Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111582 razy)

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-25, 23:48:46 »
Sylwiopol

Nie cierpię afirmacji. Po tym co napisałem powinny wychodzić inne syfy z pś i dlatego pytam, czy ktoś inny, by coś doradził.
Napisałem tą afirmację w wglądu, którego podstawą jest bezwarunkowa miłość. Jeszcze z 2 tygodnie temu, czułem miłość w całym ciele. Teraz prawie zawsze tylko w umyśle.

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 23:37:45 »
Spec od afirmacji? :)
a na podst czego pojawiła sie w Twoim umysle i sercu wątpliwość? Czyżby słowo :"śledziona" wywołało je?;-)
( Bóg nie boi sie raczej ( kto wie?) Twoich nieczystości oraz nieczystości Twego otoczenia)

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-25, 23:34:25 »
Spec od afirmacji? :)

Sylwiopol

  • Wiadomości: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-05-25, 23:28:42 »

Chętnie dowiem się od speców od afirmacji, czy afirmacja, którą napisłem jest dobrze skonsturowana.
Jeśli będziesz ja pisał lekko miło z miłościa oraz radością tudziez zadowoleniem w sercu i w śledzionie, to będzie ok.

healingintelect

  • Wiadomości: 713
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2017-05-25, 21:39:38 »
dżony

Pozwoliłem sobie zajrzeć w twoją pś i zobaczyłem coś takiego. Gdy coś Ci się podoba, lub coś byś chciał w twojej pś zachodzi taki proces-

Ja chcę-> uświadomienie sobie braku czegoś-> zakwalifikowanie barku jako starty->złość i zazdrość.

Według mnie w tym przypadku afirmacja powinna brzmieć- Ja dżony jestem spokojny i opanowany, gdy coś tracę.
Chętnie dowiem się od speców od afirmacji, czy afirmacja, którą napisłem jest dobrze skonsturowana.
« Ostatnia zmiana: 2017-05-25, 21:43:34 wysłana przez healingintelect »

dżonny

  • Gość
[#]   « 2017-05-25, 20:35:28 »
Zastanawiam się co jest przeciwieństwem zazdrości ?
jaki pozytywny wzorzec ?
Jakie afirmacje np moglyby ruszyc ta emocje?

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2017-01-27, 11:29:44 »
Astre
To jest dosc ogolna afirmacja i gdyby za tym szlo jakies konkretne uczucie na ktorym bys mogla sie skupic to jeszcze mogloby byc ok.

Afirmacje to praca z uczuciami, a nie wbijanie sobie mentalnej tresci do glowy. Nie afirmujemy tego, czego jednoznacznie nie czujemy.

Napisz jaki cel chcesz osiagnac to bedzie latwiej Ci cos doradzic :)

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-01-27, 11:05:27 »
Astre
A wiesz na pewno, jakie skojarzenia, odczucia ma Twoja pś z pojęciem, czym jest Najwyższe Dobro?

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-01-27, 09:22:18 »
Albo może taka:
Otwieram się na moje najwyższe dobro w każdym obszarze mojego życia

Astre

  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2017-01-26, 23:30:27 »
A co sądzicie o afirmacji:

Ja ,[imię], pozwalam sobie na wszystko, co zgodne z Najwyższym Dobrem.

Najpierw wydawała mi sie fajna, ale teraz mam wątpiwości..
I czy nagranie i słuchanie tego to jest dobry pomysł?  Powinnam sobie coś wyobrażac podczas słuchania,czy po prostu skupiac sie na dźwięku słów? ;)

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-12-18, 11:27:31 »
Michał

Podatność na takie manipulacje jest wtedy, gdy mamy długotrwałe zblokowania na seks, gdy odmawiamy sobie seksu i go mocno ograniczamy. Wtedy jak już się uda nawiązać jakąś relację seksualną to kurczowo się chwytamy tego jak ostatniej deski ratunku i tu już można zrobić z Tobą wszystko aż do tej granicy, gdzie sobie powiesz że ten seks to nie jest warty aż takich poświęceń. Każdy ma ta granicę w innym miejscu w zależności od samooceny, parcia na seks i wielu innych czynników.

Myślę, że nie warto pakować się w relacje seksualne z byle kim, szczególnie że sam akt seksu mocno miesza energię i współżycie z pomieszanymi panienkami wprowadza zamęt w głowie. Dla rozwoju to na pewien sposób jak fajki i alkohol.

Lepiej więc być cierpliwym i poczekać na kogoś z potencjałem, osobę która ma dobre intencje wobec Ciebie (chociaż z grubsza i świadomie chce dbać o to) i której po prostu nie w głowie takie chore manipulacje.

Zresztą naprawdę dobry i przyjemny seks to będziesz miał z kobietą, dla której ten seks jest okazją do wspólnej zabawy i przyjemności, która nastawiona jest na wzajemne zbliżenie, która lubi odkrywać w sobie swoją boską, zdrową seksualność. Wtedy się dzieją naprawdę ciekawe rzeczy, a seks potrafi pozytywnie zaskakiwać nawet po kilku latach wspólnego pożycia. To jest niekończące się odkrywanie nowych, coraz przyjemniejszych rejonów i tym nie idzie się znudzić :)

A gdy dla kogoś seks jest przede wszystkim narzędziem do zmanipulowania drugiej osoby, do osiągania swoich egoistycznych celów i innych dziwnych gierek to nie ma co liczyć na to co wyżej. Może i potrafi być dziko i namiętnie, podniecająco, itd. ale to i tak się nie umywa to boskiego, tantrycznego seksu.

Warto o tym pamiętać, bo nim podświadomość pociągnie za nieprzytomnymi podnietami i wpakuje w jakąś niefajną relację brużdżąc tylko jeszcze bardziej w temacie seksu - lepiej ochłonąć i skupić się na sobie, odpowiedzieć sobie szczerze na pytanie - czy rozwijanie tej relacji będzie zgodne z szacunkiem do mnie samego?

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-15, 10:11:14 »
Jakby dodać do tego kiedyś może bezpieczny.
Sex daje pewną łatwość drugiej stronie do późniejszego manipulowania uczuciami czego bardzo się boję.

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-15, 10:05:40 »
Michał486
Fajny pomysł z zamianą:)


To jest oczywiste, że twój seks jest niewinny, w porządku, dobry i czysty:)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-15, 10:01:14 »
Sylwia
generalnie fajna jest ta twoja afka.
Wystarczy zamienić słowo sex na pieniądze i dla mnie bomba:).
co do sexu kontempluję sobie : sex jest niewinny i w porządku. Może dorosnę do tego aby do tej afki dodać dobry lub czysty:).

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-15, 09:57:43 »
Michał486
Afka jest uniwersalna. Niekoniecznie musi iść w kierunku tantry. Ja akurat mam pozytywne skojarzenia w tym życiu z tantrą, więc o to mi chodziło. Działa pozytywnie na intencje i energetykę:)

Warto w seksie wyjść poza umysł (przekonania z przeszłości i od kogoś, kalkulacje czym jest, czym nie jest, kombinacje jak powinno być) i świadomie odczuwać energię. Być w uważnym, spontanicznym kontakcie z drugą osobą. I jej potrzebami. Dlatego tak ważny jest uważny, lubiący seks, komunikatywny partner/partnerka. Komunikatywny to taki, który mówi, wyraża swoje potrzeby i słucha. Oczywiście przy harmonii energetycznej:)