Autor Wątek: Kody uzdrawiania - Alexander Loyd  (Przeczytany 28814 razy)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-08-12, 07:37:26 »
Ja tę książkę przeczytałam 3 lata temu i wtedy zachwyciłam się tą metodą, robiłam sobie ją wielokrotnie na różne doraźne bolączki i fajnie schodziło. Później zafascynowałam się Terapią Bars, która jest troszkę podobna tylko ma ten minus, że nie można jej stosować samemu. Teraz znowu do mnie wróciły do łask kody uzdrawiania. Wczoraj strasznie mnie bolała głowa, zrobiłam trzy rundki i ustąpił ból nawet nie wiem kiedy. Polecam.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-08-12, 07:28:14 »
Wczoraj przeczytałem tą książkę. Przyznaje, że wstęp teoretyczny dość pobieżnie, nie lubię książek pisanych takim stylem.
Podobnie potraktowałem książkę dwu punkt dla każdego. Nie trawię książek pisanych infantylnie amerykańskim stylem jak dla idiotów.
Wracając do tematu od razu po przeczytaniu jak to się robi zabrałem się za testy metody.
Co mogę powiedzieć po pierwszym dniu stosowania.
Jest bardzo relaksacyjna, czułem jak coś ściąga zwłaszcza jak trzymałem ręce nad punktami szczęki i skroni.
Zobaczymy może ta metoda stanie się jakimś dobrym uzupełnieniem innych metod pracy jak np EFT.
A co do jej pochodzenia to rzeczywiście trochę się zmartwiłem, ale czy trzeba przez to tą metodę od razu skreślać.
Zakładam, mam nadzieje że w innych wymiarach też są istoty wierzące w Boga i dobre. Ja bym się dzielił swoją wiedzą, mam nadzieje, że robił bym to bezinteresownie wyłącznie z chęci wsparcia. Mam nadzieje że mam te cechy wystarczająco ugruntowane:).

Fajnie było by gdyby ktoś się wypowiedział kto ma już doświadczenie w stosowaniu tej metody i się wypowie  nad skutkami jej stosowania.

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-08-11, 22:19:19 »
Ja przeczytałam książkę jakieś 2 lata temu ale mnie nie nie przemówiła ta metoda. W sumie to bym była ostrożna co do metod chanellowanych

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-08-11, 08:18:55 »
Wczoraj zainteresowałem się ta metodą i zacząłem poszukiwać na internecie jakiś informacji na ten temat, bo metoda wydaje się być ciekawa.
wiecie co trochę się zasmuciłem jak się dowiedziałem że metoda ta pochodzi z chenlingów a przynajmniej taką informacje na internecie wyczytałem.
Od razu mi zapał do tej metody odszedł.
Jejku zaraz się okaże że większość metod rozwojowych pochodzi z astrali.
Co o tym sądzicie?


Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-05-22, 16:54:33 »
generalnie postępowanie jest takie samo niezależnie od tego co chcemy uzdrowić

wiem medzik, tylko w kodach trzeba przywołać obrazy i emocje, a poza ja poza obrazem zakatarzonej i zapłakanej dziewczynki nic innego nie mam ;) Działanie na objaw nic już nie da w moim przypadku :)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-05-22, 16:52:55 »
I chyba własnie o relacje chodzi.
W artykule wygrzebałam, że możne mieć to związek z zaniedbanym i zapłakanym dzieckiem. U mnie pewnie jeszcze z niedostrzeganym dzieckiem.

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-05-22, 16:23:33 »
Grażynka,

nie przy pomocy kodów.....ale miałam kiedyś klienta, który miał od dzieciństwa alergie pokarmową, leczył się różnymi sposobami, od naturalnych po medycynę konwencjonalną - nic nie pomagało, póki nie doszedł do wniosku (po kilku sesjach r.) że alergie to on faktycznie ma, ale na swoją nadopiekuńczą mamusię. Po tamtej sesji, wszystko przeszło jak ręką odjął. Kiedyś znowu pracowałam z klientką, też alergiczką, i też okazało się, że źródłem była konkretna relacja. Więc może warto w tym kierunku poszukać :).

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-05-22, 15:44:45 »
generalnie postępowanie jest takie samo niezależnie od tego co chcemy uzdrowić

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-05-22, 15:43:01 »
Własnie szperam
Jeśli o kody szczegółów nie ma. Ktoś tam coś uzdrawiał i tyle.

Przy okazji znalazłam coś innego, co możne mnie w końcu popchnąć do przodu z tą alergią :)

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-05-22, 15:37:10 »
myślę, że na pewno nie jedna osoba, choć chyba niikt stad, szukałas w internecie?

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-05-22, 15:24:19 »
Czy ktoś uzdrawiał alergię przy pomocy kodów?

Naprawdę nikt?

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-05-14, 15:57:48 »
Czy ktoś uzdrawiał alergię przy pomocy kodów?

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-04-30, 13:32:14 »
Często sie zdarza że podczas robienia tych kodów przypominaja mi sie różne zdarzenia z życia związane z tym na co akurat robie kod.
To mnie zaczyna utwierdzać w tym że to działa.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-04-29, 21:38:15 »
Dzięki
Ja właśnie tak robie troche z ciekawości. Lepiej coś robić niż nic nierobić :)

pjm

  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-04-29, 21:10:13 »
Doktor-X, oczywiście, że daje. Działa bardziej ogólnie, takie mam wrażenie. Efekty ,,uboczne,, mogą wystąpić i jeśli nie wie się co się uzdrawiało to nie wiadomo w związki z czym są owe efekty.  Warto być cierpliwym i nawet z ciekawości robić kody.