Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66112 razy)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 17:05:31 »
Tess 


Polityką  dotyczy  nawet  internetu , a  to  z  tego  powodu  że  korzystanie  z  niego 

regulują różnymi  przepisami , ustawami , które  uchwalają  politycy . 




Poniżej  Leszek  o  polityce



https://www.youtube.com/watch?v=hYmfwPqUCmk


kopergamin

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 16:19:16 »
moim zdaniem, to nie spisek syjonistów jest problemem (wyzwaniem), lecz postępująca bubloizacja życia forumowego

to najbardziej odstręcza młodzież


Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 15:44:58 »
Leszek.Zadlo

Cytuj
Wspieram pytanie poprzednika :)


Bardzo  dziekuję  za  wsparcie . : )

Nawet  nie  wiesz  jak  mi  to  pomogło.


wspierająco

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-16, 15:37:13 »
Cytuj
medżikowsky
Bo w ten sposób, ktoś kto próbuje wykłócać się lub trollować w innej partii forum na temat z wątku, dostaje sygnał że ma tego nie robić. Jak się domyślam, czytałeś o co chodziło.

Chcąc zmienić ustawienie, wchodzisz w profil->ustawienia konta->modyfikuj profil->opcje wyglądu. Jest to jednorazowa akcja. 

Chodziło m in o to, że nawet w wątku Muzyka której słuchamy i innych toczyły sie dyskusje pseudopolityczne.
Odstręczało to niektórych młodszych forumowiczów od wchodzenia na forum. Wszedzie panoszyła sie polityka. W watku w/w zostało to wspomniane.

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-16, 15:21:43 »
Wspieram pytanie poprzednika :)

Wniebowziecie Grubego

  • Wiadomości: 2 288
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-16, 15:08:25 »
Witek D. 

Dobrze  ,że  napisałeś  o  ,, wykłócaniu  i  trolowaniu ".

Ponieważ  nie chcę  się  wykłócać  ani  trolować , a  tym bardziej  twierdzić  o  tym

że  moja  defnicja  ,,  wykłócania  i  trolowania  " jest  jedyną  i  słuszną  to  bardzo

Cię  proszę  o  takie  wyjaśnienie  pojęcia  ,,wykłócania  i  trolowania " ( o  trolowaniu

nie  mam  żadnego  pojęcia ) , które  to  jasno i  jednoznacznie , nie  pozostawiając

żadnego miejsca  na  jakąkolwiek  interpretację .

Rozumię , że  każdy  ma  swoją  definicję  ,,  wykłócania ".

I  dla  jednej  osoby  zdania  dwóch użytkowników , z  których  to jeden  mówi , że

polityk X  jest  patriota , a  drugi twierdzi  że  nie  ponieważ  to  co ten  polityk

zrobił , powiedział  świadczy  o tym  że  nie , a  prawdziwym  Polakiem  jest  Y, będzie

wykłócaniem  się  a dla  innej  dyskusją , wymianą  poglądów.

Ponieważ  wiem ,że  zależy  na  tym  aby  na  forum  nie  było  wykłócania  i

trolowania  i  dostanę  jasne  i  zrozumiałe  wyjaśnienie  to  już  teraz  za  nie

bardzo  dziekuję .

Pozdrawiam

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2015-03-16, 15:06:16 »
A ja nadal upieram się, by była możliwość WYŁACZENIA niechcianego wątku, a nie konieczność szukania i włączania chcianego wątku, którego nie akceptują np osoby lansujące syjonistyczną wizję świata.
Bo to, co jest teraz, to POLITYCZNA CENZURA!
Tym bardziej jest to ważne, że w niechcianych wątkach nadal awanturują się te same osoby, które ich nie chciały i żadają więcej ograniczeń!

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 14:01:20 »
Nic nie czytałem na ten temat.
Wytłumaczenie jest dla mnie kompletnie nie zrozumiałe.
Zastosuje formułe, dzięki :)

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2015-03-16, 13:57:22 »
medżikowsky
Bo w ten sposób, ktoś kto próbuje wykłócać się lub trollować w innej partii forum na temat z wątku, dostaje sygnał że ma tego nie robić. Jak się domyślam, czytałeś o co chodziło.

Chcąc zmienić ustawienie, wchodzisz w profil->ustawienia konta->modyfikuj profil->opcje wyglądu. Jest to jednorazowa akcja.

medżikowsky

  • Gość
[#]   « 2015-03-16, 13:29:56 »
Czemu domyślne ustawienie jest takie ze nie widzę wątku "magia i mistyka...." i nawet nie wiadomo gdzie to zmienic, widze tylko w profilu ze sie nie godze na "polityczne watki" (a nie podejmowalem takiej decyzji)

Czy nie lepiej dac komus opcje ze se moze to wylaczyc (bo np ma slabe nerwy;) niz defaultowo zakladac ze wszyscy jestesmy malymi dziecmi ktore trzeba chronic?

Musze wchodzic przez swojego nicka->pokaz wiadomosci i znajdowac post w ktorym tam pisalem, a interesuja mnie czasem sprawy spoleczne.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2015-03-06, 14:22:02 »
Ukryci to tacy, którzy wyłączyli "Pokaż innym swój status online" tutaj.

A co do wylogowania się, to forum jest statyczną stroną: póki nic nie klikniesz, nie ma pojęcia czy nadal jesteś zalogowany czy nie, więc pokazuje Cię aktywnego kilka/naście minut.
Na podobnej zasadzie czasem mnie tablet loguje bez powodu, nawet jak nie włączam przeglądarki o_O

To ja tyle czasu się zastanawiałam gdzie to znaleźć :D

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-06, 13:45:21 »
Ok. Rozumiem.
Ktoś lubi być "Top secret".
Herlok Szolms taki ;)

A co do tego, że rzeczywiście pokazuje się jako zalogowany - nawet jak już dawno NIE JEST to fakt.
Nawet zadzwoniłam do pewnej osóbki z forum dlaczego tak późno przesiaduje - w sensie ja mogę, bo bla bla bla ;)

Tymczasem okazało sie, że obudziłam wszystkich smacznie śpiących.
A na forum ta osoba pokazana była jako użytkownik aktualnie aktywny :)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2015-03-06, 13:26:27 »
Ukryci to tacy, którzy wyłączyli "Pokaż innym swój status online" tutaj.

A co do wylogowania się, to forum jest statyczną stroną: póki nic nie klikniesz, nie ma pojęcia czy nadal jesteś zalogowany czy nie, więc pokazuje Cię aktywnego kilka/naście minut.
Na podobnej zasadzie czasem mnie tablet loguje bez powodu, nawet jak nie włączam przeglądarki o_O

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2015-03-06, 13:17:45 »
Ciekawe jest to, że jeśli wychodzisz z portalu i się nie wylogowujesz to na portalu dalej widać cię jakbyś był zalogowany. Niedawno właśnie to zauważyłem. Zamknąłem stronę bo ktoś potrzebował komputera. Ja poszedłem na inny i otworzyłem tą stronę jako niezlogowany. Patrzę - a tu cały czas jestem zalogowany. To trwało z pół godziny chyba(nie pamiętam dokładnie ile)

Tess

  • Wiadomości: 2 607
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Obserwator
[#]   « 2015-03-06, 13:10:44 »
Mam pytanie dotyczące nazw wyswietlanych w "użytkownikach online" :)
Co to znaczy "( 1 Ukrytych) ?