Autor Wątek: Kody uzdrawiania - Alexander Loyd  (Przeczytany 28822 razy)

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-04-29, 20:44:17 »
Jak myślicie, czy wykonywanie procedury bez żadnej modlitwy, samo to chodzenie po punktach coś daje ?
Robie te kody uzdrawiania około 3 razy dziennie nie oczekując żadnych efektów, poprostu sobie robie, czasem z modlitwą czasem bez.

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-09, 15:56:55 »
lol :)
Lubię pogłębiac wiedze do czego może się przydać dane narzędzie i w czym się sprawdza na przyszłość, bo każde ma swoją charakterystykę i sprawdza się najlepiej w jakimś danym zakresie. Forum do tego służy właśnie.
Prosiłem o podzielenie się a nie żadne przekonywanie , ale jak nie chcesz to nie musisz się nawet z tego tłumaczyć, a robienie tego w taki inputujący sposób jest nie miłe :) Rozumiem, że sprawa prywatna.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-04-09, 15:30:56 »
medżik

Naprawdę nie jest to w moim interesie przekonywać ciebie do metody, chcesz to sprawdź sam na sobie, nie to nie.:)

medżik

  • Gość
[#]   « 2014-04-09, 13:51:05 »
Jakie masz efekty Karina ? :)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-04-09, 13:49:59 »
To co mi się szczególnie podoba w tej metodzie to to, że wystarczy robić systematycznie 3 rundki dziennie po sześć minut, a efekty są murowane.

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-04-09, 12:41:19 »
oDświeżam
Metoda wygląda bardzo prosto. W sumie wszystkie te metody super uzdrawiania są oparte na modlitwie. Próbowałem dzisiaj zrobić jedną rundę i widze że musze sobie napisać formułę modlitwy na kartce gdzieś i sie z nią zapoznać żebym niemusiał czytać kazdego słowa podczas ćwiczenia.

pjm

  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-06-30, 15:16:14 »
Marcin. Jeśli chodzi o niewłaściwe postępowanie to tak jest u mnie. U ciebie może być coś całkiem innego. To co wspólne dla wszystkich wykonujących, tak myślę, to pogłębiony relaks, unormowanie oddechu-przynajmniej podczas wykonywania kodów i jakiś czas potem. No i oczywiście realizaowanie tego z czym do kodów siadają.

marcin

  • Gość
[#]   « 2013-06-30, 15:09:10 »
U mnie jednym z efektów wykonywania kodów jest to, że jeśli robię to co mi nie słży lub jest szkodliwe to czuję zmniejszenie poziomu energii. Tego nie da się oszukać robię coś nie tak i odrazu to czuję. Poza tym głębsze zrelaksowanie a w czasie kodu wyciszenie jak w medytacji.

Fajnie :) Czyli mam to rozumieć że dostajesz jakby sygnał że robisz coś co ci nie służy, przez co możesz zmieniać zachowanie na takie które ci służy w twoim celu i prowadzi do uzdrowienia problemu a wczesniej to nie było jasne ? To by mi się m.in. przydało.

pjm

  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-06-30, 14:52:55 »
Marcin.
Na początku robiłem po 30 sekund, później zauważyłem, że nieco napinam się bo minęło już czy nie te 30 sekund. Następnie zauważyłem, że w niektórych miejscach dłonie same chcą być dłużej. Myślę, że te 30 sekund to taka wyjściowa i minimalna sekwencja i od tego trzeba zacząć potem poprzez obserwację w czasie wykonywania ale bez wymuszania. Pamiętaj o tym co napisano w książce, mogą wystąpić różne doznania tzw efekt oczyszczania czyli dziwne samopoczucie albo jego pogorszenie. Metoda na pewno jest prosta ale i tak wymaga samoobserwacji.
U mnie jednym z efektów wykonywania kodów jest to, że jeśli robię to co mi nie słży lub jest szkodliwe to czuję zmniejszenie poziomu energii. Tego nie da się oszukać robię coś nie tak i odrazu to czuję. Poza tym głębsze zrelaksowanie a w czasie kodu wyciszenie jak w medytacji.

marcin

  • Gość
[#]   « 2013-06-30, 14:22:03 »
OK, dzięki. A jakie masz efekty w stosowaniu wg swojego sposobu ? Możesz co nieco opisać ?

