Autor Wątek: Wpływ złych energii i ataki - OCHRONA  (Przeczytany 51048 razy)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 23:09:29 »
Chyba, że ktos ma misje tak jak ja miałam. Wtedy sie zupełnie nie pokrywa. Ludzie sa ci życzliwi, ale epatują troskami, złościa, gniewem, wciskaja wzorce, które bardzo przeszkadzają w rozwoju.

A próbowałaś im podsunąć sposoby na wyjście z tego wszystkiego? Jak nie chcą to zawsze można powiedzieć ,że nie chcę tego słuchać .Wtedy może się okazać czy rzeczywiście są życzliwi czy tylko udają bo im jesteś do czegoś potrzeba (żeby np. zwalić na Ciebie te emocje).

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 23:06:25 »
"Najlepszą ochroną jest wzmacnianie pozytywnych energii."

Zgadzam się :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-04-27, 17:10:21 »
Najlepszą ochroną jest wzmacnianie pozytywnych energii. Chociaż nie zawsze widzi się od razu co przesłania tę energię, to warto wzmacniać w sobie przyjmowanie od Boga tego co ma dla nas zawsze. Zasługiwanie i przyjmowanie z całkowitą otwartością.
Ostatnio modliłam się, żeby Bóg pokazał mi mnie prawdziwa i w całości, żebym zobaczyła i poczuła moją przestrzeń serca.
W odpowiedzi na modlitwę dostałam dzisiaj piękna informację zwrotną od przyjaznej duszy. Bóg potrafi zaskakiwać pozytywnie:)


A ja ostatnio patrzę na relacje przez pryzmat serca .Najważniejsze ,żeby była szczera życzliwość .Reszta ma mniejsze znaczenie.To się często pokrywa z rozwojem duchowym ale nie zawsze .

Jak tak masz i doceniasz szczerość płynącą z serca, to warto wzmacniać intencję wzajemności, żeby nie być wykorzystywania ciebie. I rzeczywiście nie zawsze to się pokrywa z rozwojem duchowym, raczej z pozytywną, czystą energią serca w kontaktach z ludźmi.

Warto uwolnić te stare kody, bo można być zaślepionym i tracić czas na coś iluzorycznego. Poza kodami to takie uwolnienie da jeszcze większą otwartość serca na odpowiednie osoby. Życzę Ci uwolnienia.
Z doświadczenia wiem, że na miejsce fałszywych przyjaciół (takich co np. korzystają na różne sposoby, a za plecami umniejszają, w tym nie doceniają tego co dostają lub zwyczajnie nie ma wzajemności Dobra) przychodzą prawdziwi przyjaciele.  Prawdziwa pierwotna harmonia i bratnie dusze, które chcą wzajemnie dawać sobie dobro, a jak coś jest nie tak, to się uzdrawia i wraca do intencji Dobra w energiach.







Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 14:01:43 »
A ja ostatnio patrzę na relacje przez pryzmat serca .Najważniejsze ,żeby była szczera życzliwość .Reszta ma mniejsze znaczenie.To się często pokrywa z rozwojem duchowym ale nie zawsze .
Chyba, że ktos ma misje tak jak ja miałam. Wtedy sie zupełnie nie pokrywa. Ludzie sa ci życzliwi, ale epatują troskami, złościa, gniewem, wciskaja wzorce, które bardzo przeszkadzają w rozwoju.

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-04-27, 13:52:27 »
Oczywiście.

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 13:47:12 »
A ja ostatnio patrzę na relacje przez pryzmat serca .Najważniejsze ,żeby była szczera życzliwość .Reszta ma mniejsze znaczenie.To się często pokrywa z rozwojem duchowym ale nie zawsze .

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-04-27, 13:39:28 »
Tak. Mamy prawo wolnej woli wchodzić jak i wychodzić z układów międzyludzkich.
Bez wbijania siebie w poczucie winy.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 13:31:38 »
żal też ściga

samo sedno
Ja tez ostatnio dojrzałam do tego, żeby przestac trzymać sie pewnych osób. Zauważyłam, ze wkoło mam większość niskowibracyjnych ludzi. A to jednak ściąga w dół.
I tez zastanawiam się jak to zrobić, żeby to poszło lekko. W sumie to lubię ich, oni mnie też.
I moja podświadomośc czuje sie nie do końca w porządku. Że niby zostawiam kogos tylko dlatego, ze ma niskie wibracje i nie chce sie rozwijać. Ale przeciez mam prawo chronić siebie.

