Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66465 razy)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-17, 09:45:48 »
Nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że jakoby kto nie przeciwstawia się zu ten je wspiera.
Każdy ma wolną wolę i jako taki odpowiada każdy za siebie i za osoby za które odpowiada.
Nie za cały świat to już pycha.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 09:44:57 »
Jezu.
Czasem nie wiadomo już JAK sie przeciwstawić.

Mnie mama zawsze nawoływała do tego abym walczyła ze złem, z szatanem.
Ale przecież jak się z czymś walczy to wchodzi się w te niskie wibracje przeciwnika.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 09:41:41 »
Cytuj
Kto się nie przeciwstawia złu, ten je wspiera. Ten bierze na siebie odpowiedzialnośc karmiczną za to zło. 
Jezu.
Czasem nie wiadomo już JAK sie przeciwstawić.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 09:22:39 »
Moze jako ten losowy chlopak z internetu faktycznie nie wypada sie wymadrzac, jeździc po czy pokazywac innym jaki jest niemądry ktos kto ma jakis dorobek, firmuje cos swoja osobą itd a forum stworzone pod jego Szkole patrzac nawet na same dzialy, a pomijajac juz geneze forum i wiedze dla ktorej osoby tu sa, bo moze to sie okazac zwyklym trolowaniem. Nie wypada przekierowywac tego wszystkiego na swoja osobe tylko dlatego ze ktos MYŚLI ze jest madrzejszy czy ma np bardziej cietą riposte, na ktorej rozwijaniu głownie sie skupia.
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 09:24:59 wysłana przez medżikowsky »

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-17, 09:18:26 »
Np ten wpis, który mnie pomawia o SZKALOWANIE innych ludzi. KOGO tak szkalowałem? kto został skazany na banicję? I jaka była przyczyna tego mojego rzekomego szkalowania?
1. Mnie.
2. Ja.
3. Bo mnie nie potrafiłeś zakrzyczeć w inny sposób.

Powiedz mi w jakim celu napisałeś publicznie "musi się nim zająć skutecznie jakiś egzorcysta." Bo skoro to nie jest szkalowanie, to nie miałeś na celu umniejszenie mojego obrazu ani punktu widzenia w cudzych oczach. Więc, w jakim innym celu?

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 09:11:57 »
pkrl5758
 



Gdy  zacznę  pisać  o  sporcie  , to  czy  będzie  znaczyło że  mi  wywala ?

Dlaczego  chcesz  banować  Leszka ?

Tylko  dlatego ,że  pisze  pozytywnie o  Kukiźie .

Jeżeli  osoba , która  chce  wiedzieć  co  się dzieje  w  polityce , gospodarce , mocno się tym  interesuje  to  znaczy ,że  ma  coś  do przerobienia ?

Czy na wszystko  trzeba  patrzeć  pod  kątem ,,przerabiania " ?

Wlasnie wrecz przeciwnie! Nie chce nikogo banowac, bo rozmowy o polityce pokazuja czyjes nastawienie a za tym ida konkretne intencje. Dlatego uwazam, ze nie powinno sie zamykac watkow politycznych a scisle przestrzegac, aby w innych watkach o polityce nie dyskutowano. To jest subtelna aczkolwiek duza roznica.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 09:05:07 »
DO ADMINISTRACJI!
Mam nadzieję, ze to ostatni tolerowany przez Administrację atak personalny Lynda przeciw mnie.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 08:53:55 »
Lynd
No, niestety, nadal korzystasz z okazji podważania moich kompetencji i mojego autorytetu.
Żałosne jest to, że czynisz to przy wsparciu i błogosławieństwie Administracji.
TO SIĘ MUSI SKOŃCZYĆ!
Może skrócę okres oczekiwania na odsuniecie Lynda od moderacji, bo na Forum teraz dzieje się BARDZO ŹLE!
Np ten wpis, który mnie pomawia o SZKALOWANIE innych ludzi. KOGO tak szkalowałem? kto został skazany na banicję? I jaka była przyczyna tego mojego rzekomego szkalowania?
DOKŁADNIE TAKA SAMA - ataki personalne przeciw mnie.
A skoro wiesz, że tak sie to kończy, to co Cię zmusza, by mnie osobiście atakować?
Przecież takie ryzyko masz dokładnie (i podobno przytomnie) wkalkulowane w swoje działania!
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 08:58:09 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-17, 08:49:24 »
Być może, że kiedyś się to zmieni, ale... najpierw musi się nim zająć skutecznie jakiś egzorcysta :)
No, widzę że wreszcie sięgnąłeś do swojej ostatecznej karty przetargowej. Trochę mi smutno, ale jakoś mnie to nie dziwi, bo pamiętam że w w końcu  dostawał ją każdy, kto się Tobie sprzeciwiał wystarczająco długo. Szkoda, że jesteś gotowy tak szafować swoim autorytetem duchowym dla własnych celów.

