Autor Wątek: Oświecenie  (Przeczytany 83198 razy)

Sylvia

  • Wiadomości: 2 128
  • Płeć: Kobieta
    • www.sylwiawolf.com
  • Sylwia A. Tender Wolf - terapeuta, trener EFT, Instruktor Theta Healing, Regreser, Matryca Energetyczna, Bars, więcej www.sylwiawolf.com Artykuły: http://www.ezosfera.pl/sylwiawolf/artykuly
  • Status: Ekspert
[#]   « 2011-09-26, 12:33:51 »
Niedawno śniło mi się, że chodziłam z drugą osobą po górach i byliśmy w 100% w oświeconych energiach. Przez zmysły, warunkowo nie doświadczałam takich energii, co najwyżej bezwarunkowo, ale nie tak stabilne i jednoznaczne.


Motywujące, gdy Nadświadomość pokazuje kierunek przez takie wglądy:)

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-26, 12:23:54 »
Fajne zaskoczenie.
Chyba mało kto wierzy w to, że oświecenie jest do osiągnięcia jako finał RD :)

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-09-26, 12:19:39 »
Powiem szczerze że zaskoczyłeś mnie tą odpowiedzią, pozytywnie zaskoczyłeś :) Kurcze to może i mi się jakoś przyda.

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-26, 12:06:16 »
I dobrze, że każdy coś powie o oświeceniu.
Część z tego to będą zabobony do odpuszczenia, część dawne tradycje, które nas odwiodły od oświecenia obiecując, że nas do niego doprowadzą.

Mnie zawsze dyskusje w tym temacie pomagały iść dalej więc na pewno to potrzebny wątek dla mnie ;)

Na cud była b. długo nie pisana zasada, że w tym temacie trzymało się wysoki poziom wibracji i nie syfiło wiec i tu będzie tak samo i lepiej.

lukaszlm

  • Wiadomości: 734
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2011-09-26, 12:00:31 »
J007,

pewnie jak się oświecisz to nagle dosnasz olśnienia że to faktycznie jest proste ;)

Ja osobiście myśle że dobrze że nie ma takiego wątku, zaraz będzie tak że nikt nie oświecony a każdy będzie miał wiele dopowiedzenia o oświeceniu. Chociaż to nie cud, więc może wniesie to trochę inspracji, a nie zamętu.
« Ostatnia zmiana: 2011-09-26, 12:02:57 wysłana przez lukaszlm »

J007

  • Wiadomości: 273
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2011-09-26, 11:52:57 »
Jak to się stało, że nie ma tego wątku ? ;)
Chyba, że źle szukałem.

Zastanawia mnie czy jest jakaś różnica pomiędzy chwilom chwały po śmierci, a oświeceniem oprócz trwałości tego wydarzenia.
Skoro każdy przez chwile było oświecony, czysty i w pełni równy WJ to może to wszystko prostsze i bardziej swojskie niż nam sie wydaje ?