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 13:27:57 »
Jak ,żal to znaczy ,że dostrzegali pozytywy w Waszej relacji.

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-04-27, 13:21:48 »
to , że rzucą to tylko moje domniemanie, najpewniej będą mieli żal a żal też ściga

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 13:17:57 »
Jak to tacy przyjaciele ,że na odchodne czymś rzucą to chyba nie ma sensu nic wyjaśniać .

Wilson

  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-04-27, 13:10:28 »
Co robić z takim znajomymi/przyjaciółmi? Bo ja mam odczucie, że jak się ich porzuci bez wyjasniania to rzucą czymś na odchodne. Ale jak się powie szczerze od siebie w poczucie spokoju, prawdziwości i bezpieczeństwa, że dziękujemy za wspólny czas ale obieramy inną drogę może obędzie się bez psioczeń w naszym kierunku.
Coraz więcej zgrzytów między nami, konkretnie 2 osoby mi wychodza na tapetę to chyba i tak dobrze , że tylko dwie, reszta idzie w 1 rytmie takim jak i ja.  I z tymi 2 ma cisnienie narasta od grudnia mocno, nie możemy się totalnie dogadac. A trzymanie tego na starych zasadach tylko nasila napięcie. Stare już nie sprawdza się i chyba było niewiele warte. Ale potrzebne na wtedy. I ja już nie jestem potrzebna im a oni mi.
« Ostatnia zmiana: 2016-04-27, 13:13:31 wysłana przez Wilson »

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-27, 13:02:21 »
Ja od dzisiaj zmieniam podejście .Uważałem ,że jestem chroniony bo się staram pozytywnie nastawiać do świata i ludzi bo jak medytuje do staram się poczuć miłość do wszystkich nawet tych od których czułem wrogość.Jednak to gdy czujemy się gorzej ,mamy gorszy dzień ,negatywne emocje to się do nas przykleja i w nas trafia .Szczególnie gdy mamy różne dziury w postaci poczucia winy za coś ,niegodności ,lęków .Wszystko to daje dostęp tym nieżyczliwym wrogim energią i wpływa na nasze zdrowie ,życie i samopoczucie.Tak ,że od dziś odsyłam do nadawcy regularnie i systematycznie .To znacznie łatwiejsze gdy wiemy skąd pochodzi.
Zrobiłem dziś przegląd skąd coś idzie i się mocno zdziwiłem .Czas też zrezygnować z fałszywych "przyjaciół" od ,których ani wsparcia ani życzliwości a w dodatku jakieś kody ,że jak nie oni to już nikt ciekawszy się nie pojawi .Ta świadomość może zszokować ale jest konieczna do uzdrowienia siebie i swojego życia .
 U mnie też przed takim porzuceniem fałszywych przyjaciół szły lęki ,że jak przed nimi zamknę serce to automatycznie zostanie zamknięte na innych .To też jakieś kody ,nawet jeszcze starsze .Na dziś się przekonuje (co właściwie mi się raczej nie zdarzało) ,że prawie co dzień obcy ludzie do mnie zagadują ,na ulicy w miejscach publicznych .Czasem nawet kończy się dłuższą ,życzliwą rozmową .Można mieć otwarte serce na innych nawet jak człowiek odpuszcza sobie niekorzystne relacje.Świat jest pełen boskiej obfitości ,również pod tym względem a zrzucając te kody (odsyłając do nadawcy) jest nam łatwiej takich życzliwych ludzi przyciągnąć .Odpuszczam też starania aby wszystkie relacje były dobre ,bo one są na zewnątrz dobre jak te osoby mają jakiś interes w tym ,jak w jakiś sposób nas wykorzystują .Jestem w porządku gdy odrzucam wszelkie mniej lub bardziej toksyczne relacje .Jednocześnie otwieram się na coś znacznie lepszego.
« Ostatnia zmiana: 2016-04-27, 13:13:58 wysłana przez ontoja »

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-25, 12:26:47 »
Ok 30 osób.
A było jak zawsze, czyli świetnie :)
Ja czułam, że mam pójść i rzeczywiście dużo się u mnie zadziało, mimo, że temat zajęć był mi dość znany.
« Ostatnia zmiana: 2016-04-25, 12:32:27 wysłana przez Lilliole »

Danny7

  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-04-25, 12:23:42 »
i jak było? duza frekwencja?