Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66229 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 08:17:37 »
Lynd nie jest właściwym człowiekiem, który mógłby nadal pełnić funckję moderatora.
Od około roku prosiłem go, żeby sobie uzdrowił nastwienie do mnie i ZAPRZESTAŁ ATAKÓW pod moim adresem ORAZ PODWAZANIA MOICH DECYZJI. A po każdej prośbie tylko mu się pogarszało. Nie wystarczało mu, żeby rozwiązać problem w wątku dla moderatorów, a swoje ataki i złośliwości zaczął przenosić do wątków publicznych licząc na to, że opnia Forum stanie po jego stronie i wywrze na mnie presje, bym zmienił swoje zachowania zgodnie z jego UROJENIAMI, jak się mam zachowywać. TO JEST NIE DO PRZYJĘCIA!
Być może, że kiedyś się to zmieni, ale... najpierw musi się nim zająć skutecznie jakiś egzorcysta :)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 08:21:56 wysłana przez Leszek.Zadlo »

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 08:05:25 »
Kurcze, lubie i Leszka i Lynda. :) A czy nie można iść na jakiś kompromis.. powiedzmy Lynd nadal moderatorem, ale Leszek i jego wypowiedzi nie podlegają niczyjej moderacji?  Bo tak to jak w Rosji, że Leszek jak Putin a Lynda odstrzelili ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 07:58:44 »
Inga
Jeśli nie udało Ci się zauważyć syfu złośliwych wypowiedzi Lynda, czy kopergamina kierowanych pod moim adresem, to NA PEWNO nie jestes w stanie wyczuć energii w wypowiedziach na temat polityki! Czujesz tylko SWOJE uprzedzenia. Masz je wobec polityki (dlatego czjesz), a nie masz uprzedzeń wobec prób znieważania mnie (dlatego tego syfu nie wyczuwasz). A ten SYF jest dużo gorszy od politycznego, bo przyciaga do Forum energie DEMONICZNE i ataki na Użytkowników NIE TYLKO NA MNIE)!

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 07:46:55 »
Mnie dziwi jedno- że osoby uprawiające tu politykę, na forum duchowym, więc osoby rozwinięte duchowo, nie zauważają poziomu energetycznego tych wypowiedzi.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 07:15:46 »
Przewrót był i będą sankcje :)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 07:11:08 »
A dzięki, znalazłem. Jeszcze się widać nie obudziłem i pomyślałem, że jakiś przewrót na forum ;))  (jak w Rosjii mogą to czemu nie tutaj ;) )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 07:06:00 »
Czy mi się wudaje, czy zniknął wątek o islamie ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 06:57:01 »
Nie wiem, dlaczego, jakiś z oszalałych Moderatrów usuął moj wpis na temat wciągania polskich ezoteryków w inicjatywy typu Modlitwa i medytacja na rzecz jedności i pokoju na Ukrainie pod władzą banderowców i w klątwienie na Putina?
No więc OSTRZEŻENIE KARMICZNE:
Kto się nie przeciwstawia złu, ten je wspiera. Ten bierze na siebie odpowiedzialnośc karmiczną za to zło.
Życzę młynka karmicznego na miarę zakłamania! :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 02:53:53 »
Trzeba było zrobić zestaw tych próśb i sugestii, które przychodziły do Redakcji.
Redakcja zdaje się nie jest świadoma, że tą metodą rozwalone zostało forum CUD.
JESZCZE NIE JEST ZA PÓŹNO, by uwiarygodnić decyzję i poniższy wpis!
I proszę NIE WCISKĆ KITU, że rózne osoby kierowały do mnie jakieś prośby i uwagi!
Takich osób było raptem CZTERY (najwyżej 5, w tym 2 forumowych awanturników)! To JAKA TO REPREZENTACJA? A odeszła jedna, bo nie potrafiła sobie poradzić z nielojalnścią.

REDAKCJA jest proszona o oprzytomnienie i nauczenie się rachunków! :)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 03:01:41 wysłana przez Leszek.Zadlo »

AlohaState

  • Administrator
  • Wiadomości: 419
    • pozytywneinspiracje.com
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-17, 01:49:56 »
WAŻNA INFORMACJA:

Mimo próśb, uwag itp. do Leszka, kierowanych przez różne osoby, że nakręcanie się polityką obniża energie forum i powoduje odpływ ludzi, zniechęconych syfem, jaki zapanował od dłuższego czasu w wątkach politycznych i który rozlewał się często także na resztę watków - nic się nie zmieniło.
Przychodziły też do administracji prośby i sugestie o zrobienie porządku na forum. Administracja zgodziła się z zasadnością próśb.
Dlatego dzisiaj zostały podjęte kroki prowadzące do DETOKSYKACJI forum, przywróceniu wyższych energii i miejmy nadzieję - przetrzeźwieniu paru najbardziej aktywnych "politycznie" osób.

W związku z tym, aż do odwołania, postanowiono:

1) zamknąć wątki politykierskie i/lub zdecydowanie syfiące
2) zakazać tymczasowego poruszania wątków politycznych i wpisów powiązanych z polityką
3) zakaz uprawiania politykierstwa jest nieodwołalny; osoby, kóre nie widzą nic złego w stylu wpisów tego typu, jak wpis Leszka i tego (to są przykłady, takich wpisów było i jest dużo więcej), proszone są o oprzytomnienie. Myślę, ze najlepiej zadziałoby odstawienie na jakiś czas polityki i zajęcie się np.: regularną medytacją.

