Autor Wątek: Akceptacja starzenia i przemijania  (Przeczytany 20948 razy)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2017-10-17, 22:39:00 »
Jakie to życie jest krótkie .Jak byłem dzieckiem rok wydawał mi się wiecznością.Teraz czuję ,że jestem na półmetku (max). Zanim się człowiek obejrzy się zestarzeje i umrze.

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-11-19, 22:12:00 »
Inspirujące - na deszczowy weekendowy wieczór :))

Nie wiem, czy ta 61-letnia tancerka zaakceptowała starzenie, ale piękno, młodość i sprawność fizyczną na pewno , czego sobie i wszystkim życzę :)

https://www.youtube.com/watch?v=Luz5g-doa34

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-06-24, 23:36:18 »
DarkAngelbubu
Chyba się skuszę :)

Laka

  • Wiadomości: 2 310
  • Płeć: Kobieta
    • BlueFaerie
  • Andżelika Sobczak, sesje regresingu, wypalanie węzłów karmicznych, masaże Lomi Lomi
  • Status: Uzdrowiciel
[#]   « 2016-06-23, 08:25:51 »
DarkAngelbubu

Buahahaha, jak Ty coś powiesz.... ;)

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-06-20, 13:05:27 »
Leszku,jak będziesz gotów to daj mi znać i przepisz swój majątek na mnie wraz z prawami autorskimi.
Załatwię Ci przyjemny koniec...(wszystkie będą oczywiście pełnoletnie ;))

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-06-20, 07:58:38 »
Tak, samobójstwo to grzech. Dlatego wielu woli sprowokować swych oprawców.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-06-14, 11:23:34 »
samobójstwo to grzech przeciw Sile Życia czyli Bogu : )
a skoro Siła Życiowa przejawia się również w starcach, również takich niedołężnych i wywołujących obrzydzenie u niektórych ludzi, to znaczy że Bóg ma jakiś inny stosunek do żyjących istot, skoro przejawia się również poprzez takie formy i ciała, podtrzymując je przy życiu swoją czystą i piękną Siłą Życia, czyli wypełniając je samym sobą, aż do ich śmierci i ostatecznego rozkładu : D
zresztą wygląd to nie wszystko niektórzy jak Soros nawet z takim wyglądem wciąż  wywierają skuteczny wpływ na świat na polu znoszenia barier, podziałów, propagowania równości i tworzenia obywatelskiego społeczeństwa otwartego : )

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-06-14, 06:27:21 »
Co prawda kukułka wykukała mi ponad 90 lat życia, to jednak, jakbym miał wygladać w tym wieku tak obrzydliwie jak Soros czy Rockefeller, któremu kilka razy wymieniano serce, to wolałbym się eksterminować :)

Lilliole

  • Wiadomości: 1 657
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-06-13, 12:32:16 »
coś dla specjalistów od dokonywania zmian w swoim DNA:
http://www.robertdee.pl/wystarczy-usunac-jeden-gen-aby-czlowiek-zyl-o-60-dluzej/

na razie to tylko przedłużyli drożdżom, na ludziach tego nie planują
wkurzają mnie takie mylące tytuły

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-06-13, 11:49:28 »
coś dla specjalistów od dokonywania zmian w swoim DNA:
http://www.robertdee.pl/wystarczy-usunac-jeden-gen-aby-czlowiek-zyl-o-60-dluzej/

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-05-18, 19:18:56 »
Zawsze można spróbować zrobić krok do ciągłości świadomości pokonując ten mniejszy reset ,tą mniejszą śmierć jaką jest sen .
Świadome śnienie raczej nie obejmuje całego tematu, bo ono zdaje się występuje tylko podczas płytszej  fazy snu .Potrzebujemy wejść w najgłębszą ,żeby się zregenerować.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2016-05-18, 18:31:14 »
Podobno kiedyś ludzie żyli po kilkaset lat, ale im się nudziło. W sumie można sobie zrobić ćwiczenie mentalne, bo bym robił, jakbym miał przed sobą jeszcze ze 300lat życia.
W Biblii są podane lata w ilości kilkuset.
coś w tym jest :-)

Robiłem takie ćwiczenia nie raz. Po 1000, 1000000 lat..Czas jest dla mnie  iluzją więc czuję się dopiero dobrze przy byciu nieśmiertelnie niezniszczalnym metamorfem.

Ontoja
Reinkarnacja mi już (patrz wyżej) nie odpowiada i wydaje się bez sensu. Wolałbym ciągłą świadomość od ciągłej amnezji.

Jak byłem małym dzieckiem to często płakałem bez powodu i odpowiadałem, że dlatego, że się nudzę. Nie widziałem sensu w życiu.

Lata mi zajęło uświadomienie sobie jak bardzo się myliłem.
Umysł dziecka nie jest świeży. To umysł Oświeconego z amnezją.

ontoja

  • Wiadomości: 1 228
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-05-18, 14:50:05 »
Ontoja :)
Nie widzę w tym pozytywów.
W wieku 48 lat muszę codziennie ćwiczyć by mieć kondycję 20latka. Bez tego byłbym kondycyjnym wrakiem jak większość moich znajomych w tym wieku.

Umysł dziecka jest świeży ,wszystko jest nowe ,ekscytujące ,tajemnicze .Pomyśl o pierwszych pocałunkach ,pierwszych młodzieńczych ... Dla mnie podróż pociągiem pareset kilometrów czy kilku kilometrowa piesza wycieczka to były wspaniałe tajemnicze ,fascynujące wyprawy w nieznane .To se ne wrati w tym życiu choć faktem jest ,że powinniśmy tak żyć ,że każdy kolejny dzień był tym nowym i fascynującym .W praktyce to jednak tak nie zawsze dział .Ciało też się zużywa i starzeje a uwzględniając reinkarnacje to jak to się zuzyje to będziemy mieli nowe ...i nowe szanse pociągnięcia swojego życia inaczej ,nie popełniając tych samych błędów.
Tylko nie chciał bym chyba już w UE się urodzić bo tu niedługo chyba nie bedzie można wejść do lasu, czy na drzewo, bez szkolenia ,certyfikatu i nadzoru .No ale to juz poza tematem.
Ja tak na to patrzę.

Darek

  • Wiadomości: 615
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie ściemniać w tematach duchowych
  • Status: Obserwator
[#]   « 2016-05-18, 13:35:46 »
Podobno kiedyś ludzie żyli po kilkaset lat, ale im się nudziło. W sumie można sobie zrobić ćwiczenie mentalne, bo bym robił, jakbym miał przed sobą jeszcze ze 300lat życia.
W Biblii są podane lata w ilości kilkuset.
coś w tym jest :-)