Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66129 razy)

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 11:03:43 »
Osoby ktore sie tam nie wypowiadaly, nie rozumieja, o czym tam byla mowa. M.in. o nadmiarze polityki , rządzenia , w zyciu spolecznym i zagubieniu w tym dobra ogółu, a nie bylo przejawem jakiejs milosci do tego wszystkiego, tylko swiadomosvi jak to odstaje od normalnosci i przytomnosci ;)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 11:00:59 »
Cytuj
za wiekszoscia politycznych zadym staly wlasnie one :).

Naprawdę ?
Jaka historia ?
Elżbietka I, Cesarzowa Maria Teresa  von Habsburg, Victoria = PROSPERITY :)
Kiedy w sredniowiecznej Europie panował matriarchat - nie było wojen.
Btw historia sredniowiecza przedstawiona w książkach szkolnych to bzdura do kwadratu.


Cytuj
A tu pani administrator bawi się w cenzurę. Może powinna częściej zakładać spódnice?:)
Co to ma znaczyć ?
Jeżeli wykonującym swoje obowiązki jest kobieta to określa się to mianem zabawy ?
Tak wypowiada sie tylko ktoś, kto kobiety traktuje jako głupiutkie stworzonka, bo ...?
Ma kompleksy ?
Boi sie ich ?
Podziwia ? :)






Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 10:58:00 »
Cytuj
Jednak jasno wskazujesz, ze kobiety do polityki mieszac sie nie powinny a historia jasno pokazuje, ze za wiekszoscia politycznych zadym staly wlasnie one :). Lub o nie sie rozchodzilo :).

Nie napisałem przecież nigdzie, że panie nie powinny mieszać się do polityki, tylko że na tym forum wyraźnie nie są nią zainteresowane. To naturalne, ale niech pozwolą mężczyznom czynić swoje!

Aha, i chcę wyrazić poparcie dla Leszka w sprawie odwołania Lynda z funkcji moderatora, bo Lynd to nieprzytomny człowiek, który wmawia nieprzytomność innym. Myślę, że nie trzeba być jasnowidzem, aby to zauważyć:)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 11:01:42 wysłana przez Piotr »

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 10:55:28 »
pkrl5758
Widzę że dużo dobrego potrafisz się nauczyć dzięki dobrej znajomośći historii.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 10:54:16 »
Usunalem swoj ostatni post bo nie chce nikogo dokarmiać czy odnosic sie do prowokacji czy manipulacji najnizszych lotow i wzmagac zjawiska :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-17, 10:52:29 »
Zachowajmy jakąś powagę (odnośnie wpisu Lynda)!
To jest FORUM DUCHOWE i problemy należy rozwiązywać metodami DUCHOWYMI, lub EZOTERYCZNYMI!
Tymczasem zrobło się tu forum jednego kwiczącego moderatora! Kwiczącego, że jest krzywdzony, bo mu zasugerowałem, że powinien się nim zająć egzorcysta! Przy czym Lynd wyraźnie zapomina, że jego ataki pod moim adresem nasiliły się od grudnia ub. r. Swoich ekscesów w ogóle nie zauważył! To jest dopiero przytomność!
Gdyby mnie ktoś zasugerował publicznie (a BYŁY TAKIE PRZYPADKI), że kogoś atakuję energetycznie, czy  że jestem opętany, to na pewno bym nie kwiczał publicznie pokazując całemu światu, jak zostałem pomówiony, poniżony i upokorzony publicznie, tylko najpierw bym się nad tym zastanowił, a potem PODDAŁBYM SIĘ BADANIU u osoby, do której mam zaufanie. I tak zawsze w podobnych przypadkach robiłem.
Reakcja Lynda wyraźnie świadczy o tym, że on NIC nie rozumie z ezoteryki! Oczywiście też o tym, że nie wierzy w to, o czym my tu na Forum dyskutujemy! No to po co miesza?
Myślę, że udana przygoda z egzorcystą moglaby u Lynda wywołać POZYTYWNĄ zmianę świadomości i pozwoliła mu zdobyć dowód, że jednak metody psychotroniczne są skuteczne (czemu on na poziomie swej wysoko rozwiniętej świadomości aktualnie zaprzecza). :)

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 10:51:26 »
Jestem za męskością i kobiecością i ich współdziałaniem. To nie jest patriarchat:)

Jednak jasno wskazujesz, ze kobiety do polityki mieszac sie nie powinny a historia jasno pokazuje, ze za wiekszoscia politycznych zadym staly wlasnie one :). Lub o nie sie rozchodzilo :).