Szanowny użytkowniku forum - niezależnie od tego czy się zgadzasz z tą decyzją czy nie - prosimy o zaakceptowanie powyższych zarządzeń.
Osoby prowokujące i nie uszanujące zostaną potraktowane, jak kazda inna osoba wprowadzająca rozróbę i nieakceptująca regulaminu.




« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 01:52:56 wysłana przez almighty »

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-17, 01:46:25 »
pkrl5758

Cytuj
pkrl5758

[#]   « Marzec 16, 2015, 23:06:08 »
Cytuj
Ja mam nastepujace pytanie: skoro pojawia sie tutaj polityka, to wedlug mnie oznacza to, ze ludziom ,,wywala" w tym wlasnie temacie.

Moze zamiast zabraniania mowienia o polityce banujmy tych, ktorzy podrzegaja na korzysc danej partii lub osob z polityka zwiazanych natomiast jesli ktos komentuje polityke badz utozsamia sie z jakas frakcja, to w zaleznosci od kontekstu, niech to bedzie traktowane jako ,,wywalanka". To dobrze pokazuje, kto co ma do przerobienia bo za wspolczesna polityka i wydarzeniami ida poprzednie wybory, intencje, wtedy mozna latwiej oczyszczac.

Tak mi sie wydaje :).




Gdy  zacznę  pisać  o  sporcie  , to  czy  będzie  znaczyło że  mi  wywala ?

Dlaczego  chcesz  banować  Leszka ?

Tylko  dlatego ,że  pisze  pozytywnie o  Kukiźie .

Jeżeli  osoba , która  chce  wiedzieć  co  się dzieje  w  polityce , gospodarce , mocno się tym  interesuje  to  znaczy ,że  ma  coś  do przerobienia ?

Czy na wszystko  trzeba  patrzeć  pod  kątem ,,przerabiania " ?

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 01:36:19 »
Jesli ludzie pojda za Leszkiem i dla niego tu sa to moze kto inny powinien sobie ustawic forum w jeden dzien, zamiast żerowac na jego popularnosci.

kopergamin

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 01:18:45 »
moja prognoza: oczywiście ludzie pójdą za Leszkiem, ale za 2-3 lata będzie znowu to samo, powtórka z rozrywki, i może dopiero po kilku takich fochach, wpadnie wreszcie na to, że to nie są spiski przeciw niemu, lecz to on sam ma w sobie coś mocno niepoukładane czy nieuzdrowione, czego teraz nie widzi lub nie chce widzieć

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 01:06:35 »
Cytuj
Jeśli do tygodnia Lynd Seagull nie zostanie pozbawiony uprawnień moderatora, a jego pupilek kopergamin nie zostanie zbanowany

W takim układzie w którym deklaruje się  że ma to być stricte duchowe forum trudno zrozumieć dlaczego uzyskuje poparcie ze strony moderatora obecność i aktywność kogoś kogo jedynym celem zdaje się być negacja tego wszystkiego, ale może się mylę w moim odbiorze?,  bo ostatnio nie śledzę zbytnio uważnie aktywności kopergamina i może wnosi coś duchowego poza narzekaniami, które mi się przewinęły gdzieś tam przed oczami i wrażeniem satysfakcji że dopieka Leszkowi

rozumiem Lynda który jako zaangażowany aktywnie w jakość tego forum , kieruje się tu wizją-ideą
otwartości na różne poglądy i opcje , ale ten wybór i oficjalne wsparcie  dla takich osób , gdzie w tle raz po raz zupełnie jawnie przewija się satysfakcja z tego że swoją obecnością wywołują ogólne zamieszanie a personalnie udaje im się dopiec Leszkowi, powoduje wywoływanie różnych dyskusji poza duchowych, osobiście mi to nie przeszkadza, ale  nagle okazuje się że w imię tak pojętej otwartości akurat ci którzy krytycznie ustosunkowują się do obecności takich osób i reagują na to  tutaj - są ograniczani, więc może warto by się zastanowić  jakim ma być profil tego forum i zaobserwować jak sprawdza się , to co się dopuszcza w związku z tym , tak w praktyce - czyli spawdzić to na wejściu , kogo i co się tu wpuszcza oraz odgórnie chroni i  popiera i jak się to ma dopozostałej reszty , a nie tylko dusić  i ograniczać to co jest w środku , najlepiej bez większego rozróżniania dla wygody moderatorów

Nawiązując do tego wątku który mi wyparował na forum - jest to nierozwiązany w mikro skali taki powszechny również w skali  makro problem wielopoglądowej/wielokulturowej otwartości który słabo się sprawdza w momencie gdy wchodzi w tą przestrzeń jakiś nurt który u swej podstawy jest oparty na kompletnie nietolerancyjnych własnych mitach ( np. związanych z fanatyzmem metod naukowych) jako jedynie słusznych  i wykorzystuje tolerancję do pasożytnictwa i destrukcji tego otwartego układu

mam nadzieję że nie zostanie to potraktowane jako politykowanie czy politykierstwo cokolwiek miałoby to znaczyć :-)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 01:09:01 wysłana przez Frisky »