Autor Wątek: Afirmacje - konsultacje ;)  (Przeczytany 111583 razy)

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2016-12-14, 16:29:51 »
Można też, pomedytować sobie czucie w ciele, dać sobie prawo do rozruszania energii seksualnej, pozwolić by ona nosiła, płynęła i medytować nad nią i nad odczuwaniem swojej potrzeby - potrzeb, preferencji, tego co budzi twoją ciekawość ( to jest słowo klucz - i idąc za fajnym tekstem który usłyszałem, to co się dzieje między tobą a twoją energią seksualną, jest między tobą a nią [nikt nie ma prawa Ci przerywać twoich doświadczeń i takiego kontaktu ze sobą], a nie tobą a innymi - to nie ich sprawa a jeśli się staje to jest ich niezdrowym zainteresowaniem, czymś co do nich nie należy i nie jest dla nich a dla Ciebie) i obserwować to w sobie. Myślę że jak poczujesz się okej z jej przeżywaniem (ponownie, kto ma prawa Ci zabraniać :)  ), to będzie się też przejawiać poprzez Ciebie, pozwalając na ich niewinną eksplorację :) I tobie i drugiej osobie

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-14, 07:24:07 »
Sylwia fajna afka, choć nie wiem czy odpowiednia dla mnie.
Kiedyś uprawiałem zdaję się magiczna tantrę, nie wiem czy taka afka nie wrzuciła by mnie w stare schematy.
Najbezpieczniej być człowiekiem środka:)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-12-13, 22:04:06 »
Jestem wolna w realizowaniu moich potrzeb:)
Oczyszczanie intencji w temacie daje szerszą świadomość co jest potrzebą, a co zachcianką.

Michał486
Seks wspiera mnie pozytywnie w moim rozwoju duchowym, w związku i w życiu.

Taka afirmacja może ładnie przestawić z ascezy na tantrę.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-13, 11:56:41 »
Jak dla kogoś potrzeby są kontrowersyjne to może dodać mam prawo realizować swoje potrzeby...
jak ma się do czegoś prawo to nie znaczy, że się to coś robi.
to tak w ramach inspiracji.

mikepl

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • MICHAL
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-13, 11:48:35 »
OK :-)

No ale pomyśl że nie masz partnerki a powtarzasz sobie że masz potrzebę. I co ?? Zostajesz frustratem seksualnym??

Widze to tak. Nie koncentrujemy sie na zaspakajaniu potrzeb seksualnych w konkretny sposob.
Jak nie masz partnerki to albo mozesz sam zaspokoic swoje potrzeby ;) albo afirmowac transformacje energii seksualnej w duchowa albo znalezc partnerke :)
Afirmacje Clinta sa fajne.

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-13, 11:45:57 »
W swojej istocie taki właśnie sex jest ale zawsze znajdzie się ktoś kto go zabronić zechce lub obrzydzić.

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-12-13, 11:43:23 »
Z seksem zawsze tyle emocji i wyobrazen, a to tylko niewinna przyjemnosc pelna intymnej bliskosci z ukochana osoba - przynajmniej w tym zdrowym wariancie :) Czulosc, zabawa, rozkosz, zblizenie. Ja tam zadnych diablow nie widze :D

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-13, 11:39:42 »
Mi się najbardziej kojarzył, że jest brudny, zły, służy manipulacji więc jest niebezpieczny.

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-12-13, 11:39:18 »
Mariusz
A slyszales o piramidzie potrzeb Maslowa chocby? Mozna miec roznego rodzaju potrzeby i nie wszystkie musza sie wiazac z przymusem.

A co np. z potrzeba samorealizacji? Tez mamy to nazwac preferencja? Po co przedefinowywac slowa na nowo?

Afirmacje podalem oczywiscie dla ludzi ktorzy odczuwaja potrzeby seksualne( czyli zdecydowanej wiekszosci), a takze tych ktorzy je w sobie tlumia i wypieraja. Samo posiadanie potrzeb seksualnych to nic zlego. Nie musza one byc non stop zaspokajane. Moge np. Miec potrzebe samorealizacji ale jak przez np. Miesiac czasu nie mam mozliwosci sie tym zajac bo mam duzo na glowie to nie musze z tego powodu cierpiec. Z seksem jest tak samo.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-12-13, 11:32:23 »
nie zapomnij że jest boski, bo to rzekomo dla Boga często się go wyrzekaliśmy :-)

Michał486

  • Wiadomości: 802
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2016-12-13, 11:30:00 »
W okół sexu narosło wiele skojarzeń i emocji.
Myślę, że na razie wystarczy mi sex jest czysty bezpieczny i niewinny.
dla tych, dla których sex był grzeszny, obrzydzany to może być dobra afka.

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-12-13, 11:29:34 »
OK :-)

No ale pomyśl że nie masz partnerki a powtarzasz sobie że masz potrzebę. I co ?? Zostajesz frustratem seksualnym??

mikepl

  • Wiadomości: 51
  • Płeć: Mężczyzna
  • MICHAL
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-12-13, 11:26:52 »
Hmmm
Potrzebami? Dla mnie potrzeba to coś co musi zostać zaspokojone. Np jedzenie lub spanie. Sex to raczej preferencja. NIe musimy mieć seksu więc nie jest to potrzeba.

A kiedy lezysz w lozku obok swojej boskiej, nagiej partnerki i krew zaczyna Ci plynac w jednym kierunku to myslisz wtedy sobie ze masz preferencje zeby sie pobzykac czy raczej moze czujesz potrzebe? ;)

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2016-12-13, 11:18:07 »
Hmmm
Potrzebami? Dla mnie potrzeba to coś co musi zostać zaspokojone. Np jedzenie lub spanie. Sex to raczej preferencja. NIe musimy mieć seksu więc nie jest to potrzeba.

Clint

  • Wiadomości: 2 541
  • Płeć: Mężczyzna
    • Boski Spokój
  • Łukasz Kubiak - https://boski-spokoj.pl/
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-12-13, 10:59:26 »
Afka dobra :) Polecam jeszcze:

Jestem niewinny i w porzadku z moimi potrzebami seksualnymi.
Mam prawo miec potrzeby seksualne.
Zaspokajanie moich potrzeb seksualnych jest bezpieczne, niewinne i w porzadku.
Pozwalam sobie na zaspokojenie moich potrzeb seksualnych.