Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111559 razy)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2018-02-21, 07:58:51 »
Dzięki Sylwia :-)
Nigdy nie używałam słowa "umiem" w afirmacjach. Jeśli już to raczej "potrafię". Zobaczę jak będzie z "umiem".

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-02-20, 21:16:13 »
Ostatnio do wielu afirmacji dodaje mi się, nie tylko dla mnie: umiem, potrafię...

Umiem czuć sie bezpiecznie.
Umiem myśleć myślami Boga.
Umiem czuć uczuciami Boga.
Umiem wrócić do Boga.
Umiem żyć w zgodzie z Najwyższym Dobrem.
Umiem działać w zgodzie z Najwyższym Dobrem.

Szybko uwalnia od blokad na umiejętności, które są, a zostały zablokowane, w różnych niesprzyjających okolicznościach. Pogłębia zaufanie do siebie. Przywraca pewność w umiejętności.
« Ostatnia zmiana: 2018-02-20, 21:20:29 wysłana przez Sylvia »

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2018-02-07, 19:10:07 »
Bóg - moje Wyższe Ja pokazuje mi czym jest i na czym polega prawdziwe dobro.

Nie ma nic lepszego niż ta afirmacjo-modlitwa.

Przerabiałem działanie z poziomu dobra i wydaje mi się, że już wszystko w tym temacie zrozumiałem. Też chciałem działać, jak dobry człowiek i zaczęło mnie spotykać mnóstwo naciągaczy. Marnowałem też mnóstwo energii. Ostatecznie zrozumiałem, że bycie "dobrym człowiekiem" polega na 2 rzeczach:

1. Pomagam, gdy ktoś nie wiem co rozbić.
2. Pomagam, gdy ktoś chce się zmienić.

Najczęściej moja pomoc kończy się na: tłumaczeniu i wsparciu. Do tej pory spotkałem może 4 osoby,które prosiłby o jedzenie. Zagdzam się też, by jakaś część podatków szła na osoby kalekie, bezdomne, cięzko chore. Muszą oczywiście spełnić te 2 warunki.

Artman

  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2018-02-07, 16:50:42 »
Można tak: Ja (imię…) otwieram się już tu i teraz na dobro. Otwieram się na rozumienie i odczuwanie dobra. Bóg - moje Wyższe Ja pokazuje mi czym jest i na czym polega prawdziwe dobro. Z każdym dniem coraz bardziej czuję, wiem i rozumiem, czym jest dobro i ile pozytywnego, korzystnego przynosi ono mnie i ile wnosi do mojego (i każdej innej istoty) życia. Otwieram się na przyjęcie tego do swojego życia. Cieszę się wszystkimi pozytywnymi efektami działania dobra we mnie i w moim życiu. Dzięki temu jest we  mnie coraz więcej dobra. Dzięki temu mam coraz więcej dobra w moim życiu i wokół mnie. Moje życie jest dobre. Moje działanie jest dobre. Moje samopoczucie jest dobre. Moja praca jest dobra. Mój rozwój duchowy jest dobry. Mój kontakt z własną intuicją i Wyższa Jaźnią jest dobry. Jestem dobrym człowiekiem. Dobro przejawia się poprzez mnie w każdej chwili coraz bardziej. Akceptuję to coraz bardziej z każdym dniem i dziękuję za to. Dobro jest dobre :) i korzystne dla mnie oraz dla wszystkich innych istot wokół mnie.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2018-02-06, 15:01:55 »
Dobro warto najpierw przemedytować, żeby było bez wyobrażeń.

Dobro jest z natury rzeczy przejawem miłości.

Energię dobra można rozbudzić przez afirmacje:
jestem dobrem
działam z intencją dobra
Bóg jest dobrem
Odnosze się do siebie i ludzi z miłością, szacunkiem i dobrem.

macher

  • Gość
[#]   « 2018-02-04, 20:21:31 »
Jak rozbudzić energię dobra ? Jakie afirmacje ?

Np na miłość i szacunek dobra jest "Odnosze się do siebie z miłością i szacunkiem" i jakaś tam energia miłości się pojawia. A na dobro ?

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-30, 10:28:19 »
Dzięki Artman

Artman

  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-11-30, 00:02:26 »
Jeżeli popracowałaś z poprzednią afirmacją przez pewien czas, to teraz - jeżeli chcesz, można zamienić zapał na chęci lub energię, czyli druga część afirmacji: ...Mam już tu i teraz wystarczające chęci (i energię) do pracy (, twórczości) i działania... (Bo nie dla wszystkich praca równa się działanie...)

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-09, 22:55:16 »
Dzięki Lilliole

cenna uwaga.

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-08, 08:25:36 »
Zapał często jest słomiany.
Mi się kojarzy z wypaleniem. Zapał się zapala, a potem gaśnie kiedy braknie paliwa.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-05, 18:13:49 »
na słowa "mam zapał do pracy" robi mi się słabo,ale chodzi mi tu głównie o słowo zapał czy do tańca czy do różańca i tak nadal robi mi się słabo. Nie lubię mieć zapału. Dzięki Artman cos mi wywala.

Artman

  • Wiadomości: 172
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rozwój duchowy pożyteczny i zdrowy:)
  • Krzysztof Chrząstek, konsultacje,analizy psychometryczne i czakr,porady,medytacje, warsztaty,artykuły, książki:) http://www.powiewwiatru.pl :) zapraszam
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-11-04, 10:18:16 »
Może po prostu : Ja...chętnie pracuję i tworzę to, co mnie cieszy. Mam zapał do pracy (twórczości) a jej efekty są zadowalające (duże, wystarczające...), albo połączyć oba zdania. Po imieniu można dodać: "już tu i teraz", jeśli nie wywoła to od razu oporów, a jak są, to albo właśnie dlatego tak stosować, albo dodać po 2 tyg. pracy z afirmacją.

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-11-04, 08:22:42 »
Szukam dobrej,króciutkiej afirmacji dającej kopa do pracy i twórczości.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-10-25, 21:26:39 »
Dzisiaj jeszcze to dostałam z Nadświadomości. Z dedykacją dla osób, które za dobro, otrzymują zło, są z programami destrukcji, poczucia winy, wstydu, lękami, obawami, poczuciem zagrożenia, braku zaufania, karania, krzywdzenia siebie, dawców swoim kosztem:

Działam w zgodzie z Najwyższym Dobrem i wszystko w moim życiu obraca się na moją korzyść.

Najwyższe Dobro=czyste intencje w działaniu, myśleniu, odczuwaniu, mówieniu, dawaniu, przyjmowaniu, w rozwoju.

Dziękuję!:))

« Ostatnia zmiana: 2017-10-25, 21:29:17 wysłana przez Sylvia »

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-10-25, 21:12:19 »
Zauważyłam, że w zależności od tego jak skonstruowany jest jakiś mechanizm, który może się składać ze sprzecznych wzorców, mogą się pojawić pozornie sprzeczne afirmacje, które załatwiają temat. Są one jednak dla różnych poziomów rozwoju siebie spójne.
Przykładem jest równoczesna praca nad dwoma intencjami:

Jestem tutaj, bo jestem chciany.
Jestem tutaj bezwarunkowo.