Autor Wątek: Uzdrawianie słowem- I słowo ciałem się stało  (Przeczytany 14860 razy)

furyah

  • Wiadomości: 571
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-06, 14:26:06 »
Aster,
a propos tarczycy, co to jest jak są problemy z tarczycą? niedoczynność na przykład?

aster

  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-06, 14:08:07 »
Zauważ, że nie jest to spór o trendy rozwoju, czy wskazywanie na różnorakie jego formy, ale jasna, klarowna wskazówka Jezusa: „Jam jest JEDYNĄ DROGĄ, PRAWDĄ I ŻYCIEM- jedyną Bramą do Ojca”. Inne drogi są anty- Chrystusowe. Zauważ też, że nie ma to nic ściśle wspólnego/związanego z procedurami kanonicznymi, religijnymi, jest to wyłącznie jednoznaczne, wyraźne wskazanie, jak uruchomić w sobie moc (odpalenie centrum siły, jako siły sprawczej). Przy tym odpalaniu siły powinna jednocześnie być odpalona tarczyca. Jest to ścisły związek: poprzez słowo, moc sprawcza. Tęsknisz za tą mocą (stąd Twój entuzjazm po obejrzeniu klipu ;)), a jednocześnie odsuwasz się od tej tęsknoty, bo ostateczna decyzja wymaga poświęcenia czegoś (często własnej wygody, przyzwyczajeń, radykalnej zmiany myślenia, zejścia z obranych dróg dotychczasowego rozwoju). Oczywiście nie jest koniecznością zgadzanie się z tym, o czym piszę, ale warto w rozwoju wziąć ten aspekt pod uwagę, że gdy przychodzi pewien próg w rozwoju, następuje stop klatka i dalej ruszyć nie można. :)


Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 22:46:32 »
na ten przekaz składają się : to czym on emanuje , najistotniejsze dla mnie i z tego skorzystałem : ) oraz to co werbalnie przekazuje, w tym jest to pewna mieszanka, tego co wypływa z jego stanu świadomości oraz inne elementy, związane z biblijnymi przekazami i ich interpretacjami , przekonaniami itd. itp.
jeżeli mówimy o tej metodzie uzdrawiania w której jest on  mistrzem i tym poziomie zestrojenia którym emanuje to można to co on mówi uznac za prowadzące do tego stanu/poziomu, ale nie uogólniałbym tego na inne ścieżki/metody, bo to jest tylko i aż pewna ścieżka-jedna z wielu  droga do Boga , całkiem fajna ale nie jedyna , na innych obowiazują trochę inne zasady, niż przywoływanie uzdrawiającej mocy tu i teraz  , np. za każdym razem spoglądasz w przeszłośc w duchu przebaczenia i z miłością : )
jak wsłuchiwałaś się w to co mówił to nie mówi o miłości jako uczuciu, jest to droga mocy, on mówi o miłości ale raczej walczy mieczem archanioła :)
« Ostatnia zmiana: 2014-09-05, 22:54:16 wysłana przez Frisky »

aster

  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 21:55:29 »
Wiem, że godzinny przekaz (z takim zaangażowaniem zwłaszcza :D) może oszołomić nieco i pewne słowa przelatują w mniejszej koncentracji, ale skup się tylko na tym fragmencie:

„I uczmy ludzi, kim naprawdę są i przestańmy grzebać w ich sprawach, ponieważ gdy diabeł zorientuje się, że nie wierzysz, iż się dokonało, pojawia się szafa pełna trupów, którą wprowadza do Twojej teraźniejszości (gierki z podświadomością- to moja uwaga, czyli to co pisałam o piwnicach, że czysty anioł nie może tam wejść, wysyła pośrednika).

Za każdym razem gdy spoglądasz w przeszłość zapraszasz ducha oskarżenia, do swojej teraźniejszości, aby pogrzebał owoce twojej rzeczywistości
”. .

