Autor Wątek: Badania radiestezyjne  (Przeczytany 17989 razy)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 17:02:30 »
Obsesja ? To coś w rodzaju jakby Kaczyńsk pił 5l mleka dziennie bo Mu Szatan obiecał , że zostanie Prezydentem Rosji jeśli urośnie ?

ok.mam obsesje :)

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-14, 16:51:48 »
w sumie krótka gadka z dobrym czującym, widzącym może pomóc, na coś zwrócić uwagę w tym temacie
to OBE to jakaś obsesja chyba hehe

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 15:48:34 »
Próbowałem przez lata z każdej strony. Jedyny lęk jaki wywalał to, że natychmiast po OBE się Oświecę.

Lęk odreagowałem. Obe nadal nie ma.

Na marginesie..od czasu do czasu jak proszę różne byty i Boga o OBE..to przybywają i starają się wyciągnąć ale inne osoby w domu a nie mnie. Ostatnio przedwczoraj!!
Ja mialem tylko fake-awake :)

To zaczyna być irytujące.

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-14, 14:24:17 »
sam napisałeś, warto zadać te nielubienie, czy olewanie w stosunku do siebie.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 14:17:32 »
Darek :) rozwiń temat  bo nie wiem w jakim sensie ?

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-14, 13:36:03 »
sam się olewasz

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 10:18:31 »

Ja miałem potworny atak energetyczny wczoraj w nocy za to co napisałem tu o tym systemie. Horror ... kilka ciemnych istot energetcznych wyciągało mnie na siłę z ciała. Wezwałem Boga Najwyższego o pomoc

Jak Ty sobie wyrobiłeś takie układy ? Ja Wzywam co się da z Bogiem na dokładkę i nikt mnie nie słucha. Uważam, że to nie jest w porządku.

Ktoś mnie tam na górze nie lubi czy olewa ?



Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 04:35:39 »
GDZIE JEST ADMIN?
TO NIE JEST WĄTEK NT. REIKI!

Proszę to przenieść do włąściwego wątku!

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-12-14, 04:34:48 »
Kornel napisał:
"Ja miałem potworny atak energetyczny wczoraj w nocy za to co napisałem tu o tym systemie. Horror ... kilka ciemnych istot energetcznych wyciągało mnie na siłę z ciała. Wezwałem Boga Najwyższego o pomoc i natychmiast odpuscili. To daje do myślenia."
1. Czy masz pewność, że to był atak za to?
2. Czy masz pewność, że to było reiki?
3. W jaki sposób nabyłeś tej pewności?
4. Czy nauczyleś się dzięki temu czegoś? Co zrozumiałeś?

PS  'W Sz... jest kilku opętanych Mistrzów reiki, którzy atakują co jakiś czas również mnie, w ten sam sposób. Ale to nie problem z reiki, tylko z opętaniem.

GRATULUJĘ SKUTECZNEGO SAMOEGZORCYZMOWANIA SIĘ :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-13, 13:56:41 »
a tutaj przykład badań teleradiestezyjnych przy okazji historii zaginięcia dziecka , film długi ale ciekawy z różnych względów, reklamowany jako kolejne osiągnięcie Jackowskiego ale nie za wiele tam wskazuje żeby było jakieś spektakularne ( mówi jedynie że dziewczynka nie żyje) , w tym wątku wrzucam bo pojawia się  tam taki właśnie radiesteta z wahadełkiem z kryształu górskiego i za pieniądze mówi co się dzieje z dzieckiem i odnajduje miejsce pobytu tej dziewczynki  na mapie z bardzo dużą dokładnością ... i nic z tego nie wynika , do tego jeszcze kilka innych wróżek i wróżów w akcji :
http://vod.pl/filmy-dokumentalne/przyszedl-czlowiek-i-wzial-online-za-darmo/tjdpv4#0

