Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66091 razy)

Maciejka

  • Wiadomości: 240
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-18, 21:58:30 »

Realia są takie, że 6 osób (max. 7) wypowiada się PRZECIW wątkom i treściom politycznym.
Nie przeciw wątkom i treściom politycznym, a przeciw stylowi pisania w tych watkach. 

Cytuj
Na Forum mamy 646 Użytkowników.
Znaczy to, że NIEZADOWOLONYCH jest ok 1%!

Znaczy to, że 1% zdecydowało się napisać, że jest niezadowolonych.
640 użytkowników nie napisało, że jest zadowolonych z formy w jakiej prowadzone są rozmowy w wątkach politycznych, albo że nie uważają, że zaniża to energię forum.



Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-18, 21:56:53 »
Cytuj
Zamiast dalej po próżnicy gadać każdy swoje, proponuję by każdy uczestnik obecnych przepychanek
udał się w jakieś spokojne miejsce i pomodlił się za oczyszczenie i uzdrowienie atmosfery na forum
w najlepszy możliwy sposób, zgodnie z Najwyższym Dobrem wszystkich boskich istot;

Oraz o trzeźwość i przytomność zarówno dla siebie samych, jak i innych.

Żeby nie było wątpliwości, powierzam również i siebie, i to forum, i Leszka, i wszelkich użytkowników (niezależnie od wyrażanych przez nich opinii) boskiemu prowadzeniu
oraz wsparciu czystego światła.
 
Uff :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 21:47:48 »
DarkAngelBubu
1. Zgadzam się w pełni z twierdzeniem, że tej dyskusji w ogóle nie powinno być na Forum!
Gdybyśmy przestrzegali poniższej zasady, nie byłoby też tej dyskusji.
"Prowokator, który  dokonuje wpisów wyrażających żale, pretensje, zarzuty, czy pomówienia wobec któregokolwiek Użytkownika Forum, najpierw dostaje ostrzeżenie na poziomie moderowania jego wypowiedzi, a następnie, w razie kontynuacji,  bana".
Niestety, w pewnym czasie (ub. rok) Lynd zaczął stawać w obronie "uciskanych" prowokatorów, podważać moje decyzje, przywracać usunięte posty, znosić ostrzezenia, które nadałem. Następnie zaczął eskalować konflikt w wątkach otwartych dla Użytkowników licząc, że Użytkownicy wywrą na mnie presję, bym zaczął sie zachowywać tak, jak sobie ubzdurał!
NIE WIERZĘ, ŻE ON PRZESTANIE TO ROBIĆ! To jest silniejsze od jego woli!
No i mamy w efekcie to szambo. Zadziwiające jest, że nikomu nie przeszkadzają niskie wibracje związane z tym wątkiem Zadziwiające!
2. Nie wierzę w wysoki poziom rozwoju duchowego Lynda.
Miałem dla niego uznanie za ogrom pracy, jaką wkładał w Forum, ale kierując się swoim własnym Regulaminem tego Forum, kreując bezsensowne konflikty ze mną, zrobił wszystko, żeby stracić w moich oczach wszystko, co tylko stracić mógł.
Przykro mi, ale to nie moja wina. Ja się wreszcie musialem upomnieć o swoje.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 21:19:40 »
almighty
Twoje uwagi zaczynają być nudne jak flaki z olejem i ciągle są nieadekwatne do sytuacji :(
Realia są takie, że 6 osób (max. 7) wypowiada się PRZECIW wątkom i treściom politycznym.
Na Forum mamy 646 Użytkowników.
Znaczy to, że NIEZADOWOLONYCH jest ok 1%!
W systemie demokratycznym, to jest MARGINALNA wartość!
W grudniu pisałem, że nie można pozwolić, żeby 1% niezadowolonych starroryzowało całe Forum!
Do dziś nie zostało to zrozumiane, a Ty terroryzujesz Forum w imieniu tej statystycznie nieistotnej grupki!

Kolejne niezrozumiałe dla mnie części wypowiedzi dotyczą mojego nastawienia do kobiet.
1. Z Grażyną Anną nie rozmawiałem ostatnio od tygodni. Ostatni raz, jak na mnie napadła.
2. Z Lilliole rozmawiam grzecznie i z sympatią (mam nadzieję, że wzajemną).
3. Z Ingą rozmawiałem nawet dziś i wydaje mi się, że rzeczowo i grzecznie.
NO TO O CO CHODZI w tych oderwanych od rzeczywistości zarzutach?

Jeśli mamy współpracować dalej, to życzę sobie takiego punktu Regulaminu:
"Prowokator, który  dokonuje wpisów wyrażających żale, pretensje, zarzuty, czy pomówienia wobec któregokolwiek Użytkownika Forum, najpierw dostaje ostrzeżenie na poziomie moderowania jego wypowiedzi, a następnie, w razie kontynuacji,  bana". Na podstawie tej zasady żądam usunięcia z Forum kopergamina i pozbawienia uprawnień Moderatora Lynda jako osoby wyjątkowo nielojalnej i wywołującej konflikty.

