Autor Wątek: Inspiracje  (Przeczytany 264386 razy)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-05-15, 06:06:51 »
To może być inspiracja dla tych, którzy jeszcze są zwolennikami spożywania alkoholu.
http://facet.wp.pl/kat,1034221,title,Ludzie-zapijaja-sie-na-smierc,wid,16602437,wiadomosc.html

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-14, 11:14:29 »
fajny tytuł: wiaderko szczęścia

Joanna P

  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator

Joanna P

  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-13, 18:46:46 »
"Nie chcę już niczego, tylko być w zupełnej zgodzie ze sobą.
 Nie pragnę żadnych nadzwyczajności.
 Być sobą, tylko tym, czym się jest naprawdę.
 Nie tworzyć tych kłamliwych sobowtórów w obcych sobie sferach ducha."

                                                                        S.Witkacy

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-13, 12:38:19 »
Kinga,
uff
Cytaty jak cytaty tylko myślałem, że coś masz z nim wspólnego, ale już po strachu ;)

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-05-13, 12:35:13 »
J034
Nie znam gościa w ogóle. Przeczytałam cytat z podpisem na FB i stwierdziłam, że jeśli już cytuje, to też podpiszę :).  Cytat przypadł mi do gustu, bo idealnie pasuje do mojej pogody ducha :)).

Doktor-X

  • Wiadomości: 2 140
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-13, 11:16:05 »
Nieznam tego Ole nydahla ale moj ojciec bardzo sie nim interesuje i planuje jezdzic na jego zgrupowania. Nawet mnie namawia czesto co mnie juz drazni i meczy.
Ojciec niema czystych intencji do rozwoju ale to nieznaczy ze z tym Ole jest cos nie tak bo jak napisalem nieznam goscia i nie ciagnie mnie do niego.

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-13, 10:53:22 »
WG,
Byłem na spotkaniu z nim i "medytacji" gdzie czarnomagiczne techniki zaczął stosować az ludzią się pierniczyło w głowach.
Teamt był wałkowany więc nie ma sensu wzbudzać demony.
Paru ludzi doskonale się orientuje co ten koleś wyprawia.

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-13, 10:50:21 »
Skąd  Ole  wiedział  o  moim istnieniu?

To  niesamowite.

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-13, 10:00:58 »
Kinga,
Lama Ole i inspiracja pliz.
Najgorsze "duchowe" doświadczenie w moim życiu ... próby opętania w wydaniu tego szaleńca.

kinga roszczyniała

  • Wiadomości: 903
    • www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Terapeuta
[#]   « 2014-05-13, 09:58:59 »
"Przyciągamy to, czym sami emanujemy na świat. Trudni ludzie wciąż spotykają inne trudne przypadki. Pogodni natomiast cieszą się stale dobrym towarzystwem, nawet jeżeli go nie szukają". Lama Ole

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-12, 22:40:24 »
Cierpliwość też do mnie z czasem przyszła
jestem tak cierpliwa teraz, że wręcz upajam się chwilą
niczego nie popędzam
smakuję


Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-05-12, 22:37:34 »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-12, 21:49:10 »
"First, one has to understand what is meant by 'spiritual explosion.' Many things are implied. One: the explosion is something for which you cannot do anything. Your efforts are meaningless. It is not something that you can manage. The explosion happens to you. You cannot do anything positively toward the explosion – because if the explosion is done by you, it will not be an explosion at all. You will remain and you will continue. Even after the explosion you will be there. If you have attained it, then you will not explode in it. So no positive effort is possible toward the explosion.

"This is the first thing, the first basic implication in an explosion. Explosion means a discontinuity with the past: the old has gone completely and the new has come, and there is no continuity between the two."

"The explosion is something which cannot be understood by the mind. Really, in the explosion the mind explodes. The mind is thrown out completely. The mind is no more. So the second thing to be understood is: you will not be able to understand the explosion. All that you understand will not be the explosion – because you will change it into something old, which is known."
Osho
http://www.osho.com/shop/in/audio-books/individual-osho-talks/i-am-the-gate-change-center-shankara.html