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-13, 13:27:12 »
Kornel
no ok, tak do tego podchodzisz , mnie interesowało w tym to w jaki sposób łączysz to jak sam piszesz  "Ja też nie wiem" z takimi przekoaniami  , i sprowadzasz to do takich a nie innych negatywnych ocen i tu wychodzi mi  zmiana nastawienia do tego, "nie wiedząc" można łączyć to z pozytywnymi opiniami, przykładami i osobami, czyż nie?

a przy okazji wątpliwości, kwestia zaufania do tych od których przejąłeś takie a nie inne poglądy oraz utraty zaufania do tych od których przyjąłeś Reiki, w innym przypadku.... "nie wiedząc" łączyłbyś to z pozytywnymi opiniami, przykładami i osobami , czyż nie? : )

więc mam pytanie
1. jak to się stało że utraciłeś zaufanie do tej osoby która ci to przekazała i do całej metody?
2. co przekonało Cię ( poza tym że ma to charakter spiskowo-demaskujący coś ukrytego) do uwierzenia w to co głoszą te osoby które przedstawiają to w negatywnym świetle? jakie argumenty stosowali ? poza tym że mówili żeby się od tego trzymać z daleka ( czyli uruchamiali siłę wyobraźni stosując tendencyjne niedomówienia)
3. czy poza wątpliwościami które narosły i wpływem osób które zmieniły twe nastawienie były jeszcze jakieś inne przyczyny?

jeszcze interesuje mnie to:
Cytuj
W czasie mojej inicjacji wszystko było ukryte i o tym piszę
i
Cytuj
Po drugie ostatnimi czasy wraz ze wzrostem rezonansu Schumana na ziemi wzrasta też samoświadomość i zdolność głębszej analizy naszego istnienia. Przynajmniej u mnie. Stąd moje wątpliwości
czyli

4. na ile wzrosła u Ciebie  wiedza na temat działania i znaczenia tego rodzaju znaków,  po tym jak je, rozumiem że dość dawno, poznałeś i w związku z tym wzrostem świadomości o którym piszesz, a który - co ciekawe dla mnie - łączysz ze wzrostem  wątpliwości raczej, a nie  wiedzy i poznania, że o wzroście zaufania nie wspomnę ( bo zdaje się, że nie ufasz też tym nowym alternatywnym opcjom i rozważasz je na zasadzie "być może" - jeśli się mylę to mnie popraw)

i jeszcze ostatnia kwestia:
Cytuj
Po pierwsze nie zaliczam reiki do bardzo złe - to Ty tak napisałeś i wyciągnąłeś niewłasciwe wnioski.
jeżeli ktoś mi pisze że jest to system w którym naznacza się ludzi zniewalającymi znakami własności jak bydło , to wydał mi się taki wniosek naturalny, skoro nie  to

5. co widzisz pozytywnego w tym systemie Reiki co sprawia że mimo tego naznaczania i zniewalania nie jest dla Ciebie systemem bardzo złym?


Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-13, 11:46:27 »
Kornel
to o co piszesz to pewna osobista  historia stworzona jako zlepek różnych zapożyczonych od innych i skojarzonych przez Ciebie informacji i własnych wyobrażeń,
głównie opowiadasz tutaj o tym komu ufasz, a komu nie i na tej podstawie to klasyfikujesz i  interpretujesz, pomijając te osoby:

1.  jest tu ciekawe wyobrażenie piętnowania bydła, a czemu nie przekazywania aktywnej mapy która umożliwia łatwiejszy kontakt Boskością ?  jak śpiewał ktoś kiedyś w popularnej piosence "szczęśliwej drogi już czas, mapę Reiki  w sercu masz"? no właśnie dlaczego nie, a dlaczego akurat naznaczanie i skojarzenia z niewolnictwem? ok, więc  jak takie niewolnictwo się przejawia w praktyce? oczywiście gdy pominiemy takie wyobrażenia że tak się dzieje choć tego nie widać,

