Autor Wątek: Trzeźwość i przytomność  (Przeczytany 7952 razy)

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-07-10, 13:19:36 »
Jarku, fajnie, ze przydatne :)

to jeszcze dodam, ze mozesz też - jeśli byś czuł taką potzrebę - dodatkowo np.: oczyścić wątrobę, są na to rózne sposoby, jak ta z oliwą i cytryną. Bodajże wg Małachowa?

jarekcichy

  • Gość
[#]   « 2013-07-09, 22:17:49 »
Asiu :)

Dziekuje za cenne wskazowki. :)
Czuje ze na teraz temat trzezwosci i przytomnosci stal sie dla mnie priorytetowy i niewiele chyba dalej zdzialam nie ruszajac tego bloku.

hydrozagadka

  • Wiadomości: 2 696
  • Płeć: Kobieta
  • http://uzdrawianieswiatlem.pl/ Zwrot-odzyskiwanie energii, rozpuszczanie więzów karmicznych, rozpuszczanie blokad i węzłów.
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-07-09, 13:43:04 »
Jarek - oddychanie (np.; rebirthing), ćwiczenia typu joga - ale nie tylko - wszelkie ćwiczenia, ruch, nawet rower, bieganie itp - na moje odczucie nieźle czyszczą zarówno ciało fizyczne jak i energetykę z takich pozostałości.

jarekcichy

  • Gość
[#]   « 2013-07-09, 12:24:15 »
Pytanie do znawcow tematu;

Jakie praktyki, oprocz modlitw i afirmacji moge wykonywac by oczyscic cialo fizyczne, kanaly energetyczne, aury, czakry ze skutkow korzystania z takich uzywek jak; cukier, tyton, kawa, alkohol.

Dziekuje  :)

małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-03-07, 08:59:23 »
Dudnienia różnicowe mogą być bardzo pożyteczne, można je wykorzystać do wprowadzania się w stan relaksu - alfa, theta. Zależy jaką częstotliwość wywołuje się w mózgu. Sama na początku mojej drogi rozwoju eksperymentowałam z Hemi Sync i innymi nagraniami Monroe, ale nie udało mi się wyjść z ciała ani nic takiego :P.

Oni są głównie nastawieni na odlot wykorzystując niskie, nieprzyjemne częstotliwości powodujące rozstrojenie mózgu i pomieszanie umysłu, czy nawet halucynacje.

MariuszEro

  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mariusz Dziemianczuk Regreser:regresing,rebirthing, praca z oddechem,pozytywne myslenie,EFT
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-06, 23:40:20 »
Silne drgania, które byly opisywane, moga byc poczatkiem oobe. Znam to, bo miewalem i sny swiadome, i oobe, i czesto przed wyjsciem z ciala (uzyskaniem swiadomosci poza cialem) pojawiaja sie drgania, i napiecia. Pewien szum w glowie.   U nich to moze byc powodowane niezbyt milym odczuciem, sluchania szumów, wiec cialo dystansuje sie od tego, i reaguje znanym sposobem - ucieczka swiadomosci. Dzialaloby to wiec na tych nieprzytomnych, a tych, ktorzy nie maja tendencji ucieczkowych, nie reaguja jak zachwalaja "sprzedawcy" :)

Sebastian

  • Gość
[#]   « 2013-03-06, 23:08:43 »
Ja się poczułem nawalony od samego czytania artykułu. Przypomniały mi się klimaty jarania się narkotycznymi jazdami.

MariuszEro

  • Wiadomości: 298
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mariusz Dziemianczuk Regreser:regresing,rebirthing, praca z oddechem,pozytywne myslenie,EFT
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-06, 21:52:17 »
Byc moze te dzwieki wywoluja w nich wspomnienia cpania. Ci ktorzy nalogowo sluchaja muzyki, czesto lacza to z paleniem marihuany.

