Autor Wątek: Węzły i krzyże karmiczne  (Przeczytany 98761 razy)

Inga

  • Gość
[#]   « 2011-09-01, 20:18:56 »
Leszek
Zastanawia mnie jak doszło do tego że te kodowania od Przedwiecznych doprowadziły u mnie do takiej skrajnej nienawiśći do siebie. Bo ja do tej pory nie wiem za co tak bardzo nienawidzę siebie.

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-08-30, 17:26:02 »
O tym nie pomyślałem ;)

Dla mnie zdrowie to naturalna łaska boża jak pieniądze, kobieta, oświecenie więc jak mi coś nie gra w życiu to szukam przyczyn w tym i innych życiach, ale też przyjąłem za pewnik, że jak bliżej oświecenia to i zdrowie powinno być lepsze z drugiej strony czasem pewne tematy każdy ma w trochę innym stopniu oczyszczone więc zanim będzie finał to i święty ma prawo kasłać albo mieć mniej kasy niż ten niżej ;)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-08-30, 17:10:09 »
osoby o wysokim poziomie rozwoju duchowego / duchowej swiadomości, często lekceważą swoje ciało jako coś nieduchowego. Stąd takie efekty.
Ja zresztą też próbuje się uporać ze skutkami lekceważenia ciała i materii w przeszłosci. Trochę idzie, ale z oporami.

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-08-30, 17:00:20 »
Tak mi się teraz po kojarzyło, że skoro uzdrawianie karmiczne poprzez puszczenie węzłów karmicznych to jakby regresing gdzie też zaszłości karmiczne puszczamy.

Nasuwa mi się pytanie czy to zdrowie to nie efekt czystości karmy i zgodność ze zdrowiem boskim nam danym.
Tylko, że paru wysokich mistrzów umarło więc do końca nieoświeconego życia jakbyśmy byli "zagrożeni" chorobami.
Z drugiej strony część ludzi nie słyszących o RD maja doskonałe zdrowie.
Czy to wybór drogi życia i dobrych genetycznie rodziców ?

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-08-30, 13:22:00 »
Link do wcześniejszej dyskucji na CUD
http://www.cudownyportal.pl/forum/watek.php