Z drugiej strony, nieco komiczna jest perspektywa tego że siedzisz w medytacji z wahadłem nad wydrukowanym zdjęciem gościa z forum, który się z Tobą nie zgadza, i nagle wykrzykujesz "No kurde wiedziałem!"

I szkoda, że nie myślisz nad konsekwencjami tego dla innych ludzi, których w ten sposób szkalowałeś, takimi jak np. de facto banicja w pewnych kręgach. Tak, szkalowałeś, bo czym innym jest rzetelna diagnoza ze względu na czyjeś dobro, a czym innym upublicznianie rzekomej diagnozy. Bo czemu innemu może służyć, jak nie napiętnowaniu tej osoby i umniejszeniu jej w oczach innych.

No ale, ja jestem losowym chłopkiem z Internetu. Dziwi mnie że Ty jesteś gotowy zaryzykować swój szacunek jako diagnosty i uzdrowiciela, tylko po to aby takiego losowego chłopka oczernić.
Dla mnie ten temat jest zakończony.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 08:48:52 »
Tak postawione pytanie zmusza do ujawnienia prawdziwych intencji :)
A zdaje się, że Twoje czyste nie są.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 08:45:16 »
Leszek
Tak sformułowane pytania stawia się na przesłuchaniu :)))

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 08:43:01 »
To dlaczego nie udało Ci się wyczuć poziomu SYFU kreowanego przez kopergamina i Lynda?
A jeśli wyczułaś, to z jakich powodów to ukrywasz?

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 08:37:57 »
nie jestes w stanie wyczuć energii w wypowiedziach na temat polityki

Ja akurat mam dobre wyczucie poziomu energii

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 08:35:10 »
NIE ODWRACAJ KOTA OGONEM!
Właśnie jestem w trakcie przygotowywania ODCIĘCIA od zasilania atakujących. Konkretnie chodzi mi o to, żeby utracili możliwość działania na Forum, na którym się wypowiadam.
Do właściwego rozwiązania problemu pozostało jeszcze tylko 6 dni. Tymczasem działania Administracji są dokładnie odwrotne!

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 08:25:34 »
Inga
Jeśli nie udało Ci się zauważyć syfu złośliwych wypowiedzi Lynda, czy kopergamina kierowanych pod moim adresem, to NA PEWNO nie jestes w stanie wyczuć energii w wypowiedziach na temat polityki! Czujesz tylko SWOJE uprzedzenia. Masz je wobec polityki (dlatego czjesz), a nie masz uprzedzeń wobec prób znieważania mnie (dlatego tego syfu nie wyczuwasz). A ten SYF jest dużo gorszy od politycznego, bo przyciaga do Forum energie DEMONICZNE i ataki na Użytkowników NIE TYLKO NA MNIE)!

Chciałabym zauważyć, że sam się też przyczyniasz do tych ataków, podgrzewając atmosferę.

Więc skoro wiesz, że takie ataki są. A są. Na mnie też był. To może lepiej postawić na zgodę i porozumienie i odciąć atakującym zasilanie.
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 08:28:05 wysłana przez Grażyna Anna »