Autor Wątek: Huna - techniki, praktyka  (Przeczytany 5980 razy)

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2012-07-26, 21:56:57 »
Indra,
Jestem ciekaw tej modlitwy, wkleiłabyś jej treść.

Indra

  • Wiadomości: 2 440
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2012-07-26, 21:55:06 »
Stosował ktoś modlitwę oczyszczającą Ho oponopono? Nie mówię o tych czterech zdaniach, a o modlitwie do Stwórcy. Przejrzałam jej tekst i jest jakoś dla mnie niestrawny. Głównie irytuje mnie to proszenie Boga o przebaczenie. Dla mnie to taka sugestia, że Bóg moze się na nas gniewać, albo co gorsza na naszych przodków, a my ponosimy tego odpowiedzialność.
Jak wy to widzicie? Może ta modlitwa ma głęboki sens, a mi po prostu wywala ?:)

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-28, 12:26:46 »
Dopóki żaden Kahuna nie pisze o Hunie w tym wątku to napiszę coś oczywistego, ale trochę inaczej.

Jedna z zasad Huny mówi, że świat jest taki jakim myślimy, że jest.
Dopóki myślimy o otaczającej nas materii i mocy naszych myśli i uczuć próbujemy kreować rzeczywistość naszego życia i nic w tym złego jednak jakie intencje nami kierują to często dla nas ukryta prawda.
Pytanie jak głęboko rozumiemy Hunę.
Jeśli kreacja materii ogranicza się do spełniania naszych zachcianek to może to być dążenie do sukcesu lub spełnianie zachcianek ego rodem z okresu życia gdy marzyliśmy o resoraku.
Wyższość Huny nad innymi technikami polega na inspiracji od WJ i dążenia do tego co dla nas najlepsze, a nie tylko do tego co nam się dawno temu wbiło do głowy jako pragnienie.
Dojdźmy skąd pochodzą nasze pragnienia i rozwijajmy się, a nie tylko bazujmy na dawnych intencjach w nowych realiach.
« Ostatnia zmiana: 2011-09-28, 13:14:45 wysłana przez Leszek.Zadlo »