Autor Wątek: Badania radiestezyjne  (Przeczytany 18003 razy)

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-12, 20:54:58 »
Napisalam, ze nie jestem pewna swiadomie moich intencji....bo moga byc nieczyste lub nie takie dobre jak bym chciala. Bo jetem tylko czlowiekiem i mam rozne intencje. Uszanowalam jego wole, ze nie chce mojej pomocy i to jest ok, ale zeby reiki byla zla sama w sobie to nie. Zgadzam sie z tym, ze mozna atakowac i byc atakowanym za wszystko, za odmienne poglady chociazby. Inicjowanie, podpinanie sie, kradziez energii i inne obzydliwe podstepy tez mi sa znane i nieraz ich doswiadczalam.
Wiec wiem, ze sa wszedzie ludzie ktorzy pomagaja i szkodza bo maja takie intencje. Jednak wiem ze sa ludzie ktorzy potrafia dobrze poslugiwac sie energia reiki i robia to profesjonalnie nie szkodzac innym.
Ps. Nie posylam nikomu nic jesli mnie wyraznie o to nie poprosi....po co sie starac i ludzi na sile uszczesliwiac, oni tego nie chca wiec nie zmuszac.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-12, 08:45:52 »
a jeszcze tak mi się skojarzyło : związek intencji z narzędziami i metodą działania,

 jeżeli weźmiesz ręczną maszynkę do mielenia mięsa siądziesz na niej i zaczniesz kręcić to za daleko nie zajedziesz ,ale gdy wsiądziesz na drezynę i zaczniesz ja uruchamiać ręcznie  to przełoży się to na oczekiwany efekt ruchu w kierunku wytyczonym przez tory

w przypadku Reiki byłaby to taka drezyna wraz z torami - czyli przekazana metoda i narzędzie  - uruchamiane za pomocą świadomej intencji, w tym działania dla dobra czy uzdrawiania siebie innych etc. , gdyż cały ten system jest na mój gust zbudowany w ścisłym związku ze strukturą energetyczną i  duchową człowieka (jak i wszystkiego co jest przejawione),  również jego powstanie jak i działanie  wiąże się z  intencją odkrycia, przejawienia i rozwinięcia pełni boskiego potencjału znajdującego się w człowieku (jak i wszędzie), dla wszelakiego dobra - czyli jest to system ściśle ukierunkowany (stoi na takich torach prowadzących w tym a nie innym kierunku) a praktycznych zastosowań tego jest bez liku

więc jeżeli towarzyszą temu inne intencje i nakładki to mają one jakiś tam uboczny wpływ, ale sam ten  system i tak będzie dążył, jakby z natury swojej konstrukcji, do ich usunięcia i prowadził w określonym kierunku - wpisanym w ten system, (może być że wolniej i z zakłóceniami),

najlepiej jak nie ma w nim różnych strukturalnie dopiętych dodatków gdyż wtedy drezyna może zatracać swoje właściwości jezdne ; ) albo metoda może przekierować użytkownika za pomocą tak wbudowanego modyfikatora- zwrotnicy, na inne tory i w trochę innym kierunku

ale to jest powszechne zjawisko - wiele przekazów duchowych a chyba w wszystkich religiach zostają mniej lub bardziej zmodyfikowane - najczęściej dokonuje się to szybciej niż wolniej - co nie znaczy że wielbiąc Boga w tych systemach nie można się oświecić, czyli znowu sprowadza się to do siły wpływu świadomej intencji, która sama w sobie jest bardzo silnym modyfikatorem ( czyli nawet stosując błędne i wypaczone metody może służyć to dobru)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-11, 19:54:10 »
Moj maz tez mnie oskarzyl, ze mu szkodze i wysylam mu " zla reiki" wiec mozna sie przekonac jak ludzie bronia sie przed pomoca. Ok, mozliwe, ze moje intencje nie do konca sa ok, ale reiki nie mozna zaszkodzic i jeszcze wysylajac komukolwiek zastrzegam, ze ma wolna wole i nie musi jej przyjmowac. Jednak ludzie bronia sie i trzeba to uszanowac.

