Autor Wątek: Kącik uwag do moderacji  (Przeczytany 66451 razy)

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-09-24, 09:27:51 »
Mam pytanie
Czy wklejanie takich tekstów, nawet jak są cytatami:

Cytuj
Do tego dochodzi pomiot rezuna i płk. UB Halicki

Nie podpada przypadkiem pod jakiś paragraf regulaminu forum, lub innych przepisów prawa?

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-20, 20:26:47 »
Powiedziałem że jest krytyką, ale już nie powiedziałem że jest zasadną :)

Leszek.Zadlo

  • Wiadomości: 10 566
  • Płeć: Mężczyzna
    • Cuda Ducha
  • Leszek Żądło - regresing, huna, radiestezja, rozwój duchowy, uzdrawianie duchowe
  • Status: Ekspert
[#]   « 2014-09-20, 19:16:38 »
Lynd
Post Mohna nie jest krytyką regresingu. Jest bredzeniem nieszczęśliwego człowieka na temat, o którym nie ma on pojęcia.
Za krytykę może go wziąć jedynie osoba, która tak jak Mohan, nie ma pojecia, co czyta :)

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-09-20, 16:28:45 »
Tak silna i niezależna osoba jak aster nie da się opanować jakiemuś guru. Szybciej to ona sama stałaby się guru.
A te linki to po prostu zemsta za wyrzucenie jej stąd i urażenie dumy.
Wg mnie to ona działa pod dyktando jakichś istot niematerialnych, nie zdając sobie z tego sprawy.
« Ostatnia zmiana: 2014-09-20, 16:31:58 wysłana przez Inga »

Frisky

  • Wiadomości: 5 792
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-20, 16:21:26 »
Cytuj
A co do Aster, to absolutnie mi nie pasuje do Himavanti
mi też nie, więc jeśli już ktoś ma tutaj przebłyski intuicji (bo w pewnej mierze mogą się z obecnością tych wpływów tutaj zgodzić) to wadą tego jest schematyzm, biało-czarne upraszczanie i zaprzęganie tego do osobistych celów w rodzaju prób budowania frontu jedności przeciw jednemu wrogowi?
- takie interpretacje przez  filtr tego co znane (przeszłości) i chciane (przyszłości)

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-20, 14:26:01 »
Post Mohana chyba dość łatwo znaleźć, jeśli się szuka krytyki regresingu. Już go widziałem w różnych miejscach, więc chyba jest popularny.

A co do Aster, to absolutnie mi nie pasuje do Himavanti -- za dużo tekstów biblijnych i chrześcijańskich, a Himavantowcy od KK dostają piany na ustach;) Więc jeśli już coś, to jakieś chrześcijaństwo (pewnie charyzmatyczne sądząc po "magiczności" postów), przemieszane z pewnymi ideami duchowymi. Już przewinęło się X takich osób, które w sumie pracują nad sobą, ale wszystko filtrują przez wybraną ideologię, i oczywiście próbują wszystkich innych pod to nawrócić.

No i podtrzymuję zdanie że raczej szukała uwagi i zwady, niż miała jakiś konkretny cel. Coś za często wypominała ludziom że traktują net na poważnie, a jak przyszło co do czego to sama zaczęła go traktować poważnie -- ot, projekcja.

EDIT:
Więc bez paniki -- nadal mamy tylko dwie grupy wytrwałych antyfanów ;)
« Ostatnia zmiana: 2014-09-20, 14:29:19 wysłana przez Lynd Seagull »

J034

  • Wiadomości: 599
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-09-20, 13:57:13 »
Bez paniki az tak straszny post to nie byl ale kto za nia stoi i kim jest wyslanniczka sekty to juz martwiace.
Jeszcze przed ta wiadomoscia bylem pewien ze to sekciara a dxis ja odczytalem wiec jeszcze przed wyrzuceniem odkryla karty.

Witek D.

  • Wiadomości: 1 939
  • Płeć: Mężczyzna
    • Dotykduszy.com
  • Witold Dopierała, regresing, analizy psychometryczne i duchowe. Zapraszam na http://dotykduszy.com/
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-09-20, 13:54:41 »
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ryszard_Matuszewski_%28Mohan%29

aster, prawdopodobnie jeszcze tu wchodzisz, więc możesz poczytać o autorze tamtego artykułu.

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-20, 13:40:30 »
Konto aster zostało zbanowane wczoraj wieczorem, więc będzie już spokój :)
Niestety, nic nie można zrobić z wysyłaniem PW. Zdajemy sobie sprawę, że to może być problem, ale nie można oddzielić konta założonego do wysyłania PW od zwykłego konta lurkera.
Dlatego jeszcze raz prosimy o zgłaszanie PW naruszających regulamin: albo administracji, albo w tym kąciku.

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-09-20, 13:25:35 »
ale te wiadaomości idą z konta aster czy jakiegoś innego, które jak uznaliście też jest jej autorstwa?

u mnie z konta aster

Mariusz

  • Wiadomości: 4 015
  • Płeć: Mężczyzna
  • Status: Zaawansowany
[#]   « 2014-09-20, 13:10:12 »
ale te wiadaomości idą z konta aster czy jakiegoś innego, które jak uznaliście też jest jej autorstwa?

Grażyna Anna

  • Gość
[#]   « 2014-09-20, 13:01:51 »
Potwierdzam, aster wysyła prywatne w. tej treści

dłużesze referaty też wysyłała

Inga

  • Gość
[#]   « 2014-09-20, 12:14:56 »
Nie chwaląc się, niektórzy  mają dobrą intuicję lub instynkt samoobrony.

Atlanta

  • Wiadomości: 1 407
  • Płeć: Kobieta
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-20, 11:17:09 »
Potwierdzam, aster wysyła prywatne w. tej treści

Lynd Seagull

  • Global Moderator
  • Wiadomości: 2 120
  • Płeć: Mężczyzna
  • mój Nick moim Dziełem
  • Status: Poszukujący
[#]   « 2014-09-20, 10:20:04 »
Jeśli to była PW, można ją zgłosić linkiem w prawym dolnym rogu. Ale takie zgłoszenie idzie bezpośrednio do administracji (Hydro i Ptaha), bo moderatorzy nie mają wglądu w cudze wiadomości.

PS. Prawdziwi buddyści, o lol :D