Taka silna ciagota do tego, aby doswiadczyc OBE, swiadomych snow, odlotow jest skutkiem nieakceptacji rzeczywistosci. Czesc osob pewnie chce znalezc alternatywe dla tego, czego doswiadczaja, w ograniczeniach w jakich sie znajdujda. Np. nieciekawe domy, niemile miejsca. Niektorzy robia to pewnie po to, aby przypodobac sie grupie.  Pod takiego dose'a mozna podstawic alkohol, papieros, i uzaleznienie ma podobny skutek, powiazane intencje. :))

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2013-03-06, 21:28:25 »
ćwiczenie trzeźwości dla panów - proszę utrzymywac kontakt wzrokowy
http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=Ri0N_ifn2iM

Olga

  • Wiadomości: 2 175
  • Płeć: Kobieta
  • olga.sarzala@gmail.com
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2013-03-06, 21:19:43 »
Małgosia tez tak myślę, harmonizacja i uzdrawianie mózgu pod kątem nawalenia;)
Ciekawe jak wyglądają osoby uzależnione od tego, czym się to różni, wtedy można by było coś więcej powiedzieć jak leczyć

małgosia

  • Gość
[#]   « 2013-03-06, 17:11:33 »
Tylko jak odreagować skutki tego. Intencje i zachłanność na wrażenia i ucieczkę od siebie to wiadomo. Przy zwykłych narkotykach sprawdzają się pranajamy, rebirthing i wahadła, a tutaj? Trzeba by pewnie sporo na mózg działać, by się wyregulował.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2013-03-06, 05:47:22 »
To może być wyzwanie dla regreserów, kiedy  pojawią się klienci z podobnymi problemami.
To jest coś niesamowitego. Naćpanie dźwiękami.
Kiedyś już to odkryto, ale teraz ....
http://wiedza.newsweek.pl/e-narkotyki--czyli-nacpani-dzwiekami,92121,1,1.html

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-12-31, 13:11:08 »
Cytuj
A powiedz mi dlaczego dużo łatwiej ?
Ponieważ w dużo większym stopniu widzisz rzeczy takie, jakimi są, zamiast nieprzytomnych urojeń i zaślepień, które przykrywają prawdziwy obraz sytuacji.

To jest jak z prowadzeniem samochodu - na przytomnie jedzie się do celu bardzo prosto - jak wiesz gdzie chcesz dojechać i znasz drogę, to po prostu jedziesz. Jak jesteś nieprzytomny, to Ci się dwoją samochody przed Tobą, prosta droga wygląda jak zygzak, przegapiasz odpowiedni skręt, itd. Prędzej się rozbijesz niż dojedziesz do celu.

Bonkers

  • Wiadomości: 89
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2012-12-31, 12:42:40 »
Dzięki Clint :)

Tak jak się zastanowiłem, to u mnie rzeczywiście największe syfy emocjonalne są zakodowane w stanie nieprzytomności. Nie zdawałem sobie wcześniej sprawy, że sama nieprzytomność może tak trzymać tego typu obciążenia.

Cytuj
A nawet jak sama przytomność nie wystarczy, to zawsze będzie duuuuużo łatwiej uzdrowić na przytomnie.
A powiedz mi dlaczego dużo łatwiej ? (jak czytam to zdanie to robię się nieprzytomny :P)

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2012-12-29, 18:29:50 »
To co na nieprzytomnie mogło się wydawać straszne, nie do ruszenia czy w inny sposób wyolbrzymione - na trzeźwo może być postrzegane już zupełnie inaczej. Czasami bywa, że dane obciążenie podtrzymuje już tylko nieprzytomność sprawiająca, że widzi się problem w krzywym zwierciadle - a potem na trzeźwo nagle okazuje się, że właściwie to przecież ten problem to żaden problem i mamy sprawę z głowy.

A nawet jak sama przytomność nie wystarczy, to zawsze będzie duuuuużo łatwiej uzdrowić na przytomnie.