co do tych intencji:
przecież robisz to z intencją uzdrowienia , pomocy , czy najwyższego dobra, działasz zgodnie z tą intencją , mieszanie w to nieuświadomionych intencji i przejmowanie się tym nie ma sensu - każde działanie związane jest głównie z intencją która je uruchomiła -  idziesz czasem do sklepu choć ci się nie chce ?  to jest takie  działanie u którego podstawy leży intencja pójścia do sklepu , a to że towarzyszą temu sprzeczne intencje jest mniej ważne... bo jednak idziesz w tym kierunku nadanym przez świadomą intencję - dokładnie tak samo jest choćby z  przekazem Reiki, jako ukierunkowanym działaniem ( na podłączenie się z Absolutem i pewnym zakresem jego mocy z jednej strony na przykład przy pomocy symboli Reiki  i przekazywaniem tej dobroczynnej energii innym dla ich dobra)  , a ewentualne sprzeczne intencje są do uwolnienia, a nie doszukiwania się winy w sobie czy brania odpowiedzialności za cudze lęki, oskarżenia i objawienia : )
więc odrębną kwestią jest działanie i związane z nim intencje , a odrębną odbiór tego ( zależny od filtrów, oczekiwań, odczuć, otwartości etc.) oraz odtwarzanie się karmicznych rzeczy w takiej relacji, które na przykład wychodzą na wierzch by zaniknąć

świadoma intencja działania dla dobra i związane z tym zaufanie są tu kluczowe, gdy zabraknie tego pierwszego jest to działanie na szkodę innych, gdy brakuje tego drugiego wkradają się wątpliwości które otwierają drzwi dla negatywnych objawień, wpływów/ podłączeń, czy też tworzą blokady

a jeszcze tak mi przyszło: jeżeli w związku pojawiają się oskarżenia itp. , to można wykonywać Reiki na uzdrowienie i zharmonizowanie takiego związku : )
« Ostatnia zmiana: 2015-12-11, 20:01:21 wysłana przez Frisky »

Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-11, 19:34:25 »
" ale reiki nie mozna zaszkodzic "   Czy koleżanka jest tego pewna czy tylko nasłuchała się "reklamy" w stylu tego co pisało na ścianie ?
Ja miałem potworny atak energetyczny wczoraj w nocy za to co napisałem tu o tym systemie. Horror ... kilka ciemnych istot energetcznych wyciągało mnie na siłę z ciała. Wezwałem Boga Najwyższego o pomoc i natychmiast odpuscili. To daje do myślenia.
ABSOLUTNIE NIE SCIEMNIAM. NIE MAM Z TYM NIC WSPÓLNEGO. STAWIAM TYLKO SŁOWO "POMYŚL" ZANIM WPADNIESZ.

A co gdyby mąż miał rację i odczuł coś złego w tym co mu przekazałaś to co ? Chyba nie zastrzegasz sobie że tylko Ty masz rację.
Do mnie była podpięta mistrzyni która mnie inicjowała. Wiele lat. I dopiero ok roku temu pewna kobieta /zaufało Jej wielu/ która jest w tym dobra powiedziała mi o tym i odcięła te nici.
« Ostatnia zmiana: 2015-12-11, 19:39:32 wysłana przez Kornel »

Jolanta 16

  • Wiadomości: 710
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-11, 16:01:32 »
Moj maz tez mnie oskarzyl, ze mu szkodze i wysylam mu " zla reiki" wiec mozna sie przekonac jak ludzie bronia sie przed pomoca. Ok, mozliwe, ze moje intencje nie do konca sa ok, ale reiki nie mozna zaszkodzic i jeszcze wysylajac komukolwiek zastrzegam, ze ma wolna wole i nie musi jej przyjmowac. Jednak ludzie bronia sie i trzeba to uszanowac.

