Autor Wątek: Czego mężczyźni oczekują od kobiet i wzajemnie :))  (Przeczytany 46944 razy)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-01, 16:36:21 »
Mariomar
 haha ; ))))

Lucjan
Nie doceniasz MariuszaEro, jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby zaniemówił, z jakiegokolwiek powodu ;>

Starfire
To bardzo fajna metoda jest :) podoba się! w ogóle napisałam w tym wątku bo nie na chwilę miałam zaćmienie, czym w ogóle są zalety, jakie kobieta może wnieść do relacji. Bo to, że jestem np. czuła, ciepła, akceptująca i wyrozumiała wydawało mi się banalne i nieważne, bo przecież każda kobieta te cechy posiada i to nie jest wcale niczym szczególnym. Mnie samej te atrybuty nie wydawały się wartościowe, ani cenne. Ale chyba czas zacząć mysleć o nich w inny sposób.

Mariomar

  • Gość
[#]   « 2013-04-01, 13:48:55 »

- bardzo ładna vagina, a co :P


...się rozmarzyłem... ;)

Starfire

  • Wiadomości: 853
  • Alien Zen Master
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-01, 12:21:11 »
Jak się patrzy sercem na drugą osobę, to się widzi przede wszystkim kogoś, kogo się bardzo, bardzo kocha i kto jest całym naszym życiem, a nie kogoś kto ma takie i owakie niedoskonałości fizyczne. Nie patrzy się na drugą osobę jak na ciało, wór mięcha, ale jak na cudowną, bliską nam istotę.

Zamiast ciała, lepiej poprawiać stosunek do miłości :D

Clint, ty to potrafisz ująć koncepty w słowa :) Upvote'a mu, upvote'a! ;D

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-04-01, 11:57:16 »
Ja się dowiedziałem w praktyce, że jest tak jak myślałem wcześniej - jak się kogoś kocha to jakieś tam niedoskonałości ciała w ogóle nie robią żadnej różnicy. Mogą wyłazić jakieś czerwone chrosty, pojawiać się podkrążone oczy i inne szmery bajery. I to nie robi żadnej różnicy. Nie zwraca się na to nawet uwagi, po prostu odbiera że jest i tyle. To jest naturalne i nie ma w tym nic odpychającego czy dziwnego.

Mi jakiś czas temu wyszło tyle syfów na plecach i szyi, że gdybym był sam to bym pewnie spojrzał na to z niechęcią i pomyślał sobie o tym, jaki odpychający muszę być dla innych kobiet. A będąc w związku czuję się tak kochany i akceptowany z tymi niedoskonałościami, że ciężko mi nawet pomyśleć o nich negatywnie.

Moja partnerka ma uczulenie na większość kosmetyków i ogólnie praktycznie nie używa makijażu co mnie niezwykle cieszy. Już nawet malowanie oczu ograniczyła praktycznie tylko do malowania rzęs samych. I właśnie tak naturalna wygląda dla mnie prześlicznie, nawet jak ma wory pod oczami ze zmęczenia :D

Jak się patrzy sercem na drugą osobę, to się widzi przede wszystkim kogoś, kogo się bardzo, bardzo kocha i kto jest całym naszym życiem, a nie kogoś kto ma takie i owakie niedoskonałości fizyczne. Nie patrzy się na drugą osobę jak na ciało, wór mięcha, ale jak na cudowną, bliską nam istotę.

Zamiast ciała, lepiej poprawiać stosunek do miłości :D

Starfire

  • Wiadomości: 853
  • Alien Zen Master
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-04-01, 09:09:52 »
Indruś, z tym oferowaniem to fajnie jest zrobić na zasadzie lusterka: zwizualizować/przemedytować cechy, które chciałabym zobaczyć w partnerze i 'odbić' to na siebie np. chcę, aby partner był wyrozumiały w stosunku do mnie więc obserwuję siebie, czy byłabym w stanie to samo przejawić w stosunku do niego :) Dzięki temu powstaje równowaga pomiędzy dawaniem i braniem, wiem co mogę zaoferować paradoksalnie poprzez coś, czego oczekuję od drugiej osoby :) Oczywiście zostaje jeszcze wprowadzenie tego w praktykę :D

Lucjan

  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-31, 23:05:58 »
Po tym co napisała Indra, Mariusz Ero onieśmielony zaniemówił... ;-)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-31, 22:27:11 »
Kogos dla mnie ;) jednak póki co będę skupiac sie na pracy nad soba i swoimi intencjami ;)

Wedrowiec

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-31, 21:36:56 »
Indra

a kogo szukasz? ;)))

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-31, 20:35:55 »
haha ;)) niestety nie, ale może to tylko kwestia czasu ;D

JR

  • Wiadomości: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-31, 20:30:05 »
Indra-po takim opisie masz już pewnie zapchaną skrzynkę mailową ;)


Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2013-03-31, 20:09:55 »
MariuszEro
to nie jest wcale trudne zadanie ;)) co mi się podoba w swojej fizycznosci (i innym):
- owal twarzy
- oczy
-kości policzkowe
-usta
- włosy
- szyja
-piękne małe dłonie i drobne nadgarstki
-piersi
-krągła pupa
- cera
- mega zgrabne łydki i szczupłe kostki
- bardzo ładna vagina, a co :P
- piękne rysy twarzy
-ciemna karnacja

wystarczy ?:)

Iustitia
 Rodzice już nic nie muszą, wiem, że jestem atrakcyjną kobietą i mogę się podobać, również sobie ;) i to jest zupełnie w porządku :)

Wedrowiec

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-31, 19:03:47 »
Faktycznie mistrzowie Photoshopa podnieśli wysoko poprzeczkę. Jest taka książka (nie pamiętam niestety tytułu), która opisuje proces ewolucji podejścia ludzi do własnego wyglądu. Wszystko się zaczęło z chwilą wynalezienia lustra. Wcześniej ludzie niespecjalnie się tym przejmowali.

Iustitia

  • Gość
[#]   « 2013-03-31, 17:13:36 »
Mario
tlumacz im tlumacz :-) w przypadku Indry to chyba rodzice się muszą pofatygować i pozachwycać córeczką, żeby uwierzyla bo gadanie postronnych do Niej nie dociera. Ale, że Ania tym samym tonem...jak dzieci:D

MariuszEro

  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mariusz Dziemianczuk Regreser:regresing,rebirthing, praca z oddechem,pozytywne myslenie,EFT
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-31, 17:10:35 »
Indra, Blackrose

Wiecie, że kobiety są zabawne? ;)
Zadanie dla was: Wypiszcie 10 cech waszego wyglądu, które są atrakcyjne dla innych, i dla was. Macie na to góra 3 minuty :)  Poziom zaawansowany: 15 cech ;p

Wydaje mi sie, i raczej jestem o tym przekonany, że wodę z mózgu kobietom robi przemysł kosmetyczny, i "modziarski". Znam jedna kobietę, która nie sypia bez makijażu, a jeśli musi, to odpowiednio szybko wymyka się do łazienki .. by zamalować swoją prawdziwa twarz. Ale pomijam to.  Najgorsze co jest, to  golenie brwi na maxa i malowanie ich kreska - horror! :)

Blackrose

  • Wiadomości: 1 330
  • Płeć: Kobieta
  • Access Bars, psychoterapia, masaże, uzdrawianie duchowe
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-31, 10:52:59 »
Indra,

A ktoś tutaj jest modelką ;) i zachwyca swoimi zdjęciami.