informacja o tym, co warto produkować i jakie usługi świadczyć.
Wzrasta jakość informacji przekazywanych przez środki masowego przekazu. Zwiększa się zyskowność produkcji rolnej, a rolnicy z łatwością sprzedają owoce swej pracy. Żywności jest pod dostatkiem. Żywność jest wysokiej jakości, w związku z tym wielu importerów zagranicznych zabiega o kontrakty na polskie płody rolne. Poprawia się gospodarka kraju. Z zagranicy przychodzi coraz więcej intratnych zamówień Coraz więcej ludzi znajduje satysfakcjonującą pracę i satysfakcjonujące ich płace. Firmy prosperują coraz lepiej, dają lepszą produkcję i są coraz bardziej zyskowne. A pracownicy mają coraz większy udział w zyskach swych firm, co zachęca ich do lepszej pracy. Zauważa się przyśpieszony obrót pieniądza. Zmniejsza się bezrobocie i zmniejszają obciążenia związane z indywidualnymi podatkami i wpłatami na ubezpieczenia. Powstaje system ubezpieczeń społecznych promujący osoby podejmujące ryzykowną lub mało zyskowną, a niezbędną działalność gospodarczą.
Jednocześnie wzrasta zasobność budżetu państwa, czemu sprzyja ograniczenie zbędnych wydatków i zwiększenie się wpływów. Dzięki temu budżet stać na finansowanie badań naukowych, szkół, kultury i zdrowia. W miastach i na wsiach powstaje coraz więcej nowoczesnych obiektów mieszkaniowych, o wysokim standardzie. Coraz więcej komfortowych ośrodków zdrowia i szpitali o wysokim standardzie. Poprawia się komunikacja miejska oraz autobusowa i kolejowa miedzy miejscowościami. Coraz więcej osób stać na wyjazdy, wycieczki, wczasy i wypoczynek. Nasze kurorty przyciągają też coraz więcej zagranicznych turystów i wczasowiczów, których fascynują polskie zabytki, obyczaje, krajobrazy, czyste środowisko naturalne i obiekty turystyczne. Dzięki temu do kraju napływa coraz więcej pieniędzy.
Ponieważ ludziom łatwo o pracę i o uczciwy zarobek, to ulice i parki stają się bezpieczne. Bezpieczne stają się samochody, domy i mieszkania. Czuję, że Polska to kraj nieograniczonych możliwości. Kraj, w którym jest miejsce i dla mnie. Polska to kraj, w którym mogę dobrze i z przyjemnością zarabiać realizując swoje plany i marzenia. Cieszę się, że żyję w tak pięknym, bezpiecznym i świetnie prosperującym kraju.

3. Zakończenie: Wyobrażam sobie, jak dobrze mi żyć w Polsce, w której coraz lepiej powodzi się większości społeczeństwa. I mnie też się powodzi coraz lepiej. Z łatwością realizuję swoje plany. Czuję się bezpiecznie na każdym kroku. Czuję, że jakość mojego życia systematycznie wzrasta. Korzystam z podnoszącego się poziomu życia społeczeństwa.
Czuję, że stać mnie na to. A ponieważ wiele wnoszę w budowanie lepszej przyszłości Polski (i mojej firmy), to zasługuję na to, by korzystać z profitów. W związku z tym moje zarobki rosną w sposób satysfakcjonujący. Cieszę się życiem, zdrowiem, bogactwem, oraz rosnącymi perspektywami, jakie mam żyjąc w tym kraju. Cokolwiek się zdarzy w wyniku tej wizualizacji, niech służy najlepiej Najwyższemu Dobru mojemu i innych.

Przekaż ten tekst swoim znajomym, którzy potrafią medytować!   


Z CUD

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-02, 13:08:12 »
Dziś w dyskusji o szczepieniach:
"Co głupiemu po rozumie, Kiedy użyć go nie umie".

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-24, 10:33:10 »
Lilliole :)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-24, 10:12:41 »
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Peter Drucker
No! Super inspiracja :)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-23, 21:26:13 »

Mateusz

  • Wiadomości: 1 234
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-23, 12:34:49 »
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Peter Drucker

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-19, 21:02:15 »
"W naszym sercu, a dokładniej u szczytu prawej komory serca, obecne jest skoncentrowane światło. Możnaby powiedzieć, że serce jest czakramem słońca. To skoncentrowane światło czeka na to, aby ogarnąć sobą całe ciało, rozpłynąć się po nim." Myślę, że to światło może nawet ogarnąć całą planetę.

Czy się przebudzimy ?

https://www.youtube.com/watch?v=QWnWkBcYve4#t=405

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-18, 18:25:45 »

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-18, 15:23:29 »
Cytat ze strony "Uzdrawianie światłem"

Inspiracja napisana przez Charliego Chaplina "Miłość do Samego Siebie" - fragment :

Cytuj
Kiedy naprawdę zacząłem kochać samego siebie, uświadomiłem sobie,
że moje myślenie może uczynić ze mnie chorego nędznika.
Kiedy jednak zwróciłem się do sił mojego serca,
mój rozum zyskał ważnego wspólnika.
Ten związek nazywam dziś
MĄDROŚCIĄ SERCA.

Nie musimy już się obawiać sporów,
konfliktów i problemów z samymi sobą i z innymi,
ponieważ nawet gwiazdy wpadają na siebie, tworząc nowe światy.
Dziś wiem, że TO JEST WŁAŚNIE ŻYCIE!" 

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-02-11, 15:05:18 »
Fantastyczna rozmowa z bardzo ciekawym człowiekiem, który żyje niekonwencjonalnie za granicą.

http://porozmawiajmy.tv/tomek-z-lasu/comment-page-1/#comment-10405

fanie :). Ale dla mnie za duzo mieszania duchowosci z takim....hpisowaniem, nie wiem jak to nazwac :). generalnie chyba ja bardzije we wnetrzu lubie czuc wolnosc, a materialnie wiecej stabilinosci, wygody ale i dbania o to, jak zyje, z kim i tak dalej.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-11, 13:43:02 »
Fantastyczna rozmowa z bardzo ciekawym człowiekiem, który żyje niekonwencjonalnie za granicą.

http://porozmawiajmy.tv/tomek-z-lasu/comment-page-1/#comment-10405

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2015-02-10, 11:58:50 »
Różne rzeczy mogą inspirować, dla mnie a teraz ten teledysk, taniec.
Świadomość ciała tej małej i to jak przejawia się w tańcu, po prostu MEGA
Kocham:)
Aż mnie naszło by zacząć cieszyć się ciałem.

https://www.youtube.com/watch?v=2vjPBrBU-TM

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-10, 01:31:52 »
Mam wrażenie że zbliżam się do połowy mojego rozwoju albo czasu życia :-)  i takie cudo do mnie przyszło niedawno , fajne podsumowanie dotychczasowej mojej drogi zawarte w tym co on śpiewa od początku, a to  o co pyta w połowie tego utworu, jakby dotyczy mnie teraz najbardziej, fajnie się słucha na słuchawkach w 'zatopieniu się w sobie',  po ang. ale z napisami:
https://m.youtube.com/watch?v=JYriZAItgf0