Czyli mam rozumieć, że robisz wszystko normalnie, ale np jeden punkt 1,5 minuty drugi 2 minuty gdy czujesz że energia płynie ? W sumie to chyba dobry pomysł- lepiej więcej niż mniej gdy się czuje ku temu powód. Nawet pomyślałem wcześniej, że to okrągłe 30 sekund dla każdego punktu na pewno nie jest najwłaściwszym czasem. Jednak skoro podali to pewnie wystarczającym i dopóki nie poczuję energii / na początku będe się tego trzymał, a później ewentualnie wydłużę intuicyjnie, albo po prostu wydłuże później na zasadzie że więcej=lepiej.
« Ostatnia zmiana: 2013-06-30, 14:32:05 wysłana przez marcin »

pjm

  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2013-06-30, 14:19:33 »
Marcin. Moja rada jest taka by nie zwracać zbytnio uwagi na te 30 sekund na danym pukcie. Ważniejsze są doznania a określenie modlitwy raczej niech zastąpi pewność tego o co ci chodzi. Możesz to zawrzeć  w kilku słowach. Mi cykl czyli 6 rund zajmuje 20-40 minut. I nie jest to męczące jeśli energia płynie. Jak problem jest poważniejszy na początku wykonywania można czuć chłód na  dłoniach później to się zmienia. Jeśli sesje są tak długie warto też sobie dać chwilę po ich wykonaniu ponieważ energia może być rozbudzona. Napij się cherbaty, poczytaj, poczuj swoje samopoczucie. Czasem przychodzi sen. Lepiej robić raz lub dwa razy dziennie bo trzy razy to może być wyścig z czasem lecz jeśli ograniczysz się do trzydziestu sekund to trzykrotne powtórzenie w ciągu dznia nie będzie problemem.

marcin

  • Gość
[#]   « 2013-06-30, 14:17:33 »
Kobieta w filmiku mówi o tym, że ustawia palce tak jak by naświetlała te punkty koniuszkami 2-3 cale od ciała, raczej prostopadle. Przy "jabłku adama" pokazuje że można na dwa sposoby ten punkt robić. Mówi też że można je podpierać na biurku czy fotelu łokcie. Jednak robiłbym tak jak ona, a nie ktoś inny na internecie , bo ona jest coachem tej metody uzdrawiania i z A.Loydem tą książke chyba współtworzyła, więc jest najbliżej "źródła" tej wiedzy.
Jak ktos by miał pozytywne efekty stosowania zachęcam do pisania później :)

bziuuummm

  • Gość
[#]   « 2013-06-30, 14:10:30 »
Fajnie Marcin,że wklejasz te formuły
właśnie próbowałam to ogarnąć i pierwsze co wyrzuca moja pś to , że ona woli odwrotnie - zdefiniować problem fizyczny np skręcona noga bo to jest namacalne i to chce uzdrowić (to tylko przykład) a tam trzeba podać odczucie i ja nie wiem jak się z tym  czuje i pojawia się problem. No więc na siłę wyciągam jak się czuję i pojawiają się na raz 3 okreslenia , powiedzmy, że każde pasuje.
Na razie ciało tak mi się spina jak przy mało której praktyce.
Może za bardzo chcę żeby się udało.

Jeszcze jedno- bo tu jest podawany konkretny sposob kierowania dłoni na dane punkty w ciele a w niektórych filmikach na youtube widziałam kiedyś nieco inne, czy zatem ten tutaj podawany traktować jako uniwersalny?

Mimo trudnych początków jeszcze postaram się popróbować z tą metodą , skoro tak wielu osobom pomogła to czemu mam być wyjątkiem ;)

marcin

  • Gość
[#]   « 2013-06-30, 13:58:16 »
A tutaj skrót (mi samemu jeszcze ciężko ogarnąć jak bym miał to robić)

1.   Wybierz / zdefiniuj problem do uzdrowienia. Jak się czujesz z danym problemem ?
        <uczucie>

2.   (opcjonalnie) Kiedy w innym czasie w przeszłości czułem się tak <uczcuie> ? Kiedy "po raz pierwszy" to poczułem ?
        <wydarzenie>

3.   Określ jak silne były / Jaką siłe ma to twoje <uczucie> związane z tym problemem.
        <liczba 1-10>

4.    Modle się, aby wszystkie znane mi i ukryte negatywne obrazy, emocje, przekonania oraz cała pamięć komórkowa związana z <uczucie>, gdy <wydarzenie> , jak również wszystkie powiązane z tym fizyczne kwestie takie jak <ewentualny problem fizyczny>, zostały rozpoznane,otwarte i uzdrowione poprzez wypełnienie mnie miłością, światłem i życiem Boga. Modle się także by efektywność tego uzdrawiania wzrosła do maksymalnego poziomu dla mojego najwyższego dobra. Dzięki ci boże.

5.    Zrelaksuj się i zrób 3 do 4 rundki po punktach (pomocny jest "timer")
I.     punkt pomiędzy brwiami 30 sek.
II.   jabłko adama 30 sek.
III. "szczęki" (pod uchem) 30 sek.
IV.  skronie 30 sek.
Z równoczesną koncentracją na pozytywnej afirmacji uzdrawiającej lub na energii miłości,  czymś pozytywnym i uspokajającym ale prawdziwym. Np. Moc Boga jest potężniejsza od .............