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-09, 23:31:20 »
Ja sobię co jakiś czas przypominam po co się tu odrodziłem i okazało się, że przywiązany do ziemi ... tej ziemi, ale byłem rolnikiem ;)
Mogłem iść w winogrona we włoszech to nie tutaj mnie zostawiło ;)
Zawsze jednak mogę się przeprowadzić i pracuje nad tym gdzie mi będzie dobrze więc pewnie kiedyś pś się przekona gdzie jest lżej żyć to przysle kartkę ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-09, 23:27:49 »
Może wreszcie ludzie zaczną mądrzeć i słowo EKSPERT przestanie im się kojarzyć ze słowem "członek" ulubionej przez nich partii? :)
Mam nadzieję :)

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-09, 23:24:20 »
No ostatnio mam jakieś wrażenie, że już nigdy się w tym kraju nic nie zmieni.
Pojedyńczy ludzie tak ale naród to aż mi się wizje pojawiły gdy odrywali kawałki kraju z innymi królami szwecji, bo nasi byli nie na ręke chyba tu już tak zawsze będzie.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-09, 23:20:13 »
To nie pech, To świadoma i celowa propaganda kościelna, która jest wynikiem "walki o dusze z diabłem", albo "walki duchowej".
Teraz będzie się to nasilać, bo ministrem zdrowia zostal głowny spec od zwalczania szatana w medycynie :)
« Ostatnia zmiana: 2015-12-09, 23:22:34 wysłana przez Leszek.Zadlo »

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-09, 23:15:34 »
Kornel
Wiesz swoje i ok.
Bałbym się raczej tego "zaufanego".
Szkoda, że Reiki ma takiego pecha w tym kraju jak nie trudne początki, to jak to pisał Leszek "plaga reiki" i tak w koło.
Pozostaje tylko jeszcze rozsyłać meile na priv z ostrzeżeniami jak za dawnych czasów RD na cud ;)
Olać temat sam się obroni.

Leszek,
nic dodać nic ująć ;)
choć na forach bez zmian.
« Ostatnia zmiana: 2015-12-09, 23:21:17 wysłana przez J034 »

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-09, 23:13:35 »
Co Wy tu za herezje wypisujecie?
Odkąd Sławomir S jest autorytetem w dziedzinie rediestezji i wahadełkowania? W jego przypadku, rzeczywiście, mogą go nawiedzać duchy, kiedy pracuje z wahadłami. Nie jego jedynego, zresztą. Ale to wyjątek, a nie reguła. Takie przekierowanie wynika z błędnego zaprogramowania podświadomości! Słąwek jest samoukiem i nie pozwolił się nikomu zweryfikować. No to teraz płaci za to cene. Gorzej, że miesza innym w głowach!

Co do Ozyrysa białych energii, jest on tak skonstruowany, żeby nie emitował energii szkodliwej (zieleń ujemna).

Ja używam wahadeł od Tulika i nie tylko ja odczuwam ich POZYTYWNE działanie. Odczuwa je mocno również większość moich klientów (to kwestia indywidualnej wrażliwości, a nie działania wahadła).
Jest takie powiedzenie: nie ważne, jak długo sią wahadłam waha. Ważne, KTO waha :)

UNIWERSALNA ZASADA:
Wahadło kręcąc się w prawo (zgodnie ruchem wskazówek zegara) NADAJE! Kręcąc się w lewo ODBIERA energię!


W temacie reiki
Znów są to kwestie ZAPROGRAMOWANIA podświadomości!
Na wlasnej skórze doświadczyłęm DOŁADOWANIA energią podczas przekazów reiki. A słyszałem też, że niektózy Mistrzowie kradną energię swoim klientom, żeby się wzmocnć. Jednakże TO NIE JEST REIKI, tylko WAMIRYZM energetyczny! To są zupełnie rózne praktyki!
Podobnie też zdarzyło mi się spotykać Mistrzów reiki opętanych, szkodzących świadomie i celowo osobom, które uznały za swoich konkurentów. To też nie jest reiki, tylko OPĘTANIE! Nie spotkałem natomiast nikogo, kto by przechodził inicjacje reiki z intencją szkodzenia innym! Zresztą, używając reiki, nie da się szkodzić!

Proponuję więcej uważnosci i rozsądku podczas opisywania praktyk z energiami!

