Autor Wątek: Miłość  (Przeczytany 16986 razy)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 11:30:20 »
Sylvia,

Tak :)

Świat się zmienia, zawsze i w każdej chwili, i w tym nowym świecie jutra, jest miejsce dla każdego istnienia :)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-25, 11:06:06 »
Dobra inspiracja, żeby zmienić punkt widzenia i działanie, z miłości do wszystkich istoto, w tym do siebie:)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-24, 11:57:51 »
inspiracje to są takie małe duże rzeczy, bo podnoszą na duchu.

We Can Do IT!

https://www.youtube.com/watch?v=2TTd2FmYr0g

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-18, 23:13:52 »
Tyz piknie:)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-18, 15:16:04 »
niektóre są inspirujące, moja ulubiona :)

make love, not war.

https://www.youtube.com/watch?v=0Z38VrjdE_I

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-18, 15:02:25 »
https://www.youtube.com/watch?v=COXx3YTNW1s

MAKE LOVE NOT WALLS


Jak się chce, to można robić reklamy z przesłaniem:)
« Ostatnia zmiana: 2017-05-18, 15:06:50 wysłana przez Sylvia »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-09, 15:24:37 »
Uwielbiam kreacje, relacje i komunikacje płynące w miłości:))

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-04-15, 17:02:42 »
Przejaw miłości do siebie w postaci społecznego szczęścia?

"Duńczycy od wielu lat uchodzą za jeden z najszczęśliwszych krajów świata, czego dowodem jest choćby corocznie publikowany - na zlecenie ONZ - Światowy Raport Szczęścia. Ich dobre samopoczucie wielokrotnie próbowano tłumaczyć filozofią życiową zwaną hygge. Jednak zdaniem rodowitej Dunki, pisarki i coacha, Malene Rydahl, jest ono zasługą przede wszystkim przyjaznych jednostkom regulacji prawnych i wychowania, którego podstawę stanowi wszechobecne równouprawnienie."
http://weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,21636769,w-tym-kraju-rownouprawnienie-stalo-sie-faktem-i-uszczesliwia.html#TRwknd

Moim zdaniem hygge jest jednak z tym powiązane:)
"Słowem hygge Duńczycy opisują błogość, relaks, niespieszną radość z danej chwili – hygge jest wszystko, co wprawia nas w dobry nastrój."
Pojawiło się kilka książek w Polsce na temat hygge. Ciekawe.
« Ostatnia zmiana: 2017-04-15, 17:05:53 wysłana przez Sylvia »

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-26, 18:33:47 »
A co do tego spaceru , zawsze mówię :Baby steps :)
w sumie no tak baby steps :)))

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-26, 17:02:59 »

 Ale to był mega stres wtedy, ...... że herbaty nie można było spokojnie wypić.   

.....   dalej o jeden krok, a potem z tamtąd się zobaczy co dalej. Nie ma nic prostrzego niż jeden krok dzisiaj :) jeden krok i jaka swoboda i przestrzeń gdzie iść, praktycznie to spacer.

Tak. Ten stres też pamiętam.
A co do tego spaceru , zawsze mówię :Baby steps :)

Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-25, 07:58:56 »
Tess,

tak jakoś wychodzi czasem :) Tak trochę bawię się tą formą, nie wiem tak trochę nie leży mi to do końca. Ja jestem umysł ścisły od zawsze. I miałem tak że kiedyś rozwój to było wypisywanie wzorców negatywnych i tych boskich wzorcowych itd. Od jednych uciekać a za drugimi gonić. Ale to był mega stres wtedy, byłem wtedy za kijem a przed marchewką, że herbaty nie można było spokojnie wypić. No i tak niby fajnie tam widzieć rzeczywistość boską i do niej dążyć ale ta rzeczywistość była ironicznie oderwana od rzeczywistości, była tam a nie tutaj. No i ten stres bo jest wielki kij z którym trzeba sobie poradzić, i całe królestwo boże które trzeba zrealizować a już godzina 8 i czas iść do pracy. No i zrezygnowałem z tych analitycznego widzenia, z kija i marchewki, oh i z tego królestwa bożego. W zamian bardziej zaczołem się interesować spójnością i połączeniami między energiami, ale tak naprawdę drogą, czyli gdzie zrobić następny krok, co mi pozwoli przejść stąd tam, ale nawet nie do rzeczywistości "boskiej" tylko dalej o jeden krok, a potem z tamtąd się zobaczy co dalej. Nie ma nic prostrzego niż jeden krok dzisiaj :) jeden krok i jaka swoboda i przestrzeń gdzie iść, praktycznie to spacer. I to mi chyba trochę w tekst poszło, że jest taki trochę ciągły, łączący pewne rzeczy myśli idee. Jakby rozwiązywanie problemów poprzez podróż od problemu do jego rozwiązania, a przynajmniej próba, w formie rozważania czy rozkminiania także itd.itd.





Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-24, 23:51:32 »
dzięki :)
ujmować może nie ma co :) ale dodawać lub zmieniać na lepsze, to chyba można w nieskończoność, jak dla mnie no limit ;)


No właśnie, piękne, ale żeby było prawdziwe i pełne, to no właśnie... czuje że Sylvia poruszyła coś ważnego co trochę przekręciłem, a gdzieś w ogóle ominołem, i jakby chyba wiem to z tyły głowy ale jeszcze nie mogę załapać. Jakby ciało i dotyk powinno być punktem wyjściowym, ale jakoś nie mogę tego połączyć sobie z innymi rzeczami jeszcze tak do końca :] Dziecko po narodzinach początkowo głównie komunikuje się ze światem poprzez dotyk i bliskość ciała, więc no... właśnie...

Chyba coś takiego że nie tańczy się tylko dlatego że jest muzyka, klimat i atmosfera, tylko tańczy się z chęci bycia z kimś, z chęci dotyku i bliskości, a ciała ich dotyk i ruch, tworzy taniec, muzykę i atmosferę. Że to nie gwiazdy widzimy w oczach drugiej osoby, ale dzięki światłu gwiazd możemy ujrzeć blask tych oczu które tańczą z nami.


Jakby nie zaprasza się tak po prostu do tańca, lecz się go tworzy z drugą osobą od bliskości ciał, serc i i takiej zwyczajnej w zasadzie chęci siebie nawzajem ... :), aż to się rozleje na zewnątrz jako muzyka i taniec. Nie jako ty i ja, lub ty ze mną, lub ja z tobą, ale jako wspólnie i razem, wzajemnie i nawzajem.


Aj trochę ten wątek to mi się zrobił jak obszary do mega rozkmim.


Jezu,
Wiking, ty weź spasuj, bo normalnie no nie wiem ... ;)

Samo ci to przychodzi, czy cytujesz ?
Normalnie mi sie cuś przypomina z dalekiej przeszłości ... :D
Fajne to jest. No, piekne :D

Cytuj
ale dzięki światłu gwiazd możemy ujrzeć blask tych oczu które tańczą z nami.
Or .... "dzięki blasku tych oczu, które tańczą z nami, możemy ujrzeć światło gwiazd" !
Sam powiedziałeś "No limits" ;)



Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-24, 20:53:42 »
Coś pięknego !

Nic dodać nic ująć :)
dzięki :)
ujmować może nie ma co :) ale dodawać lub zmieniać na lepsze, to chyba można w nieskończoność, jak dla mnie no limit ;)


No właśnie, piękne, ale żeby było prawdziwe i pełne, to no właśnie... czuje że Sylvia poruszyła coś ważnego co trochę przekręciłem, a gdzieś w ogóle ominołem, i jakby chyba wiem to z tyły głowy ale jeszcze nie mogę załapać. Jakby ciało i dotyk powinno być punktem wyjściowym, ale jakoś nie mogę tego połączyć sobie z innymi rzeczami jeszcze tak do końca :] Dziecko po narodzinach początkowo głównie komunikuje się ze światem poprzez dotyk i bliskość ciała, więc no... właśnie...

Chyba coś takiego że nie tańczy się tylko dlatego że jest muzyka, klimat i atmosfera, tylko tańczy się z chęci bycia z kimś, z chęci dotyku i bliskości, a ciała ich dotyk i ruch, tworzy taniec, muzykę i atmosferę. Że to nie gwiazdy widzimy w oczach drugiej osoby, ale dzięki światłu gwiazd możemy ujrzeć blask tych oczu które tańczą z nami.


Jakby nie zaprasza się tak po prostu do tańca, lecz się go tworzy z drugą osobą od bliskości ciał, serc i i takiej zwyczajnej w zasadzie chęci siebie nawzajem ... :), aż to się rozleje na zewnątrz jako muzyka i taniec. Nie jako ty i ja, lub ty ze mną, lub ja z tobą, ale jako wspólnie i razem, wzajemnie i nawzajem.


Aj trochę ten wątek to mi się zrobił jak obszary do mega rozkmim.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-23, 22:40:01 »

chociaż najfajniej jest jeśli wszystko płynie na wszystkich poziomach naszego istnienia że serce, ciało, umysł i duch tańczy to tej samej muzyki...

 i zaprasza do tańca tą drugą osobę i jak się tańczy razem pod otwartym niebem, twarzą w twarz, to w oczach tej drugiej osoby można zobaczyć blask gwiazd. Moja definicja bliskości.


Coś pięknego !

Nic dodać nic ująć :)


Wiking23

  • Wiadomości: 393
  • Płeć: Mężczyzna
    • c
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-19, 22:06:04 »
Sylvia,

Dzięki! :)