POZA TYM, jeśli Administracja rozmawia z Lyndem w sposob niepubliczny i nie ujawnia zarzutów wobec niego, a ze mną tylko w publiczny, wypisując nierealne zarzuty, to COŚ TU JEST NIE TAK!
Do takiego trybu postępowania nie mogę się odnieść ze zrozumieniem!
To by mogło sugerować, że Lynd jest dla Administracji partnerem, a ja wrogiem :) Mylę się?
« Ostatnia zmiana: 2015-03-18, 21:25:01 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-18, 21:01:30 »
Gwoli wyjaśnienia,
Lyndowi też zwróciliśmy ostatnio uwagę, został dodatkowo poproszony o odpuszczenie i nie prowokowanie, ani nie wchodzenie w cudze prowokacje. Lynd w dzisiejszej
rozmowie z administracją odniósł się do tej prośby pozytywnie i ze zrozumieniem.
Dlatego też Lynd siedzi cicho i w dyskusje się nie wdaje.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 20:37:12 »
Miejmy nadzieję, że po piątkowym zaćmieniu, sytuacja się uspokoi ;)

Zaćmienie Słońca 20 marca 2015 i aktywność Plutona
http://www.taraka.pl/zacmienie_slonca_20_marca

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 20:13:28 »
Mariusz, nie zaprzeczam, że wiele osób ma bardzo wysoki erd i doświadczenie, ale jednak  nie są na tym poziomie coLeszek. I chyba jedynie Darek Loga może mu równać.
Więc forum da sobie radę bez Leszka, ale po jakimś czasie bez lidera umrze śmiercią naturalną.
Leszek doskonale zdaje ssobie z tego sprawe i dlatego stawia tak twarde warunki.

Gorzej jeśli zbyt się zapędzi w politykę zamiast w RD. i tu rola Lynda, który umiał to trochę ostudzić, ale nie zdał sobiesprawy z jakim pożarem ma doczynienia :)

A, że obaj nie ustąpią, to wygra ... :)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-18, 19:59:14 »
Z tym dogadywaniem się niskoerdowców to przesadziłeś :-)


No i nie rozumiem dlaczego bez Leszka to forum nie miałoby mieć sensu?? Czyżby samoocena użytkowników była aż tak niska ?? :-) A coś czuję że jak Leszek zwróci wolność co poniektórym to go będzie tu mniej, bo już nie ma nic do roboty poza politykowaniem :-)

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-18, 19:58:20 »
Ok, nie chce nikomu umniejszac zaslug i nie interesuje mnie i co poszlo.....jedno jest pewne ja czytam posty Leszka, Lynda nie koniecznie. Wiec dla mnie bedzie jednoznaczne stanac po stronie tego pierwszego. Moje osobiste zdanie. Oczywiscie kazdy ma swoje. zycze sobie i innym pozytywniego zalatwienia tego konfliktu.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 19:46:54 »
Jolanta, jak tu nie kpić, jak dwóch rozwiniętych rozwojowo facetó nie potrafi się dogadać w temacie w którym przy wódce dogadują się zwyczajni niskoerdowcy ?
Dla mnie wogóle nie powinno być tego tematu a Lynd z Leszkiem powinni to załatwić we dwóch poza forum.

Na razie to Almighty ma tu największe jaja, ale jak się nie dogadają, albo któryś nie ustąpi, to niestety nie będzie po jej myśli i modlitwy na niewiele pomogą.
Chyba, że wpadnie na jakiś genialny pomysł jak ich pogodzić.

Ale bez wódki ciężko będzie (nie kpie akurat w tym temacie :)

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-18, 17:14:40 »
Jacek, kpij sobie dalej....dla mnie to forum ma sens przede wszystkim z powodu Leszka i innych uzytkownikow, ktorzy pisza z sensem.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 16:47:23 »
Mojego nie skasowali, bo apolityczny ( albo moderacja jeszcze się modli w ustronnym miejscu ;)

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-18, 15:32:56 »
Posty kasuja , to cicho

« Ostatnia zmiana: 2015-03-18, 15:39:21 wysłana przez medżikowsky »

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-18, 14:59:55 »
Cicho wszędzie, głucho wszędzie ...którego za sześć dni  z literką "L" ubędzie ?

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-18, 12:19:00 »
A TERAZ PODSUMOWANIE:

Wszyscy się wygadali, dalsze bicie piany jest już zbędne.

POLITYKIERSTWO, czyli agresywne uprawianie polityki językiem pogardy, nienawiści, "kto nie z nami, ten przeciw nam" itp. pozostaje ZAKAZANE nieodwołalnie.
Mówi się trudno - na taki język nie ma miejsca na tym forum.
Nie ma również miejsca na forum na głoszenie jedynej prawdy, mesjanizm, i jedynie słusznej wizji świata, opierające się na podziałach.

Jest miejsce na wyrażanie odmiennych zdań, dyskusje w duchu wzajemnego poszanowania.

Wątki polityczne zostaną odblokowane, gdy uspokoi się energia na forum. Można będzie w nich dyskutować, byleby z szacunkiem i kulturalnie.

NA ZAKOŃCZENIE:

Zamiast dalej po próżnicy gadać każdy swoje, proponuję by każdy uczestnik obecnych przepychanek
udał się w jakieś spokojne miejsce i pomodlił się za oczyszczenie i uzdrowienie atmosfery na forum
w najlepszy możliwy sposób, zgodnie z Najwyższym Dobrem wszystkich boskich istot;

Oraz o trzeźwość i przytomność zarówno dla siebie samych, jak i innych.

Żeby nie było wątpliwości, powierzam również i siebie, i to forum, i Leszka, i wszelkich użytkowników (niezależnie od wyrażanych przez nich opinii) boskiemu prowadzeniu
oraz wsparciu czystego światła.


« Ostatnia zmiana: 2015-03-18, 13:19:34 wysłana przez almighty »