Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 263830 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-07-11, 22:19:21 »
Wysłałam kilku osobom, bo dobre:-)

McKennę znam z jakiegoś innego nagrania, tez było dobre.
(określenie "transy" traktuję z przymrużeniem oka;))

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-07-11, 21:12:55 »
Nagranie zmieniające nastawienie na pozytywne. Przyjemnie działa:
https://www.youtube.com/watch?v=dabN5yIXCoo&list=PL3ULd-xnGcmHBzO3G9YOgHtmEDmK_JFGE

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-11, 12:28:21 »
ładne
wysłałam dalej...


Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-07-10, 08:06:23 »
21 zwyczajów szczęśliwych ludzi:
Czytaj dalej na: http://www.popularnie.pl/21-nawykow-szczesliwych-ludzi/

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-07-08, 17:25:06 »
Leszek, świetnie powiedziane :))

Kiedyś mi jeden znajomy opowiadał o swoim pomyśle na biznes. Pomysł był naprawdę genialny i w moim odczuciu, nie było możliwości by coś nie wyszło. On zresztą też miał dużo energii i zapału do niego. Gdy spotkaliśmy się ponownie po paru miesiącach, zapytałam co z jego pomysłem. A on ze smutkiem w oczach powiedział "nawet nie zacząłem, bo mi mama powiedziała, że na tym się nie zarobi". Pytam się go, "a co twoja mama robi i ile zarabia?", on na to "mama jest od 2 lat na bezrobotnym". Bez komentarza :).

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-07-08, 13:53:37 »
Nie słuchaj tych, którym w życiu nie wyszło. Oni mają SWOJE doświadczenie, zupełnie zbędne dla tych, którym wychodzi :)

Szakul0102

  • Wiadomości: 49
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-07, 22:03:50 »

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-07, 15:39:07 »
Kornelia fajny tekst. Muszę potwierdzić różnice w mentalności ludzi. Mieszkam w Niemczech w małym mieście i po urodzeniu syna jestem z nim ciagle na spacerze na mieście. Chodzę i uśmiechamy sie do ludzi.....i bardzo dużo odwzajemnia, rozmawia, pyta o drogę, zagaduje kiedy widzi dziecko...bardzo miłe doświadczenia....po prostu i jest sympatycznie.
Wiem ze Polacy są zamknięci w sobie...ale robią postępy bo tego można sie nauczyć....otwartości na innych i mały uśmiech tak sobie za darmo...

KorneliaX

  • Wiadomości: 848
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-07-04, 13:26:55 »
Dzieki za odpowiedz Edyta

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-07-04, 12:56:37 »
też próbowałam to wczoraj robić, też na matce

Edyta, a wiesz co, napisałaś: " ja jestem nadopiekuńczy do mojej matki ..... bo się przejmuję że ją zranię jak jej o tym powiem"

tak sobie myślę, że moja nie jest nadopiekuńcza bo ona się nie przejmuje czy mnie zrani, tylko wali w mordę jak chce...

Edyta

  • Gość
[#]   « 2014-07-04, 11:51:25 »
Hej Edyta
Zrobiłem jeden arkusz wczoraj. Jak chciałem sie zabrać za tą metode to dopadła mnie nagle amnezja, że nie wiedziałem na co konkretnie mam zrobić ten arkusz. Wkońcu zrobiłem na nadopiekuńczość matki. Troche se wkużyłem na tą metode no bo moja matka JEST nadopiekuncza i nie ma innej mozliwości. Szczególnie rozdrażniło mnie pytanie numer 3.
"3. Jak reagujesz, co dzieje się, gdy wierzysz, że ta myśl jest prawdziwa? "

No i jak niby mam odpowiedzieć na to pytanie ? Wierze że ta myśl że moja matka jest nadopiekuńcza jest prawdziwa no bo ona jest nadopiekuńcza i sama z siebie sie nie zmieni.

A potem jeszcze to odwrócenie że to niby ja jestem nadopiekuńczy jeszcze bardziej mnie wnerwiło.

Gdzie robie błąd ?

w punkcie 3 chodzi o to jak się czujesz kiedy myślisz że ona jest nadopiekuńcza np. czuję się niepewnie, jak dziecko , czuję się wkurzony i bezradny kiedy o tym myślę

a w odwrócenie np:

"moja matka nie jest nadopiekuńcza ... bo np. może być stuknięta a to co innego niż nadopiekuńczość"
" ja jestem nadopiekuńczy do mojej matki ..... bo się przejmuję że ją zranię jak jej o tym powiem" ,
"moja matka wcale się mną nie opiekuje ona ma tylko takie automaty myślowe a tak na prawdę ma mnie w dupie"
" moja matka wcale się mną nie opiekuje jej chodzi tylko o nią samą"
" ja się sobą nie opiekuję bo stale myślę o swojej matce"
itd... 
chodzi o to by sobie popuścić wodze i nie silić się na mądrego i uduchowionego wtedy zacznie wychodzić

Generalnie lepiej pisać tak "Czuję wkurzenie na matkę i odrazę do niej że jest taka nadopiekuńcza" i z tym pracować  bo trudniej pracować z prostym zdaniem "Moja matka jest nadopiekuńcza" 

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-07-04, 11:28:47 »
Hej Edyta
Zrobiłem jeden arkusz wczoraj. Jak chciałem sie zabrać za tą metode to dopadła mnie nagle amnezja, że nie wiedziałem na co konkretnie mam zrobić ten arkusz. Wkońcu zrobiłem na nadopiekuńczość matki. Troche se wkużyłem na tą metode no bo moja matka JEST nadopiekuncza i nie ma innej mozliwości. Szczególnie rozdrażniło mnie pytanie numer 3.
"3. Jak reagujesz, co dzieje się, gdy wierzysz, że ta myśl jest prawdziwa? "

No i jak niby mam odpowiedzieć na to pytanie ? Wierze że ta myśl że moja matka jest nadopiekuńcza jest prawdziwa no bo ona jest nadopiekuńcza i sama z siebie sie nie zmieni.

A potem jeszcze to odwrócenie że to niby ja jestem nadopiekuńczy jeszcze bardziej mnie wnerwiło.

Gdzie robie błąd ?