Energia kobiety jest bardziej przyziemna i dbajaca o stabilnosc niz energia meska. Nie na darmo w dawnych czasach to krolowe wysylaly swoich mezow do walki podczas gdy one dbaly o jednosc krolestwa. Poczytaj troche historii, tam znajdziesz sporo odniesien do tego, co Cie interesuje :). Patriarchat, jaki znamy, jest bardzo znieksztalconym odbiciem tego rodzaju praktyk, stad tez wziely sie roznego rodzaju dewiacje czy okrucienstwa (patrz carowie Rosji, Iwan Grozny np.). A potem popatrz na wladcow, ktorzy w jakis sposob respektowali owe prawo. Roznice widac jak na dloni.
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 10:57:50 wysłana przez pkrl5758 »

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 10:48:45 »
Jestem za męskością i kobiecością i ich współdziałaniem. To nie jest patriarchat:)

pkrl5758

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 10:47:05 »
W całej tej cenzurze politycznej wychodzi też bardzo pięknie kwestia spódnicy i spodni. I brody!:) Wszak najaktywniejszymi dyskutantami są w wątkach politycznych mężczyźni brodaci, na czele z Leszkiem.
Nie dziwię się, że panie nie interesują się polityką. One mają swoje sprawy. Powinny jednak zrozumieć, że prawdziwi mężczyźni mają swoje role i swoje spojrzenie na rozwój, dlatego dla nich waleczność i zainteresowanie polityką nie kłócą się z rozwojem duchowym. Powinny więc pozwolić prawdziwym mężczyznom dyskutować na ważne dla siebie tematy. A tu pani administrator bawi się w cenzurę. Może powinna częściej zakładać spódnice?:)

Wnoszę o wywalenie mnie z forum, ponieważ, jak widać, jestem nie tylko antysyjonistyczny i narodowy, ale też skrajnie seksistowski:)

Jestes mocno patriarchalny :).

PS

Rzeczywiscie, ponoc broda u mezczyzny oznacza sile, dlugie wlosy zreszta tez.

PS2

W historii wielokrotnie sie zdarzalo, ze to kobiety rzadzily i z o wiele wiekszym pozytkiem i skutkiem anizeli mezczyzni :).

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 10:45:40 »
Medżikowsky,

zło nie ukarane pomnaża się. A jak Żmijowi trzeba ukręcić łeb, to trzeba. Z miłością, oczywiście:)

Piotr

  • Wiadomości: 788
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kultura aryjska
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 10:36:24 »
W całej tej cenzurze politycznej wychodzi też bardzo pięknie kwestia spódnicy i spodni. I brody!:) Wszak najaktywniejszymi dyskutantami są w wątkach politycznych mężczyźni brodaci, na czele z Leszkiem.
Nie dziwię się, że panie nie interesują się polityką. One mają swoje sprawy. Powinny jednak zrozumieć, że prawdziwi mężczyźni mają swoje role i swoje spojrzenie na rozwój, dlatego dla nich waleczność i zainteresowanie polityką nie kłócą się z rozwojem duchowym. Powinny więc pozwolić prawdziwym mężczyznom dyskutować na ważne dla siebie tematy. A tu pani administrator bawi się w cenzurę. Może powinna częściej zakładać spódnice?:)

Wnoszę o wywalenie mnie z forum, ponieważ, jak widać, jestem nie tylko antysyjonistyczny i narodowy, ale też skrajnie seksistowski:)
« Ostatnia zmiana: 2015-03-17, 10:40:25 wysłana przez Piotr »

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 10:25:47 »
Inga,
Zgadzam się całkowicie.
Co innego bronić się a co innego walczyć.

Tak sie tylko zastanawiam, czy ewentualna dyskusja na ten temat nie powinna byc w innym watku.
Nie lubie poruszania tematów innych, niż takich dla jakich dany watek jest przeznaczony.
Na przykład wielu młodym osobom sugerowałam już zaglądanie na  to forum.
Bo mogłyby  tutaj znaleźć naprawdę inspirujące rzeczy :)
I to młodym, ambitnym, o szerokich horyzontach, naprawdę wartościowym ludziom, w dodatku  rozproszonym po świecie :)

Niestety zniechecało je to, że tytuł wątku miał często mało wspólnego z jego zawartością. Nie mogły dotrzec do sedna sprawy - w tym celu musiałyby  sie przedzierać jak przez liany w lesie tropikalnym ;))

Szkoda.

Inga

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 10:23:43 »
Inga jak ktos widzi np gwałt to ma nie walczyc z gwalcicielem, bo przejmie/ zanizy sobie wibracje? Tak samo gdy nas ktos atakuje to lepiej nie reagowac bo staniemy sie taki jak on? Jakie sa skutki takiego podejscia?

A wiesz jakie są skutki walki ze złem? Walczysz ze złem? W jaki sposób? Chodzisz i nawracasz ludzi na właściwe myślenie? Wiesz na czym polega walka z szatanem?

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-17, 10:01:03 »
Miałam na mysli prywatną sprawę :)
I nagle olśniło mnie :)
MODLIĆ SIE !
i MEDYTOWAĆ :)

Tylko tyle i aż tyle. To co moze zrobić 'zwykły' człowiek :)

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-17, 09:55:19 »
Inga jak ktos widzi np gwałt to ma nie walczyc z gwalcicielem, bo przejmie/ zanizy sobie wibracje? Tak samo gdy nas ktos atakuje to lepiej nie reagowac bo staniemy sie taki jak on? Jakie sa skutki takiego podejscia?