6. (opcjonalnie) określ siłę <uczucie> po wykonaniu kodu (po 6-8 minutach).

Wykonywać przynajmniej 3 x dziennie, aż do pożądanych efektów.
« Ostatnia zmiana: 2013-06-30, 14:05:19 wysłana przez marcin »

marcin

  • Gość
[#]   « 2013-06-30, 12:38:15 »
Spróbowałem wyciągnąć coś z tego video, bo chcę zacząć stosowac kod .
http://www.youtube.com/watch?v=Y1Vk1fIODAk (wpółedytorka książki Healing Codes)

A tutaj jak stosowac kod:

1. Zdecyduj co chcesz uzdrowić.
Jeśli chcesz uleczyć np. astmę, nie pracujesz bezpośrednio z astmą (choć możesz zawrzeć to w późniejszej modlitwie) , tylko
patrzysz jak się czujesz z danym problemem bo jest to praca z Duchem, a nie z poziomem fizycznym.

A więc np. czujesz na myśl o swojej chorobie, czy problemie rozdrażnienie.

2. (opcjonalne) Odszukiwanie najwcześniejszego wspomnienia związanego z odnalezionym uczuciem:
kiedy w innym czasie w przeszłości czułem się rozdrażniony ? kiedy "po raz pierwszy" je poczułem ? 

3. "Popatrz na to wspomnienie" i zastanów się jak silne były te uczucia / określ swoje odczucia związane z problemem w skali 1-10

4. Uzdrawianie uczucia związanego z tym wspomnieniem.
(modlitwa)

Modle się, aby wszystkie znane i nieznane (ukryte) negatywne obrazy, wierzenia oraz cała pamięć komórkowa związana z uczuciem rozdrażnienia (ewentualnie: uczuciem rozdrażnienia dotyczącym tego i tego wydarzenia) jak również wszystkie powiązane z tym fizyczne kwestie, również astma,  były odnalezione, otwarte i uzdrowione poprzez wypełnienie mnie miłością, światłem i życiem Boga. Modle się także by efektywność tego uzdrawiania wzrosła do maksymalnego poziomu dla mojego najwyższego dobra, dzięki ci boże.

Modlę się o to aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe i wszystkie fizyczne kwestie związane z __________ zostały rozpoznane, otwarte i uzdrowione
poprzez napelnienie mnie światłem, życiem i miłość Boga. Proszę też, aby skuteczność tego leczenia zwiększyła się już
teraz conajmniej stukrotnie.

(osobiście sądze że nalezy mówić modlitwe którą się rozumie jak najlepiej, którą podświadomość chwyta, więc ja jeszcze lekko zmienie dla siebie stylistycznie)

5. Robienie ustawienia związanego z kodem i koncentracja w tym samym czasie na "prawdziwym stanie rzeczy" lub energii miłości
(w wideo jest to zademonstrowane)

I. punkt pomiędzy brwiami 30 sek.
II. jabłko adama 30 sek.
III. "szczęki" (pod uchem) 30 sek.
IV. skronie 30 sek.


Zmienia się co 30 sekund położenie palców i robi to 6-8 minut czyli wychodzi po 3-4 razy na każdym miejscu (3-4 rundki).
Tu jest timer, który sygnalizuje kiedy zmieniać ustawienie na następną pozycję.
http://www.youtube.com/watch?v=4qjFVsEkVh4
(ja osobiście nagram to sobie na telefon by nie robić tego przed komputerem)

Po zrobieniu kodu czyli po 6-8 minutach można sprawdzić czy ocena siły tego uczucia spadła.
Generalnie robi się te kody aż ocena spadnie do 0 (zalecają robić kody 3 razy dziennie aż do uzdrowienia danej kwestii)


*************************

To co zostało przetłumaczone jako "prawdziwa intencja" to "truth focus statement" czyli koncentracja na PRAWDZIWYM STANIE RZECZY. Czyli "to w co wierzy twoje serce".
Do autorów akurat, jak to w USA, przemawia chrześcijaństwo...
http://www.healingcodescoaching.com/Truth-Focus-Statements-biblical.pdf i podaje takie "prawdziwe stany rzeczy":

The life-giving light of theLordJesus Christ shines in all my darkness, and brings complete healing , peace, and right relationships with God, myself, and others

I give myself permission to love and be loved, relax without guilt, enjoy my life, give up pushing myself and others, succeed, prosper, simply be

God shows me his love in wonderful ways, and saves me with his strength from all my enemies and troubles.

I trust God to show me my best next steps and to guide me in a peaceful way

Generalnie prawdziwa intencja to pozytywna afirmacja "uzdrawiająca" koncentrująca na Bogu, lub odnalezienie w sobie jakiegokolwiek pozytywnego uczucia.

« Ostatnia zmiana: 2013-06-30, 12:46:57 wysłana przez marcin »