Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 263848 razy)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-10-31, 07:21:17 »
Friskey

a jeszcze lepiej z wibhutti od Sai Baby :-)  tam zresztą było sporo białego proszku rodu i irydu

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-30, 22:17:09 »
Sylvia
no świetny miał ktoś pomysł z tym wahadłem, jak tylko go zobaczyłem na zdjęciu to (po krótkim sprawdzeniu) już wiedziałem jak będę go używać : )
też pracuję innymi metodami ale tutaj widzę jasno związek między tym wahadłem a tym co mi się dzieje i co wyświetla w snach itp.

- chciałoby się jeszcze takie wahadło orme z czystą platyną, a najlepiej (dla mnie) z irydem, ew. rodem : D

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-30, 22:05:32 »
Frisky
Też robiłam eksperyment z tym wahadłem Orme http://www.ezosfera.pl/9803/wahadlo-orme . Codziennie przez kilkanaście dni. Zauważyłam pozytywne efekty związane z pamięcią krótkoterminową.
Na pewno od jakiegoś czasu 'zarządzam' swoją energią w bardziej zrównoważony sposób. Sporo jej ma na działanie. To akurat skumulowany skutek różnych narzędzi rozwojowych. O pozostałych efektach trudno coś powiedzieć, czy wahadło się przyczyniło, bo pracuję też ze sobą innymi metodami.
« Ostatnia zmiana: 2014-10-30, 22:13:39 wysłana przez Sylvia »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-30, 22:00:34 »
a znalazłem akurat taki rysunek , zupełnie pomijając : ) te kolejne dolne czakry i ich nazwy i ew. funkcje, zamieściłem to ze względu na pokazane  połączenie tego ośrodka (?) (co pod stopami i niejako w ziemi) , z czakrą gardła i subiektywne potwierdzenie jakie mam raptem od wczoraj jako ten słonik haha,
 dla mnie było to dotychczas i w sumie jest dalej po prostu nasycanie tą wibracją tego kanału co idzie z dołu i zasila cały organizm, przy tym miejsce jakie wskazuje mi wahadło pasuje do tej koncepcji i umiejscowienia  czakry gwiazdy Ziemi
: )

matek

  • Gość
[#]   « 2014-10-30, 21:25:40 »
A, ok, nie slyszalem do tej pory o bajowskim wahadle ORME.

Rysunek interesujacy, fajnie ponazywane te rozne czakramy, chociaz mnie te nazwy wiele nie mowia. Nie wiem, czym sie rozni czakram serca Matki Ziemi od czakramu Gwiazdy Ziemi itp. Ja jesli czerpie energie z Ziemi, to z tego krysztalu, ktory podobno znajduje sie w jej wnetrzu. A juz nazwy typu "Dolphin Matrix" i "Whale Matrix" w ogole brzmia kosmicznie (jakkolwiek nie twierdze, ze to bzdura:))
Chyba jest to zreszta jakos polaczone z koncepcja "pustej Ziemi" i cywilizacji wewnatrzplanetarnej, skoro jest wsrod tych czakramow rowniez "The Inner Earth Cities"?Ten temat tez mnie dosc interesuje:)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-30, 20:53:53 »
używam zwykłego konicznego wahadła z orme od Baja
czy ten ogień to jest kundalini? może, choć nie pobudzałem tego w sobie bezpośrednio tym wahadłem, a raczej to co nazywają czakrą gwiazdy Ziemi? głównie czułem ogień w pierwszej fazie gdy coś mi się przepalało w procesie udrażniania przepływu tej energii

tak jeszcze do tego rysunku złota z opisu okultystycznej (al)chemii (OC), taki rysunek:
http://heartstardotorg.files.wordpress.com/2014/05/star-chakra-system.jpg
bardzo ciekawa jest pokazana na tym rysunku zależność między gwiazdą Ziemi, a czakrą wisiudhą, (oraz czakrą podstawy?), w opisie OC byłoby to (?):
"The rod contains four groups, Sm84, in the centre, and sixteen Au33 group circling round them. These sixteen groups are arranged in two planes inclined to one another. The whole rod is made from the constituents of sixteen atoms of Occultum."

akurat wczoraj miałem sen, że jestem młodym słoniem siedzącym b. wysoko na chmurce i potem poddałem się czyli dałem nura w dół do krateru który wypełnił się wodą w tym czasie, co mnie b. zaskoczyło, że utrafiłem haha i nie walnąłem w ziemię... i że się wypełniło to wodą,  i teraz bardziej jest to dla mnie jasne gdy czytam:
THROAT CHAKRA (VISHUDDHA)-WHITE ELEPHANT
ANIMAL ATTRIBUTES: Purifies. Communicates. Mastery. Harmonizes.
ANIMAL MESSAGE: I Express
SYMBOLIC:  The main characteristics of the elephant are his strength and steadfastness. Therefore. it became a symbol of physical and mental strength, as well as responsibility and earthiness.
In Indian mythology we hear about the flying elephants and Airavata, the white elephant who becomes the vehicle of Indra and appeared from the churning of the milky ocean. Therefore, white elephants are considered very special and with the power to produce rain. They are identified as rain-bearing clouds, which will explain the belief in the flying elephants.
https://www.tumblr.com/search/vishuddha%20chakra

matek

  • Gość
[#]   « 2014-10-30, 20:11:28 »
To znaczy aplikujesz je sobie za pomoca wahadla, tak?Mozna zapytac, jakie to wahadlo? ATL moze?