PS
osoby, które używają urządzeń typu Inergetix i podobnych, doczekały się, że ludzie potrafią wydać ponad 60.000 zł tylko po to, by tych urządzeń używać do szkodzenia "wrogom". To pokazuje skalę determinacji ludzi złych i niemoralnych!
Uspokoję, że powstały programy, których celem jest chronić użytkowników urządzeń przed takimi atakami!


Siostra Mariusza jest Mistrzem Nauczycielem reiki. Wiele lat temu ją nawet spotkałem osobiście. Nie wiem, co za bzdury o niej piszą, ale prawdą jest, że DOSTAŁA ZAKAZ ZAJMOWANIA SIĘ REIKI od swoich przełożonych, ktry wierzą, Że reiki to dzieło samego szatana!
« Ostatnia zmiana: 2015-12-09, 23:16:51 wysłana przez Leszek.Zadlo »

Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-09, 22:52:58 »
I jeszcze jedno - dopóki działasz z reiki, "dajesz" , przekazujesz innym jest wszystko w porządku. Każdy zainteresowany skubnie swoją działkę i jest OK. Ale spróbuj przestać , nie przekazywać dalej co dopiero zobaczysz w co wdepnąłeś / wdepnęliśmy/
TO NIE SĄ MOJE RACJE. Ktoś inny , godny zaufania to dostrzegł i wyjasnia mechanizm tegoż.
Skoro już wiesz to zaczniesz szukać i chcieć wiedzieć więcej niż to co od początku reklamowano i wcisnieto w to zakonnicę Mariuszę Bugaj.

Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-09, 22:33:55 »
Nie licytujmy się kto co i ile. Wystarczy jeżeli wspomnę że jestem w temacie od 1993 roku , reiki 1994 i chwała Bogu że tylko I stopień.

"nigdy nie miałem podejrzeń, że Reiki czy wahadła zabierają i oddają sprzedawcy energię ci ludzie też tego nie odczuli gdy robiłem to na odległość dlatego jak jesteś pewien, że tak działa Reiki"

.... w takim razie to jeszcze przed Tobą.

pozdrawiam serdecznie
« Ostatnia zmiana: 2015-12-09, 22:37:27 wysłana przez Kornel »

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-09, 19:31:13 »
Nie odbierz tego jako "zemstę", ale naprawdę życzliwą radę, nie baw się w RD.
Poważnie jest duże prawdopodobieństwo, że ci się do końca pomiesza.
Jestem po dwóch stopniach Reiki od 15 lat, biegle posługuję się wahadłem od ok 10 lat.
Wahałem ludzi na cud wielokrotnie z wynikami identycznymi lub podobnymi co Leszek bez opłat więc nie możesz mnie podejrzewać o wmawianie komuś czegoś.
O używaniu emitorów których się tak boisz nie wspomnę wraz z reiki, wahadła ATL i paru innych moich patentów testowanych również za darmo na paru osobach z tego forum z potwierdzonym pozytywnym efektem i nigdy nie miałem podejrzeń, że Reiki czy wahadła zabierają i oddają sprzedawcy energię ci ludzie też tego nie odczuli gdy robiłem to na odległość dlatego jak jesteś pewien, że tak działa Reiki, a wahadła napawają cię podejrzeniami, pozostaw RD i sprzedaj wahadła, bo faktycznie możesz sobie zaszkodzić.


Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-09, 14:05:21 »
Oto Twoje trzy wersy chłopie :)

"Byłeś na tych kursach i takie rzeczy zrozumiałeś ?
O reiki widzę wiesz tyle samo.
Byłeś na inicjacji reiki ? "

-----------------------------------

Ja nie opowiadam co rozumiem a co nie. I w co mam wierzyć.

 Ja poddałem dyskusji temat czy wiemy - nie patrząc na to co mówią wykładowcy - oni sprzedaja swój towar

 -czy wiemy jak to do końca działa. Bo na pewno nie tak jak się powszechnie mówi.

Innymi słowy - na scianie pisało DUPA - i co - wierzymy ze to naprawdę jest dupa ?

Dla jednych jest dla innych nie.
Nie zamierzam więcej nad tym dyskutować.

pozdrawiam serdecznie