Autor Wątek: Uzdrawianie słowem- I słowo ciałem się stało  (Przeczytany 14878 razy)

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-09-18, 19:25:56 »
To ja już nie rozumiem co wy uznajecie za chrześcijaństwo. Przecież wiara w reinkarnację jest sprzeczna z wierzeniami chrześcijańskimi i poza paroma punktami stycznymi kompletnie się rózni od tego w co my wierzymy czy też stosujemy.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 18:24:55 »
powęszyłem w kręgach odnowy i takie mi się  aniołki miłości nasunęły na oczy:
http://www.arka.org.pl/groganowie-w-polsce/
szkoda że daleko i nie po drodze bo wybrałbym się  posłuchać jak śpiewają : )

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 17:19:20 »
no fakt :))

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 17:08:54 »
Teraz wszystkim znajomym powie że to forum antychrześcijańskie, a ja go za takie nie uważam choć jej posty opisałem co ze mną robiły.
Jak tu wyjść na chrześcijanina gdy widzę takich "chrześcijan".
Jak nie Rydzyk robi reklamę to księża pedofile albo nawiedzeni wierni.
To musi upaść.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-18, 16:59:17 »
Aster nie tyle opuściła, co została wyproszona ;) Jest moderowana, ale nieobrażające i niekontynuujące tamtego wątku wpisy będą przepuszczane.
Dlatego dobrze byłoby, aby i tu nie była obgadywana, bo nie może się "bronić" (cokolwiek to słowo znaczy w odniesieniu do postów na forum).

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-09-18, 16:45:37 »
Wolała jednak odejść zamiast zgodnie ze swoją religią nadstawić drugi policzek

Karina

  • Wiadomości: 3 331
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 14:37:47 »
Nie bój żaby, wróci.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 13:12:38 »
ok, skoro aster opuściła już to szacowne grono , które potraktowało ja tak jak potraktowało (czyli z buta, z przypisywaniem jej kłamstw na koniec) to tyle ode mnie w związku z jej osobą i aktywnością tutaj : )

przesłanie końcowe do aster i wszystkich rozmówców:
"Chociaż jesteśmy uformowani przez nasze wyznania, jesteśmy zjednoczeni we wspólnym poszukiwaniu Boga i naszym doświadczeniu Chrystusa poprzez Modlitwę głębi."
http://www.odnowakontemplacyjna.com/#!zaoenia-teologiczne/c14l4

Amen : )

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 13:05:24 »
Inga
ogólnie tych którzy szukają dziury w całym, a konkretnie tego z kim o tym rozmawiam : )
mi tam chrześcijańska rybka w czym jest aster, mogę się z nią nie zgadzać w wielu kwestiach religijno-duchowych, ale przypisywać jej kłamstwa w oparciu... no właśnie, w oparciu o co? nie zamierzam

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-09-18, 12:57:22 »
największym zniewoleniem są wewnętrzne systemy przekonań, np. chorobliwa podejrzliwość i nieufność ; )

a tak konkretnie to do kogo masz na myśli?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 12:43:40 »
Ladaco
hehe, no ja znam różnych chrześcijan, np. takich którzy są w strukturach KK i uczestniczą np. w mszach, ale czują się wewnętrznie odrębni od głównego/ludycznego nurtu i przy tym są głęboko zaangażowani np. w praktyki kontemplacyjne, podchodzą do tego świadomie
więc dopuszczam też i taką możliwość, która i tak nie zmienia tego że największym zniewoleniem są wewnętrzne systemy przekonań, np. chorobliwa podejrzliwość i nieufność ; )

Ladaco

  • Wiadomości: 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-18, 12:38:00 »
Bawisz mnie... Widziałeś kiedyś chrześcijan wolnych strzelców?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 12:32:06 »
Ladaco
tylko po co ?  kłamstwo wśród chrześcijan , również wśród Świadków Jehowy, nie jest mile widziane,

chrześcijanie, zwłaszcza tacy zaangażowani, mają i rozwijają wiele pozytywnych cech , przestrzegają też przykazania (wiele z nich jest pożytecznych i prorozwojowych) , więc może nie demonizujmy tych z którymi  się nie zgadzamy ; )

Ladaco

  • Wiadomości: 378
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-18, 12:25:03 »
Ladaco
aster jak pisze jest wolnym strzelcem

może kłamie.. ?

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-18, 11:53:45 »
Inga
działalność misyjną (tak jak ją rozumiesz i definiujesz) podobną do aster, to ja prowadziłem na cudzie i czuję się jakby spełniony w tej roli : )