Pytam z ciekawosci, bo orme to ciekawa rzecz, ale tez slyszalem ze nie ma z nia zartow. Ogien i goraco w ciele to prawdopodobne ze z powodu podniesienia sie kundalini, co? Dlatego i wywala bardziej. Tak czy owak, ciekawa sprawa.

A czy potrafisz sobie zaplikowac kazda substancje i czy ma to zblizone rezultaty do aplikowania sobie tej substancji w materialnej postaci?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-30, 18:15:36 »
matek
  stosuję zwyczajnie same wibracje orme , ale w taki sposób w jaki mi pokazało to wahadło,  czyli
a) od początku pokazuje mi  i cały czas tak robi,  żeby aplikować tą wibrację w dwóch ściśle określonych miejscach
b) nie bezpośrednio  na ciało fizyczne, czy znajdujące się w jego obszarze czakry
co do tego pierwszego podpunktu to znalazłem akurat  dzisiaj potwierdzenie w okultystycznej alchemii, że coś jest na rzeczy , m.in.  że takie dobre złote orme powinno mieć choćby w badaniu takie spolaryzowane właściwości i w stosowaniu m. in. tworzyć (oprócz wypełnienia) na dobry początek taki ciekawy (ochronny?) płaszcz, albo przynajmniej zadatki :
http://www.subtleenergies.com/ormus/oc/chaptr04.htm
ad b) odczucie w ciele pojawiało się po pewnym czasie (np. po 2 godzinach, a potem jakby szybciej?)  w postaci odczucia silnego gorąca i ognia, ( któremu towarzyszył np. sen o wielkim piecu na którym wypiekam dużego placka), uczucie silnego rozbicia w ciele i reintegracji itp. , by ostatnio przejść w takim ciekawym śnie ukazującym w obrazkach to moje podwójne podejście i sprowadzającym się na koniec do tego o czym pisze Osho... czyli cudem udało mi się przeżyć zejście bez spadochronu haha, z zawieszonych hen bardzo wysoko, obłoków... i się nie zabić ; )
nie wiem jak to jest gdy ktoś stosuje złote orme w inny sposób ale ja ostatnio chłepcę wodę w ilościach  smoka wawelskiego, no i jak to przy eksperymentach bywa czuję nadmiar tego, więc wywala mi umysł  i mam mniejsze lub większe  zaburzenia snu

matek

  • Gość
[#]   « 2014-10-30, 13:39:49 »
Frisky,

mozesz napisac cos wiecej o tych eksperymentach?

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-30, 10:38:04 »
http://oshozentarot.mygamesonline.org/sc/26.htm

A mi wyszło - masz byc nie powtarzalna indywidualnością, nie naśladuj nikogo - podoba mnie się :))

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-30, 08:29:28 »
http://integra.xtr.pl/teksty/Osho/ZenTarot/sc/29.htm
przy okazji całkiem dobre podsumowanie moich ostatnich eksperymentów z orme : )

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-10-27, 17:35:54 »
Kinga
Tak myślałam, ze był szerszy, pozytywny kontekst:)
Czasami wypowiedzi wyrwane z kontekstu, zupełnie zmieniają ich znaczenie. Nie raz się przekonałam, gdy ktoś cytował mnie, czy innych bez kontekstu.

Teraz to widzę, wcześniej o tym nie pomyślałam :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-10-27, 17:25:58 »
Dobra afirmacja na odczarowanie tematu:
Bóg mi sprzyja bezwarunkowo (zawsze i wszędzie) i dlatego powodzi mi się coraz lepiej. Sprzyjam temu co jestod Boga we mnie i w innych.
Sprzyjam temu co boskie we mnie i w innych.


Kinga
Tak myślałam, ze był szerszy, pozytywny kontekst:)
Czasami wypowiedzi wyrwane z kontekstu, zupełnie zmieniają ich znaczenie. Nie raz się przekonałam, gdy ktoś cytował mnie, czy innych bez kontekstu.



Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-27, 16:36:58 »
 
Cytuj
"to że mi się powodzi, jest oznaką tego, że Bóg mi sprzyja"
to że mi się powodzi jest oznaką tego, że korzystam z tego, że Bóg mi sprzyja : )

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-10-27, 14:13:16 »
Grażyna Anna

no tak, moja tez tak mysli i to raczej nie jest inspirujące :))