Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111560 razy)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-26, 10:04:34 »
A tirowki chyba nie biorą aż tyle.

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-26, 09:51:01 »
"Time is finite. So why would anyone use it to try and make money?

Makes no sense. Using a limited and most valuable asset to gain $$! Sad."

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-26, 09:48:38 »
Jeśli nie spełniłem twoich oczekiwań, nie obrażaj się. Przecież to są twoje oczekiwania, a nie moje obietnice :)

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-26, 09:43:06 »
Nie pojmuję gdzie w tym można zobaczyć dowcip. Prostytutka bierze 300/h. Nie jest to robota do ktorej bym się palił, wymagałaby przygotowania, więc taka stawka. Jak cię nie stać, możesz zwołać jeszcze 9ciu takich jak ty i zaplacisz stowke, albo wiekszy event po złotowce. Zdziwił byś się ile byś z tego wyniosl. Buddyzm czy katolicyzm to może coś siedzi (jak u wielu aniolkow), ale w karmie, nie w świadomości i poglądach gdyż mam bardzo wysoką świadomość rozrozniającą crystal-clear, a to kosztuje.
Potwierdzasz  swoją odpowiedzią i szczegółami o stawkach tirówek, moją opinię ( opinię Prosze Sądu;-), że sporo zachwyconych "postępem" ociera się o praktyki duchowo-relaksacyjne. Równiez tu na tym forum.
pozdrawiam
Ps. Czy medytowałes kiedys o swojej świadomości różnicującej ? Warto skonfrontować sie z prawdą. Mogę Ci  podpowiedzieć, że umysł jest powszechnie przeceniany. I Ty nie jestes wolny od tej powszechnej przypadłości.
« Ostatnia zmiana: 2017-05-26, 10:39:48 wysłana przez almighty »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-26, 09:18:49 »
Nie pojmuję gdzie w tym można zobaczyć dowcip. Prostytutka bierze 300/h. Nie jest to robota do ktorej bym się palił, wymagałaby przygotowania, więc taka stawka. Jak cię nie stać, możesz zwołać jeszcze 9ciu takich jak ty i zaplacisz stowke, albo wiekszy event po złotowce. Zdziwił byś się ile byś z tego wyniosl. Buddyzm czy katolicyzm to może coś siedzi (jak u wielu aniolkow), ale w karmie, nie w świadomości i poglądach gdyż mam bardzo wysoką świadomość rozrozniającą crystal-clear, a to kosztuje.

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-26, 08:54:47 »
Sylwiopol , 1000zł za godzinę i moge się dzielić, szczegoly na priv.

 
O! A Ty dżonny , jak widzę, nie dość , że zaawansowany duchowo jesteś ( trochę w klimatach buddyjsko-katolickich, ale zawsze), to jeszcze dowcipny. I jest to dowcip mocny w stylu Sierakowskiego z Kryt.polit. albo Kurskiego  z Gaz.wyb.
Brawo!

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-26, 08:11:28 »
Sylwiopol , 1000zł za godzinę i moge się dzielić, szczegoly na priv.

ontoja, jak dla mnie przeciwieństwem życzliwości jest bardziej zawiść, ale zastanowie się nad tym. A z tym porownywaniem też :)

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-26, 07:10:06 »
Zastanawiam się co jest przeciwieństwem zazdrości ?
jaki pozytywny wzorzec ?
Jakie afirmacje np moglyby ruszyc ta emocje?

Życzliwość czyli życzenie innym jak najlepiej.
Rezygnacja z porównywania sie z innymi bo każdy ma swoja karmę , uwarunkowania, talenty, mozli wosci i ograniczenia, poziom świadomości właściwy sobie.Każdy jest inny.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2017-05-26, 06:57:13 »
Sylwiopol
Czytałeś regulamin forum przed rejestracją? Zgaduję,że nie. Na TYM Forum
EKSPERT podaje swoje imię i nazwisko, oraz dziedzinę, w której jest ekspertem.

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-26, 00:01:54 »
Sylwiopol..  moje serce nie zna czegoś takiego jak wątpliwość ;)
O! To Ty chyba zaawansowany w praktykę jesteś bardzo, co nie? Może podzielisz sie jakimiś swoimi oryginalnymi przemyśleniami , które moga pomóc innym w ich ukierunkowaniu w kierunku miłości, lekkości, łatwości oraz radości. Tylko bez katolicko-buddyjskich klimatów, if you pls,ok?

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 23:56:25 »
(...) Jeszcze z 2 tygodnie temu, czułem miłość w całym ciele. Teraz prawie zawsze tylko w umyśle.
Dziwne. Nie widze dlaczego tak Ci sie stało. A Ty jak sądzisz? Dlaczego tylko w umyśle? Może to juz "znaki" pojawiającego sie oświecenia? W końcu jak mawiali starożytni buddyści:"wszystko i nic w umysle" . Cytuję z ( karmicznej) pamięci . JAkie jest Twoje prawdziwe zdanie nt temat?

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-25, 23:54:59 »
Sylwiopol..  moje serce nie zna czegoś takiego jak wątpliwość ;)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-25, 23:53:26 »
H.I.
Mieszane uczucia na afirmowanie, że tracę... aczkolwiek akurat ta sytuacja o ktorą mi chodzi ma takie podłoże

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 23:52:35 »
(...) wątpliwość, może entuzjazm i podekscytowanie :)
A jak jest w rzeczywistości? Która opcja? Wiesz to?

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-25, 23:49:25 »
Sylwiopol, skąd wiesz, że wątpliwość, może entuzjazm i podekscytowanie :)