Autor Wątek: Badania radiestezyjne  (Przeczytany 17981 razy)

małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-03-30, 14:55:35 »
Tom,

Takie programowanie energetyczno-mentalne działa na jakiś czas, potem trzeba je odnawiać i podtrzymywać.
Założyłam odpromiennik, który poradził sobie z tym czymś w pokoju :).

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-30, 06:33:59 »
Neutralizatory KG 110 i 130 działają również na szlaki astralne, choć nie zawse.
Dlatego dobierając sobie odpromiennik radiestezyjny (neutralizator) lepiej korzystać z pomocy doświadczonego radiestety.

Pomysły Toma sa bardzo dobre, jednak warunkiem wstępnym do ich zastosowania jest założenie wcześniej ekranu radiestezyjnego, jeśli to ma być trwała ochrona. Jesli trwająca 24 - 48 godzin, np. w hotelu, to nie trzeba zakładAĆ NEUTRalizatora.

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-03-30, 00:17:28 »
Małgosia
nie wiem czy temat z pokojem jeszcze aktualny, ale...

jeśli pracujesz wahadłem OM, możesz spróbować z jego pomocą  (w tym wypadku chyba lepiej szpiczastym)
utworzyć ochronę energetyczną wokół mieszkania, czy też pokoju
polecenie np. takie: " stwórz ochronę wokół ........... przed wszelkimi negatywnymi energiami, podłączeniami i ingerencjami"
obracając wahadłem, rzecz jasna w prawo :), można wizualizować jak powstaje piękna kula świetlistej energii wokół np. pokoju.
innym sposobem może być ochrona pomieszczenia za pomocą Reiki



małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-03-29, 21:59:51 »
Odpisuję tu na pytania Marylki do mnie dotyczące odpromienników. Odpromienniki te nie są jonizatorami. Neutralizują szkodliwe działanie cieków wodnych i innych nieciekawych energii, nie emitują jonów.

1. Odpromiennik UFO.
Można go mentalnie programować, może dlatego że posiada znaki atlantydzkie, takie urządzenia są wtedy otwarte na złapanie z nimi telepatycznego połączenia. Programuje się go w zakresie jego działania, czyli, by neutralizował działanie cieków wodnych, tworzył pole ochronne przed myślokształtami z zewnątrz itp.
Na przyciąganie kasy programuje się swój splot, nie neutralizator  ;).

2. Małe, drewniane, okrągłe neutralizatorki działają same z siebie i nie wymagają programowania, choć programowanie im nie zaszkodzi - można wtedy wzmocnić ich działanie własną ochronną energią mentalną.

3. Okrągłe neutralizatory z kamionki nie wymagają kodowania, działają stricte na zasadzie promieniowania kształtu. Średnie powinny działać również na szlaki astralne.

WojtekD

  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-27, 09:06:51 »
Inna historia.

W moim mieście rodzinnym, w Gdyni po drodze do Tesco, zauważyłem że rozpoczęła się budowa.

Miejsce nie było, ani przytulne, ani lokalizacja fajna do mieszkania, bo przy drodze prowadzącej od Tesco.
Stwierdziłem, pewnie budują jakieś pawilony handlowe i chyba na całe szczęście, bo przechodząc czułem się nieswojo, nieraz zaliczając krótką migrenę, która znikała po oddaleniu się od tamtego miejsca.
O dziwo, podczas robienia wykopów, musieli wypompować sporo wody zanim zabrali się do budowy.
Po pewnym czasie powstał budynek mieszkalny - wielorodzinny, prezentował się upiornie pod względem energii.

Ostatnio, przechodziłem koło niego i zauważyłem że do tej pory nie sprzedali wszystkich mieszkań.

Co śmieszniejsze dom był budowany, około 10 lat temu!
Ludzie jednak czują że miejsce nie jest dobre, do mieszkania.

WojtekD

  • Wiadomości: 131
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-27, 08:35:59 »
Zadziwiający efekt widać po zwierzętach.
Kiedy przed przesunięciem szlaku i od promieniowaniem żyły wodnej, strach do zwierzaka podejść, bo gryzł i drapał.

A po zabiegach, robi się z niego sama słodycz, nawet domownicy przestają wszczynać niepotrzebnych kłótni.

Gdybym nie widział miejsca przed i po zabiegu nie uwierzył bym :)

Z powodzeniem rozpoznaję takie miejsca, gdzie przebiega żyła wodna i szlak astralnym.
Pół biedy jak ktoś usłucha rady, skorzystania z usług radiestety i osoby która przesunie szlak.

Przebywałem też w mieszkaniu w którym można było dostrzec jak to nazwałem dziury astralne, lub leje, a wszystko to pod sufitem, makabra. Można było zjechać z krzesła tylko siedząc tam.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-27, 06:48:19 »
Fragment korespondencji, jak otryzmalem od klienta:
"Przeczytałem artykuł o niebezpiecznych miejscach i nie mogłem pominąć artykułu o szlakach astralnych, i naraz znalazły uzasadnienie sprawy, które nurtowały mnie od pewnego czasu!

Mieszkam wraz z żoną (psem i (kotem - który pojawił nie na mojej drodze i któremu uratowaliśmy wraz z żoną życie - (osobna długa historia) na osiedlu domków czterorodzinnych w wiosce Czmoń ok. 26km na południowy-wschód od Poznania.Osiedle powstało w roku 2010.
Od samego początku występowały problemy z adaptacją mieszkań, póżniej można było obserwować próby zawierania bliższych znajomośći między sąsiadami, które po zaskakująco krótkim czasie i deklaracjach koleżeństwa nie rzadko kończyły się karczemnymi awanturami.Obserwuję także wyjątkowo mizerny wzrost sadzonych na ogrodach przy domowych roślin i krzewów lub ich szybkie obumieranie.Postępuje ilość rozwodów wśród "nowej" miejscowej społeczności (ok. sto rodzin)"

Prawdziwy koszmar spowodowany nieprzemyślanbą lokalizacją całego osiedla.

dscorpio10

  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-02-08, 20:35:32 »
hehe fakt :)

Inga

  • Gość
[#]   « 2013-02-08, 14:28:41 »
.skojarzyl mi sie z dyktatorem Lukaszenko:)

Bo jest równie waleczny jak Łukaszenko

dscorpio10

  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-02-07, 23:31:38 »
hmm pamietam jego wypowiedzi z forum cudownego portalu. Mozna powiedziec ze ma radykalne poglady i nie boi sie ich glosic :)

Semira

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-02-07, 12:31:52 »
Dzieki:)Juz sobie zerknelam na Jego stronke,fajne ma niektore modlitwy.Chcialam tez Was zapytac o zdanie bo jak go pierwsze zobaczylam to poczulam lek..skojarzyl mi sie z dyktatorem Lukaszenko:)

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-02-07, 10:23:49 »
Pozytywniej go odbieram mimo wszystko, jakby bardziej wyciszony :)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-02-07, 10:19:25 »
Toż to Sławomir Majda :D

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-02-07, 10:18:11 »
Semira,
ten pan jest ze starego cudu, można go odnaleźć tam pod imieniem i nazwiskiem. Jest postacią... dość polaryzującą ;)

Semira

  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-02-05, 23:31:14 »
Zna ktos tego Pana z filmikow kto waha wahadelkami?Ciekawie mowi,ale nie wiem  na ile to jest wiarygodne..

http://www.youtube.com/watch?v=dDW4ueHtH_E