Autor Wątek: Reakcja na afirmacje  (Przeczytany 62632 razy)

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2011-10-27, 18:16:05 »
Możesz sobie wypisać rzeczy, które wedle Ciebie by się zmieniły po uzdrowieniu (choćby wypisując to co teraz negatywne i im zaprzeczając) i skupić się na odczuciach, wizualizacjach towarzyszących temu co by było. I przekonać się że to co jest wypisane pozytywnego jest "dla mnie możliwe, realne i bezpieczne". Skoro inni potrafią bezpiecznie czy wręcz szczęśliwie żyć, będąc zdrowymi, to i ty możesz spróbować (popatrzeć sobie że oni potrafią będąc zdrowymi żyć będąc bezpiecznymi i szczęśliwymi) i przekonać się że "ja też potrafię gdy już jestem zdrowa".

Inga

  • Gość
[#]   « 2011-10-27, 18:03:20 »
Nie mam takiej wizji i nawet nie wiem jakby ją można stworzyć. Nie myślę o przyszłości bo przyszłość mnie przeraża. Żyję dniem dzisiejszym. Przypuszczam że moje wizje nie miałyby nic wspólnego z rzeczywistością i to byłoby tylko tworzenie kolejnego świata astralnego i życie w nim na niby. Kiedyś cała byłam pogrążona w swoich światach stworzonych z marzeń, że teraz się tego boję i wolę niczego sobie nie wyobrażać.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-10-27, 17:07:27 »
Inga
Ważne jestmieć WIZJĘ LEPSZEGO ŻYCIA PO UZDROWIENIU.

Inga

  • Gość
[#]   « 2011-10-27, 16:57:25 »
To były stare marzenia. Obecnie nie mam marzeń poza chęcią wyzdrowienia.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-10-27, 16:13:41 »
Moje najpiękniejsze marzenia speniają się (mogą się spełniac) w rzeczywistości :))

Inga

  • Gość
[#]   « 2011-10-27, 16:10:27 »
U mnie reakcją n a afirmację „jestem bezpieczna i w porzadku gdy mi jest dobrze” po prawie miesiącu pisania było nasilenie się bólu w kolanach, do tego stopnia że miałam problemy z chodzeniem. Okazało się że ja nie znam takiego stanu że mi jest dobrze, ponieważ nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Dobrze mi było tylko wtedy gdy to sobie wyobrażałam, gdy żyłam w świecie marzeń, odcięta od realu, od siebie. Moja podśw. wystraszyła się że ja teraz też tak chcę, że teraz dążę do takiego samego stanu w którym mi będzie dobrze, kosztem odcięcia się od siebie samej. I po to abym ni e straciła  kontaktu ze sobą, abym się koncentrowała na sobie, zwiększyła mi ból, bo jak boli to nie da rady myśleć o czym innym.
Uświadomienie sobie tego mechanizmu na tyle mi pomogło że ból się zmniejszył w dużym stopniu.

DarkAngelbubu

  • Wiadomości: 1 605
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Izdebski
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-10-24, 17:51:24 »
"..Czy tak może być, że zaczynam pracę z afirmacją, że "Kocham, szanuję i akceptuję siebie niezależnie od tego, co mówią i myślą o mnie inni" i następnego dnia w pracy klient rzuca mi obraźliwe słowo (pierwszy raz się to zdarzyło), po którym nie potrafię się otrząsnąć 3 dni?.."

Tylko pogratulować, że tak szybko działa Ci pisanie afirmacji :)


Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-10-24, 17:04:54 »
Pięknie mi działa afirmacja o rezygnowaniu z czegoś na rzecz czegoś jeszcze lepszego, bardziej korzystnego, tego co mi Bóg proponuje:)

Tylko chciałam z czegoś z rezygnować, jeszcze nie zaczęłam działań w tym kierunku, a inni mnie w tym wyręczyli, że się dokonało w kreacji. A to co się pojawiło w zamian bardzo mi się podoba pod wieloma względami, i na pewno jest bardziej korzystne i lepsze:)

Wisieńka

  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-09-29, 14:57:01 »
Dzięki. Rzeczywiście zapomniałam dodać to bezpieczeństwo.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2011-09-29, 13:46:15 »
Nie zawsze dużo więcej, ale chodzi o to żeby robić to systematycznie, nie zrażać się i nie przerywać. Zawsze można dodać też afirmację, która dokładniej określa problem, np. tu "jestem całkowicie bezpieczna, niewinna i w porządku bez względu na pretensje, roszczenia i oczekiwania innych".

Wisieńka

  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-09-29, 13:33:10 »
No i po co ja w ogóle zaczynałam tą afirmację? Jest coraz gorzej! W pracy mieliśmy takie zebranie, że wszystkim się oberwało od szefa i oczywiście kolejny klient z pretensjami. Co za kanał. Samoocena mi się bardzo zaniżyła, ale olałam, bo mam urlop i mogę grać z moją nową konsolką i malować z moim nowym tabletkiem
Rozumiem, że kiedy tak wywala, to trzeba pracować dużo więcej nad afirmacją?

pjm

  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-09-27, 22:27:35 »
Jakiś czas temu pojawiła się u mnie potrzeba pisania afirmacji dotyczącej spraw rodzinnych. Po ponad dwóch tygodniach pisania pojawiła się nagle moja siostra której nie widziałem ponad dwadzieścia lat a Ona spowodowała, że spotkałem się z tatą którego nie widziałem dwadzieścia siedem lat. Samo spotkanie było bardzo fajne. Noc jednak nie przespana. Do tej pory coś się dzieje w podświadomości i trzeba to rozpoznać i pracować dalej. Różne są reakcje na pisanie. Najlepiej kiedy potrafi się połączyć fakt pisania z wydarzeniami które dzięki temu pisaniu występują.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2011-09-27, 17:58:08 »
Przy takim czymś chyba warto się przekonać że jest się w porządku, nawet jeśli się w takiej sytuacji znalazło. Częściej człowiek więcej sam sobie dołoży, niż sama sytuacja.

ania.82

  • Wiadomości: 1 086
  • Status: Obserwator
[#]   « 2011-09-27, 17:47:41 »
U mnie może dlatego nie ma reakcji na afirmacje, bo boję sie takich wlasnie sytuacji i zablokowalam je w strachu, ze znowu bedę coś takiego przezywać.
Jakieś 4 czy 5 lat temu pisalam podobna, chyba bez tej niezależności od innych i niebawem mialam przykra sytuacje w pracy, jakby jakieś fatum i wszyscy patrzyli na  mnie potem jak na niekumatą a ja czulam się fatalnie i odechciało mi się pisania na dlugo. i teraz tez bym się bala ze w pracy spotkaloby mnie cos podobnego.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2011-09-27, 11:32:49 »
Na pewno warto. Zwróć uwagę na to, jakie oceny na swój temat zaczęły się w Tobie pojawiać po tym wybryku klienta a także co dokładnie wywołało ten szok gdy on to powiedział. No i potem możesz to odnieść do tego, jak ma się kochanie, szanowanie, akceptowanie siebie niezależnie od ..