Cytuj
Frisky - a kto powiedział ze  ma być widać ? Wiele rzeczy w naszym zyciu dzieje się i tego nie widać. Są jeszcze inne pozazmysłowe doznania na których opieramy swe opinie i kształtujemy osobowość

2. to że robili tak  kapłani Atlantydy nie znaczy że tak samo jest z Reiki, no chyba że to połączysz, ale czemu tak to łączysz? to że Leszek potwierdzał coś w sprawie Atlantydy, chyba raczej nie oznacza że potwierdza również, że tak jest w przypadku Reiki ( rozumiem ze uznajesz tak bo to sobie skojarzyłeś) a z tego co kojarzę to Leszek uczestniczył też w inicjacjach reiki ( nie pamiętam czy tylko jako obserwator czy zwykły uczestnik) i jakoś nie łączył tego ani nei oceniał na Cudzie w taki sposób jak sugerujesz

co do znaczenia znaków Reiki to oczywiście że ludzie przejmowali je na zasadzie zaufania i przyjmują też jakieś dokoptowane do tego systemu wymyślone przez różnych ludzi, wtedy trudno było to sprawdzić przed ale teraz jest to ogólnie dostępne - więc poznanie znaczenia tych oryginalnych symboli i znaków ( przed czy po inicjacjach)  raczej uwalnia od potrzeby demonizowania tego systemu i jednoznacznie świadczy na jego korzyść
Cytuj
W czasie mojej inicjacji wszystko było ukryte i o tym piszę

3. to że nie każdy jest mistrzem w danej metodzie i różni ludzie mają różne efekty to nawet u tego Adama W. pewnie byś się dowiedział? tak jest z każdą metodą, więc nie wiem czemu miałby to być argument z rodzaju tych demaskujących akurat Reiki?
Cytuj
Bo w zadnej innej znanej mi metodzie nie ma inicjacji /kojarzy się z magią itd/ i znakowania znakami z innych kultur i niewiadomego pochodzenia

4. opinia egzorcystów  katolickich na temat Harrisa nie jest oparta  na jakiejś merytorycznej ocenie tego co robił ( i chyba dalej robi poza kościołami), ale na ustalonym tam obowiązującym schemacie, który brzmi: bioenergoterapia jest zła i pochodzi od diabła, więc jeżeli wbudowujesz akurat ten schemat w swój własny osobisty system przekonań, to miej świadomość, że używając go również to co propagował Adam W. czy Choa Kok Sui powinieneś tutaj tak samo potraktować, ale rozumiem że systemy przekonań nie są do końca spójne i często tworzy się różne skojarzenia pod pewien obiekt , w tym przypadku pod potrzebę jednoznacznie negatywnej oceny Reiki, 

w dodatku przypadek Harrisa pokazuje że są różne opinie w ramach kościoła na ten temat, one zmieniają się w czasie i różne frakcje zdobywają przewagę w danym czasie, skąd pewność że akurat idzie to w dobrym kierunku? takiego rodzaju schematyczne  zmiany w podejściu nie zakładają ani większej świadomości, ani jednomyślności, ani nieomylności, są wynikiem propagowania pewnego systemu wierzeń w którym bioenergoterapia jest oceniana w sposób ideologiczny i pozamerytoryczny, więc może raczej jest to błądzenie i wstecznictwo?

5. Reiki wypłynęła m.in.  na fali budzenia się zainteresowania ezoteryką w początkach lat 90 w Polsce, czyli jakiegoś tam etapu budzenia się świadomości duchowej , ale motywów było pewnie tyle ilu ludzi, związane było to z dążeniem do uwalniania się od różnych wzorców i ograniczających struktur, podciąganie tego pod teorie spiskowe jako ostateczny argument jest kolejnym przykładem jakie efekty przynosi  nieufność połączona z podsycanymi lękami , nakładanymi na to wzorcami niewolnictwa i twórczymi zdolnościami mózgu (w tym tendencjami  do tworzenia historii na zasadzie kojarzenia wycinkowych faktów i wyobrażeń)

