Autor Wątek: Strzygi  (Przeczytany 35636 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-15, 11:56:57 »
Możliwe.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-04-15, 07:14:33 »
Mylisz UA inicjowane w strzygi ze strzygami i demonami. O ile upadle anioly mają dusze i są istotami boskimi to ci drudzy raczej nimi nie są.
Ja też spotkałem "strzygę?" Bądź psychopatke która była "normalna" i jaka wspolczująca i kochana. Do czasu az odkrylem jej prawdziwe oblicze.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-04-14, 22:58:36 »
Z mojego doświadczania mogę powiedzieć że :

Każda strzyga przejawia typowe cechy psychopatyczne

Spotkałem kilka normalnych strzyg

czy każdy psychopata, socjopata to strzyga ?

Spotykałem normalne strzygi

Skoro strzygi i demony to ludzkie wytwory które inkarnowały w ludzkich ciałach to czy je też dotyczy prawo karmy ?

Strzygi i demony mają duszę, więc są istotami boskimi. To, że jedna dusza chce doświadczać co innego niż druga i przybiera taką a nie inną formę energetyczną, to już niestety tak jest. Według mnie, karma działa na każdą istotę ludzką tak samo


Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-04-14, 22:08:27 »
Nurtuje mnie jedna rzecz. Każda strzyga przejawia typowe cechy psychopatyczne. Psychopatą moża się urodzić bądź też można nabyć takie cechy pod wpływem traum i niesprzyjających warunków społecznych, wówczac nazywa się taką osobę socjopatą (według tego co mówi współczesna nauka)
I tu sie zastanawiam czy każdy psychopata, socjopata to strzyga ?
Skoro strzygi i demony to ludzkie wytwory które inkarnowały w ludzkich ciałach to czy je też dotyczy prawo karmy ?

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-09-13, 20:32:10 »
tod
Nie trzeba wiedzieć czy ktoś się strzygą czy nie. Wystarczy patrzeć, najlepiej sercem, na osobowość, reakcje i działania oraz ich skutki. Czasami na to co ktoś mówi i jakie ma emocje, ale to jest mniej wiarygodny pomiar bez wyżej wymienionych.



furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-09-13, 19:46:37 »
tak mi dziś przyszło, że warto po prostu zaakceptować swoje pochodzenie i nie silić się na upodabnianie się do innej linii

tod

  • Wiadomości: 261
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-09-13, 19:36:32 »
W jaki sposób można rozpoznać strzygę (psychopatę)?
Tylko po zachowaniu, czy może są jakieś badania na to?


miś

  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-13, 14:32:32 »
no tak, ale są tu ludzie raczej świadomi, którzy szybko wyłapią jeśli nie linię pochodzenia, to fałsz czy ciężkie energie
więc nie wiem czy ktoś da się nabrać na to że to taka super empatyczna osoba i padnie jej ofiara, bo o tym mówimy
rozpoznaję pochodzenie osób z którymi wchodze w interakcje, jeśli to dla mnie istotne, więc dla mnie spotkałem , przebywałem = rozpoznałem
nie miałem nigdy jakiejś personalnej interakcji ze strzygami i to nie jest wg mnie normalne zdarzenie, które się przypadkiem może każdemu zdarzyć, to bardziej jak wypadek samochodowy- tak jest ich dużo, ale to nie norma i standard, tylko anomalia za która stoją poważne przyczyny , forma ostrzeżenia

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-13, 14:11:12 »
Nie próbuję straszyć.
Istotnie zamiast "możesz" mogłam napisać "można". Byłoby bardziej ogólnie, teoretycznie.
Nie do ciebie.

Poza tym sugerowałam sie tym twoim wpisem :
Cytuj
Nigdy nie rozpoznałem tych demonicznych, sądze, że mogą mnie omijać szerokim łukiem, albo ja omijam takie miejsca.
   
"Nie rozpoznałem" znaczy wszak nie rozpoznałem a nie nie spotkałem.
Stąd to małe nieporozumienie :)
Poza tym jeżeli cos jest podawane na forum, to służy ogólnie, forumowiczom i innym czytającym.
Sama korzystam wiele z wpisów i mimo tego, że nie zawsze odnoszę się do poszczególnych wypowiedzi, to przecież bywają dla mnie inspiracją.
That's it :)

miś

  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-13, 01:58:45 »
Cytuj
Tak, że miś, możesz spotkać miłą strzygę czy  'czułego' demonicznego i wydawać ci sie bedzie, że to najcieplejsi, współczujący i ...rozumiejący twoje problemy ludzie pod słońcem

To bardzo negatywna sugestia i jak dla mnie to próbujesz straszyć, Tess. .
Wcale "nie mogę" spotkać, czy wejść w jakies znaczące interakcje bo to nie moja bajka. Mogę żyć nie spotykając i nie wchodząc w kontakt z takimi osobnikami. A jak spotkam to będzie przede mną takie coś sp...alać.

miś

  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-13, 01:18:19 »
Tak, że miś, możesz spotkać miłą strzygę czy  'czułego' demonicznego i wydawać ci sie bedzie, że to najcieplejsi, współczujący i ...rozumiejący twoje problemy ludzie pod słońcem. Aż, pewnego dnia możesz przeżyć szok :(
Nie życzę ci tego. Oj nie !

No tak, tylko, że jak napisałem ja rozpoznaję linię pochodzenia różnych osób, z którymi mam do czynienia i nie pisałem nic o wydawaniu mi się. Poza tym, chyba trochę przejaskrawiasz, że ktoś choć trochę świadomy miałby ich za najcieplejszych i współczujących. Ewentualnie jakiś naiwny niedoświadczony UA nadstawiający im głowę, ja nie miałem nigdy problemów z takimi osobnikami.

Ja tam jako UNA bym się na szpiega bardzo nadawał, jeśli chodzi o predyspozycje i satysfakcje z pracy i samą funkcję, aczkolwiek, brakowałoby mi chyba (na dziś) poczucia bezpieczeństwa i ryzyko tego zawodu nie do końca mi się by kalkulowało z korzyściami.
« Ostatnia zmiana: 2016-09-13, 01:20:53 wysłana przez miś »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-09-12, 22:56:48 »
Tess
Miłość wypala karmę. Jednak nie anihiluje inkarnowanych strzyg.
Więc jeśli się chce uzdrowić karmę ze strzygami, trzeba sobie dać dużo miłości. Czystej, boskiej miłości!

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-09-12, 22:08:29 »
Sylwia,
Prawda. Do innych istot też. Przy czym strzygi i demony to istoty z natury psychopatyczne.

Niestety.

Zgadzam się, że miłość jest rozwiązaniem...:)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-09-12, 22:04:54 »
Jeżeli aniołki przebywają ze strzygą, jeżeli są np dziećmi i stąd są od takiej psychopatki zależne, to jest spore prawdopodobienstwo, że się mogą "ustrzygowić".

Ale Leszek mawiał, że miłość wypala karmę :)
Więc...

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-09-12, 21:32:16 »
Trzeba czasami rozróżniać między strzygami a USTRZYGOWIONYMI aniołkami!
Trudne to, ale się da.