Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 263614 razy)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-06, 10:28:05 »
Sylvia


Cytuj
Jeśli ktoś chce być miły, żeby coś ugrać, to już jego problem ze szczerością i prawdą w sobie i wobec innych.

Nie  wiedziałem  o  tym  ,że  może   istnieć  coś  takiego.

Ale  jako ,,przedpoczątkująco - poszukujący "  miałem  chyba  prawo  o  tym nie 

wiedzieć.

Ile  jeszcze pracy  przede  mną.

Już  kończę  i  podążam  wraz  z  moją  energią  za  uwagą.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-06, 06:38:28 »
Lilliole
Jeśli ktoś chce być miły, żeby coś ugrać, to już jego problem ze szczerością i prawdą w sobie i wobec innych.

Jeśli ktoś jest miły z czystej miłości z serca, to po stoktoć spotka podobne osoby i spływa w tej przestrzeni, którą tworzy łaska Boga:)

Ależ ja nikomu nie bronię być milym :)
Ja się z Tobą zgadzam.  Nie widzę sprzeczności między tym co piszesz a artykułem
Ten artykuł jest z innego poziomu od tego z którego Ty piszesz, ale też nie każdy rozwojowicz od razu wskakuje na twoj poziom.
Czy Ty w ogóle przeczytalaś ten artykuł czy tylko tytuł?

Grzes

  • Wiadomości: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-02-06, 04:06:22 »
Doktor
Tak. Ale tylko z osobami które są otwarte na twoją miłość

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-05, 22:07:56 »
Hmm, tak sobie dzisiaj myśle..
Najpiękniejsze ludzkie słowo to chyba - kocham Cię
Co o tym myślicie ?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-02-05, 21:56:01 »
Lilliole
Jeśli ktoś chce być miły, żeby coś ugrać, to już jego problem ze szczerością i prawdą w sobie i wobec innych.

Jeśli ktoś jest miły z czystej miłości z serca, to po stoktoć spotka podobne osoby i spływa w tej przestrzeni, którą tworzy łaska Boga:)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-04, 15:17:30 »
Władysław Tatarkiewicz
0  Szczęściu
Cytuj

Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu: nie ma ogrody bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu.
- Władysław Tatarkiewicz
 

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-04, 15:13:38 »
Cytuj
Cierpienie musi być rozważone, rozpatrzone inaczej się go nie odczuwa.
- Władysław Tatarkiewicz   

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-04, 11:47:52 »
Sylvia,
słowo miły ma dość szeroki wachlarz znaczeń.
Przeważnie używa sie go jako zamiennik słowa uprzejmy. W tym artykule nie chodzi jednak o to znaczenie. Chodzi tu o taka sytuację, ze ktos zaczyna sie rozwijać i ma takie wyobrazenie, że jak sie rozwija duchowo to zawsze i wszędzie musi byc dla innych miły, uczynny i dobry. nawet własnym kosztem.
Czyli tu bycie miłym wypływa z przekonania, a nie z czystego serca. i może byc tak, że w środku ma wiele agresji, a przymus bycia miłym nie pozwala mu na dotarcie do tych uczuć.
Ja tak zrozumiałam ten artykuł, że najpierw trzeba być miłym dla siebie, i autentycznym, a nie na odwrót.
Być może tytuł jest troche mylący, ale pewnie chodzi o to, żeby byl chwytliwy.


Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-02-03, 21:59:51 »
Lillliole
Podoba mi się bycie miłym dla siebie i bycie miłym dla innych na równi:)
Szczególnie jeśli to miłe uczucie płynie z czystego serca i w prawdzie.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-03, 13:57:17 »
O byciu miłym, byciu sobą, egoizmie.
"Celem pracy nad sobą jest wolność bycia sobą i podążanie za własnymi potrzebami"

http://bezego.com/2015/02/01/pochwala-bycia-nie-milym-czyli-4-podstawowe-bledy-osob-pracujacych-nad-soba/

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-02-02, 23:38:55 »
Wczoraj przyszła do mnie inspiracja w postaci zachwytu i świadomości co lubię w ludziach.
O kim nie pomyślałam, to towarzysza temu świadomość, co lubię w danej osobie. Dzisiaj był ciąg dalszy. W każdym jest coś do lubienia:)

Jaką to daje pozytywną energię w relacjach i w komunikacji:)

Chociaż niektórym wywala lęk przed bliskością, oczekiwaniami, pozytywami, itp, gdy powie im się co się w nich lubi, to i tak warto lubić coś w kimś bezwarunkowo, czyli bez oczekiwań.

Teraz przyszło mi "Co lubię w sobie?". Tak jak w innych dużo. Lekka energia lubienia dodaje energii:)

« Ostatnia zmiana: 2015-02-02, 23:47:12 wysłana przez Sylvia »

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-02, 22:48:27 »
Inspiracja od Hydrozagadki - piękna .

Przeczytałam dziś fajną inspirację zresztą (podaję ją tutaj zmodyfikowaną pod siebie:):

- Realność Mych Myśli, Pragnień i Uczuć posiada Boską Moc Kreacji w Moim życiu, zgodnie z Najwyższym Dobrem moim i wszystkich boskich istot.

- Każda Moja Myśl w pozytywnym Aspekcie Materializuje się z łatwością i korzystnością w Moim Świecie na planie duchowym i fizycznym.

- Przyjmuję DAR natychmiastowej materializacji wszelkiego, co pozytywne i co Bóg ofiaruje mi w swej dobroci, życzliwości i miłości.

- Mam absolutną pewność i gwarancję, ze wszystko, co robię; szczęście, radość, moje cele i marzenia, moje spełnienie, talenty, miłość i obecność osób, które mnie kochają i które ja kocham - są zgodne z Najwyższym Dobrem moim i innych boskich istot :)

- Zasługuję już teraz na to, by każde Me pragnienie, zgodne z Najwyższym Dobrem się urealniło.

- Pozwalam już teraz działać Boskiej Mocy Materializacji Moich potrzeb i pragnień.

 

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-02, 22:20:22 »
Untill you make the unconscious - conscious, it will rule your life, and you will call it DESTINY .
 
,
Carl G. Jung

Dopóki nie uczynisz nieswiadomego - świadomym, to będzie rządziło twoim życiem, a ty bedziesz to nazywał Przeznaczeniem.

Dariusz

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dariusz Łuszcz
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-02-01, 15:41:45 »
Niezwykła akrobatka bez nóg...

Cytat stamtąd: ,,Nigdy nie mów, słów: nie mogę".

http://dobrewiadomosci.net.pl/987-niezwykla-akrobatka-bez-nog