6. sposób w jaki to opowiadasz mówi dużo o tobie  a Reiki jest tu tylko obiektem który podobnie jak katolicy zaliczasz do tego co złe w tym biało czarnym schemacie na którym osadzasz swój system przekonań, i w "naturalny" sposób kojarzysz to i łączysz  z tym wszystkim co tam powrzucałeś do tego co ciemne, co jest z gruntu złe, fałszywe i szkodliwe,  dla innych będą to inne metody , inni ludzie , inne struktury, np.  będzie to kościół katolicki, czy w przypadku wielu słowianofilów są to wszyscy chrześcijanie,  dla innych UE, Rosjanie, czy Żydzi, teraz popularni są muzułmanie w tej roli
Cytuj
Po pierwsze nie zaliczam reiki do bardzo złe - to Ty tak napisałeś i wyciągnąłeś niewłasciwe wnioski. Po drugie ostatnimi czasy wraz ze wzrostem rezonansu Schumana na ziemi wzrasta też samoświadomość i zdolność głębszej analizy naszego istnienia. Przynajmniej u mnie. Stąd moje wątpliwości - ale jak napisałem wczesniej to tylko moje zdanie. Jednakowoż być może po przeczytaniu moich wywodów ktoś inny też pomysli dwa razy zanim w to wejdzie - bo będzie miał więcej argumentów. Wskaż mi proszę na tym forum podobne wypowiedzi - bo ja nie zauważyłem

Odnosząc się do wypowiedzi WG to jest to typowe plucie na człowieka który odważył się publicznie powiedzieć  że jest inaczej niż się nam wmawia , jest inaczej - łatwiej w kontakcie z Bogiem gdyż nie ptrzebujemy posredników , mówi o sakramentach - ile szkody wyrzadają / tu np. znany aktor głosno ostatnio o tym mówi i ciekawe kiedy go zgłuszą /

Więc zanim rzucimy epitetem typu " zwany bajda " zobaczmy i oceńmy sami co człowiek ma do powiedzenia. Ja na razie wyrywkowo znam Jego witrynę ale stanowczo twierdzę - człowiek dobrze mówi.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-12-13, 09:06:07 »
Kornel
to o co piszesz to pewna osobista  historia stworzona jako zlepek różnych zapożyczonych od innych i skojarzonych przez Ciebie informacji i własnych wyobrażeń,
głównie opowiadasz tutaj o tym komu ufasz, a komu nie i na tej podstawie to klasyfikujesz i  interpretujesz, pomijając te osoby:

1.  jest tu ciekawe wyobrażenie piętnowania bydła, a czemu nie przekazywania aktywnej mapy która umożliwia łatwiejszy kontakt Boskością ?  jak śpiewał ktoś kiedyś w popularnej piosence "szczęśliwej drogi już czas, mapę Reiki  w sercu masz"? no właśnie dlaczego nie, a dlaczego akurat naznaczanie i skojarzenia z niewolnictwem? ok, więc  jak takie niewolnictwo się przejawia w praktyce? oczywiście gdy pominiemy takie wyobrażenia że tak się dzieje choć tego nie widać,

2. to że robili tak  kapłani Atlantydy nie znaczy że tak samo jest z Reiki, no chyba że to połączysz, ale czemu tak to łączysz? to że Leszek potwierdzał coś w sprawie Atlantydy, chyba raczej nie oznacza że potwierdza również, że tak jest w przypadku Reiki ( rozumiem ze uznajesz tak bo to sobie skojarzyłeś) a z tego co kojarzę to Leszek uczestniczył też w inicjacjach reiki ( nie pamiętam czy tylko jako obserwator czy zwykły uczestnik) i jakoś nie łączył tego ani nei oceniał na Cudzie w taki sposób jak sugerujesz

co do znaczenia znaków Reiki to oczywiście że ludzie przejmowali je na zasadzie zaufania i przyjmują też jakieś dokoptowane do tego systemu wymyślone przez różnych ludzi, wtedy trudno było to sprawdzić przed ale teraz jest to ogólnie dostępne - więc poznanie znaczenia tych oryginalnych symboli i znaków ( przed czy po inicjacjach)  raczej uwalnia od potrzeby demonizowania tego systemu i jednoznacznie świadczy na jego korzyść

