Autor Wątek: Badania radiestezyjne  (Przeczytany 17988 razy)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 21:45:54 »
Poczuje się spełniony w temacie.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-14, 21:44:34 »
Matek

Jedno OBE mi wystarczy. Tak jak wystarczyło mi jedno LD po miesiącach ćwiczeń i zapisywania dziennika snów. Do następnych już nie ćwiczyłem. Same przyszły i poszły. Nie mam parcia jak poczuje się w czymś spełniony :)

a czego ty się spodziewasz po tym OBE? jaki CUD wtedy ma nastąpić wg Ciebie ??? :-d

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-14, 21:35:48 »
DarkAngelbubu

Niech  się  Tobie spełni - już teraz.
Pozdrawiam

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 21:02:34 »
Matek

Jedno OBE mi wystarczy. Tak jak wystarczyło mi jedno LD po miesiącach ćwiczeń i zapisywania dziennika snów. Do następnych już nie ćwiczyłem. Same przyszły i poszły. Nie mam parcia jak poczuje się w czymś spełniony :)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 20:59:13 »
Mariusz :)

Dla mnie pikuś to wizualizacja i wchodzenie w hipnagogi. Poświęciłem na to trochę czasu ale się udało i teraz to dla mnie pikuś :)
Ale dla tego mnie sprzed lat to nie byłby wtedy pikuś tylko wielkie halo :D

Pamiętam pierwsze LD jakby było wczoraj. To mnie też napędza. Na razie OBE to dla mnie wielki PIKUś :D.
 
 

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 20:55:15 »
ja tu widzę tylko jedną osobę która sobie z tym nie potrafi poradzić ; )

Można tak rzecz ująć :0
Jeśli jednak ktoś twierdzi, że sobie z tym radzi a potem wychodzi, że nie umiał tylko się przechwalał bo uważał się za niewiadomoco,  to wychodzi jednak, że ...sam wiesz co o tym sądziłem i sądzę  ..:D

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 20:49:00 »
Tom
Taki temat miałem do przerobienia po pierwszych sesjach Regresingu lata temu.
Nie mam juz ochoty uciekania z materi w świat astralny. Po wielu latach LD oraz wyuczenia wchodzenia w astral poprzez hipnagogi które potrafię sam wywołać nie widzę įżadnego sensu w uciekaniu z jednej rzeczywistości w drugą.
Mam je obie na codzień.

Problem mój tkwi w poznaniu.
Drażni mnie do granic niemożliwość poznania czegoś co wiem, że mogę a nie potrafię doświadczyć.
Kiedyś OBE potrzebne mi było do pokonania lęku przed śmiercią ale lęk ten praktycznie zanikł.
Obsesja doświadczenia  pozostała :)

matek

  • Gość
[#]   « 2015-12-14, 20:37:59 »
Obawiam sie, ze nawet kiedy Bubu juz doswiadczy OBE, to bedzie chcial doswiadczyc OBE. Nie kolejnego OBE, tylko tego prawdziwego OBE;)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-14, 20:34:39 »
Bubu

Wiesz co - jest takie powiedzenie "im dalej w las tym więcej drzew". Samo wyjście z ciała to pikuś. Dopiero potem zaczynają się kłopoty. Bo jak masz źle ustawioną podświadomość to może ci się to OBE skończyć w 3 sekundy. Albo możesz podoświadczać czegos ..... niewyraźnego. Z twoimi oporami to raczej tak będzie wyglądało. Ja jak miałem jedno z pierwszych OBE to mi PŚka stworzyła wizję jakichś kotów co mi chciały wskoczyć do ciała jak się oddalę i musiałem do niego wskoczyć żeby im nie pozwolić go zająć :-)

Najsensowniejsze doświadczenia z OBE jakie miałem polegały na tym, że po wyjściu koncentrowałem się na Bogu. Dostawałem wtedy fajne inspiracje - dużo lepszej jakości klarowniejsze i konkretniejsze niż te na jakie byłem w stanie się otworzyć w dziennej świadomości.

O doświadczeniach, w których w OBE chciałem zaspokajać swoje zachcianki nie ma co nawet wspominać - taka kiepska jakość.

Na twoim miejscu próbowałbym w LD koncentrowac sie na Bogu. Ale nie w ten sposób, że upatrzyłeś sobie jakieś pytanie o wymuszasz na Nim odpowiedź bo wtedy to zwykle nie działa. Raczej w ten sposób że się otwierasz i dostrajasz do tego co On ma do zaproponowania. LD to prawie jak OBE

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-14, 20:04:59 »
Cytuj
Jest to "obsesja" z którą jak dotąd nie umie sobie nikt poradzić.
ja tu widzę tylko jedną osobę która sobie z tym nie potrafi poradzić ; )

Tom

  • Wiadomości: 255
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-14, 19:56:33 »
DarkAngelbubu

Ta "obsesja nt. OBE"... Może to kwestia nieakceptacji materii?
Taka tęsknota za niematerialnym światem i pochodna chęci ucieczki z materii? (jak się nie da uciec całkiem, to może chociaż trochę w nocy ;)
ale pewnie już ten temat brałeś pod uwagę :)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 19:40:43 »
Matek, Darek :)

Temat mojego OBE jest/był/będzie  wałkowany od ponad 20lat na różnych grupach o forach.
Był jedną z pośrednich przyczyn upadku poprzedniego forum.
Kto ma wiedzieć to już wie od dawna.

Jest to "obsesja" z którą jak dotąd nie umie sobie nikt poradzić.
Leszek próbował.
Jeden pseudo Awatar z Mauritiusa poległ na temacie ;)
Szukałem rady osobiście, mailowo lub listownie u różnych osób, Mistrzów.
Próbowały mi pomóc dziesiątki osób.
Wzywałem wszystkie mi znane istoty duchowe z obu stron.
Boga.

I nadal nie wiem co jest nie tak.

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-14, 18:13:42 »
Bubu
może wątek otwórz badania nad Bubu, serio, niech się wypowiedzą ci poukrywani na forum mistrzowie, co tylko czytają i coś podpowiedzą, bo tak w gąszczu wątków, to raczej chyba nie.
Można Lecha zapytać na początek, no chyba, że już pytałeś i temat pójdzie

matek

  • Gość
[#]   « 2015-12-14, 17:36:20 »
Bubu,

a dlaczego w ogole tak bardzo chcesz tego OBE? Nie zadaje tego pytania w sensie zebys sobie odreagowal, tylko ciekaw jestem dlaczego to takie wazne dla Ciebie?

Ja naprzyklad nie mialbym nic przeciwko zeby sobie polatac tu i tam, ale bardziej ze wzgledow informacyjnych ze tak powiem, odwiedzilbym sobie pare miejsc na Ziemi, w Ziemi i poza Ziemia:)To znaczy widze w tym praktyczny sposob na zdobywanie informacji.
Natomiast do szczescia czy oswiecenia nie wydaje mi sie to potrzebne.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 17:03:22 »
Darek
a znasz takiego dobrego czującego ?