Gdy pisałam, że medytacja nic w zasadzie nie daje, oprócz dobrego samopoczucia w sobie tylko i wyłącznie- jest stanem letnim, poprzez brak gorliwości w sercu. Jest stanem zadowolenia, ale nie stanem uzdrawiania. Bronisz czegoś, co jest błędną drogą, stan letni jest odcięciem od ognia, żaru wiary. To jest zwiedzenie. Odkupujesz coś, co zostało odkupione. Nauczono nas myśleć poprzez syndrom „nagród i kar”, odpracowywań za przeszłość, gdy w istocie swej nic nie trzeba przepracowywać, wystarczy tylko widzieć teraźniejszość sercem Jezusa = „kochaj i nie spoglądaj wstecz”.

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 20:18:04 »
Cytuj
Ta esencja słów jest również ważna,
no jest to związane z mocą, więc i z mocą słowa : )

Cytuj
nie mając przy tym jednocześnie mocy sprawczej- ‘uzdrowienie całkowite’, tylko bawią się demoniczne uzdrawianie doraźne, z nawrotami i spadkami.
zestrajanie się /zjednoczenie z boskim źródłem uzdrawiającej mocy ( tutaj na archanielskim poziomie, a są przecież i inne) to też jest proces, nawet jeśli inwokuje się tego natychmiastowość, więc mówienie, że ktoś kto dopiero i żarliwie aspiruje do tego, że ktoś taki  bawi się w demoniczne uzdrawianie bo coś tam mu wraca,  to jest (przynajmniej dla mnie)  nie do końca "widzenie w prawdzie",
zwłaszcza gdy rozmawiamy o oczyszczaniu związanym z tym poziomem to jest to pewna walka i zmaganie, z różnymi dziwnymi i silnymi wpływami, czy doświadczaniem powracających skutków własnej  nieprawości z przeszłości : )

gościu jest świetny, co prawda nie kojarzy mi się to co od niego odbieram z poziomami bezwarunkowej miłości, ale z ucieleśnieniem boskiej mocy przejawianej w różny sposób przez archanioły właśnie

aster

  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 19:41:25 »
Ta esencja słów jest również ważna, dla tych, którzy „bawią się w uzdrawianie” nie rozumiejąc klucza uzdrawiania, nie mając przy tym jednocześnie mocy sprawczej- ‘uzdrowienie całkowite’, tylko bawią się demoniczne uzdrawianie doraźne, z nawrotami i spadkami. Myślę, że teraz rozumiesz, czym są prawidłowo oczyszczone oczy, widzenie w prawdzie poprzez widzenie sercem Jezusa w miłosierdziu.

https://www.youtube.com/watch?v=kxyeAnmQzM4  Todd White - POWSTAŃ
https://www.youtube.com/watch?v=0W6WQ47kSEA  Todd White - chrześcijaństwo i psychologia
https://www.youtube.com/watch?v=fBfxPVTkL_4  NIEBO I PIEKŁO - TODD WHITE

Najważniejsze jednak sekwencje dotyczące
uzdrawiania całkowitego (będące w tym klipie), to gorliwość serca, droga szalonego serca: „bądź zimny, albo gorący, ale nigdy letni, gdyż będę wypłuwał ciebie z ust moich”. Za to nie ma zapłaty w mamonie, zapłatą jest ciągłość bycia w źródle. To jest największe błogosławieństwo.

"ZIMNY ALBO GORĄCY"
https://www.youtube.com/watch?v=RulBVMEvVW4


Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 19:15:22 »
ten gościu to chodząca, żywa, boska esencja świata archaniołów, dokładnie takiej esencji (mocy) potrzebowałem i to właśnie teraz! : )
chwalmy Wszechmogącego:
https://www.youtube.com/watch?v=O4N7zKyp-qo

thx : )

aster

  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 18:32:32 »
Wiem..;) Chcę, abyś zauważył prostotę w działaniach. To moja odpowiedź dla Ciebie. :)

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 18:06:29 »
spadłaś mi z nieba z tym linkiem : )

aster

  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-05, 12:32:05 »
Miłosierdzie wyższe niż sama miłość.

Przykład:

https://www.youtube.com/watch?v=Wm_chMnlKUM