3. to że nie każdy jest mistrzem w danej metodzie i różni ludzie mają różne efekty to nawet u tego Adama W. pewnie byś się dowiedział? tak jest z każdą metodą, więc nie wiem czemu miałby to być argument z rodzaju tych demaskujących akurat Reiki?

4. opinia egzorcystów  katolickich na temat Harrisa nie jest oparta  na jakiejś merytorycznej ocenie tego co robił ( i chyba dalej robi poza kościołami), ale na ustalonym tam obowiązującym schemacie, który brzmi: bioenergoterapia jest zła i pochodzi od diabła, więc jeżeli wbudowujesz akurat ten schemat w swój własny osobisty system przekonań, to miej świadomość, że używając go również to co propagował Adam W. czy Choa Kok Sui powinieneś tutaj tak samo potraktować, ale rozumiem że systemy przekonań nie są do końca spójne i często tworzy się różne skojarzenia pod pewien obiekt , w tym przypadku pod potrzebę jednoznacznie negatywnej oceny Reiki, 

w dodatku przypadek Harrisa pokazuje że są różne opinie w ramach kościoła na ten temat, one zmieniają się w czasie i różne frakcje zdobywają przewagę w danym czasie, skąd pewność że akurat idzie to w dobrym kierunku? takiego rodzaju schematyczne  zmiany w podejściu nie zakładają ani większej świadomości, ani jednomyślności, ani nieomylności, są wynikiem propagowania pewnego systemu wierzeń w którym bioenergoterapia jest oceniana w sposób ideologiczny i pozamerytoryczny, więc może raczej jest to błądzenie i wstecznictwo?

5. Reiki wypłynęła m.in.  na fali budzenia się zainteresowania ezoteryką w początkach lat 90 w Polsce, czyli jakiegoś tam etapu budzenia się świadomości duchowej , ale motywów było pewnie tyle ilu ludzi, związane było to z dążeniem do uwalniania się od różnych wzorców i ograniczających struktur, podciąganie tego pod teorie spiskowe jako ostateczny argument jest kolejnym przykładem jakie efekty przynosi  nieufność połączona z podsycanymi lękami , nakładanymi na to wzorcami niewolnictwa i twórczymi zdolnościami mózgu (w tym tendencjami  do tworzenia historii na zasadzie kojarzenia wycinkowych faktów i wyobrażeń)

6. sposób w jaki to opowiadasz mówi dużo o tobie  a Reiki jest tu tylko obiektem który podobnie jak katolicy zaliczasz do tego co złe w tym biało czarnym schemacie na którym osadzasz swój system przekonań, i w "naturalny" sposób kojarzysz to i łączysz  z tym wszystkim co tam powrzucałeś do tego co ciemne, co jest z gruntu złe, fałszywe i szkodliwe,  dla innych będą to inne metody , inni ludzie , inne struktury, np.  będzie to kościół katolicki, czy w przypadku wielu słowianofilów są to wszyscy chrześcijanie,  dla innych UE, Rosjanie, czy Żydzi, teraz popularni są muzułmanie w tej roli


 

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-12-12, 22:56:45 »
Kornel
Sławomir Majda , zwany przez innych ,,Bajda " się kłania - jeśli chodzi o Reiki.
Cytuj
Czy to wyszło tal samo z siebie czy ktoś tym wszystkim sterował tak jak obecnie sztucznie kreuje się kryzysy , wojenki i masowe wejście islamu do Europy. Komu to jest na rękę ? Ano - są siły którym TO JEST  na rękę.
Siłom zwanym w pewnych kołach jako ,, wola polityczna", której nikt nie
widział , tak jak nikt nie widział słynnej, niewidzialnej ręki wolnego rynku.

Kornel

  • Wiadomości: 304
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-12-12, 21:54:59 »
Zapewne wielu pamięta Adama Wisniowieckiego - to ten gość co przywiózł za wielkiej wody i spopularyzowal to co u nas juz dawno było , mianowicie swiecowanie i konchowanie uszu metodą Indian Hopi.

No i tenże Adam prowadził u nas w Sz. kurs bioterapii - bioterapii - tej co istniała od wieków , tej którą w starozytnych Indiach i Chinach uzdrawiano. Tą która opisał Choa Kok Sui  swoich kiązkach o pranicznym uzdrawianiu. / czy kiedykolwiek wspomniał o reiki? Nie /
I tenże Adam spytany i reiki powiedział - trzymajcie się od tego z daleka....

Cóz kiedy haczyk już został połknięty i już poddałem się inicjacji. Na czymże ta inicjacja polega : na wypalaniu znaków.
Wypalaniu tak samo jak hodowcy bydła w USA wypalali - piętnowali- na swoich krowach i który mówi - to jest moja krowa.

Ludkom którzy za to jeszcze zapłacili wypalono na własne życzenie takie znaki - oczywiscie symbolicznie ale równie skutecznie. Sprawdzał ktoś co to znaki i co one własciwie znaczą i jak działają ?
Nie bo nawet patrzeć nie pozwolono. Wierzyliśmy w to co "napisane na ścianie".

Bardzo dawno temu - chyba jeszcze na CUD zetknąłem się z wiarygodną informacją ze w czasach Atlantydy byli tak zaawansowani kapłani że zabijanym niewolnikom programowano dusze tak by w następnych inkarnacjach byli nieustającymi dawcami energii życiowej swoim mordercom. I tak się dzieje. Ci kapłani zajęli sobie wysokie pozycje w astralu i są baaardzo mocni dzięki dawcom.
Dyskutowałem wtedy nad tym - Leszek potwierdził ze to prawdopodobne.

Ale to widać za mało. Powstał pomysł by wzorem KK pomnożyć ilośc dawców i wymyslono guru Mikao Usui który być może był postacią autentyczną ale kim był tak naprawdę nie wie nikt.
Spopularyzowano ideę że każdy może uzdrawiać za pomocą reiki. To tak jakby każdy mógł pisać poezje pokroju mistrza Mickiewicza , jakby kazdy mógł komponować perełki w stylu Chopina itd.

Tak nie było i nie będzie. Z tym trzeba się urodzić. By uzdrawiać bioergią trzeba mieć specjalne predyspozycje lub je w sobie długo rozwijać.
A tu nagle obiecano że myk - inicjacja i juz możesz uzdrawiać. Mało tego - to naprawdę działa.

Kiedyś objawniem bioterapii w Polsce był Harris. Kościoły itd. Pognano go stamtąd bo - cyt z wikipedii:

"Egzorcyści katoliccy są obecnie całkowicie pewni tego, że dopuszczenie Harrisa do kościołów było wielkim błędem i lekkomyślnością, gdyż – według nich – korzystanie z zabiegów bioenergoterapetów jest praktykowaniem okultyzmu, co prowadzi do duchowych zniewoleń"

Tak naprawdę to niewielu wie jak naprawdę było. Ja też nie wiem. Ale wiem że na tej własnie fali wypłynęła cudowna metoda  reiki / czyt. znakowania , piętnowania / .
Czy to wyszło tal samo z siebie czy ktoś tym wszystkim sterował tak jak obecnie sztucznie kreuje się kryzysy , wojenki i masowe wejście islamu do Europy. Komu to jest na rękę ? Ano - są siły którym TO JEST  na rękę.